Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labas rytas 4u.gif

Kaip savaitgalis? bigsmile.gif
Atsakyti

Labas rytas 4u.gif

Kaip savaitgalis? bigsmile.gif

Labas rytas ,

mes kolkas pajuryje , puskuoju pusynuose 😁 Orai pusetini , bet man labai tinka  :rolleyes: 

Atsakyti
Labas rytas,

Savaitgalis puikiai. Buvom Sel koncerte. Labai smagiai pasibuvom, prisišokom ir prisidainavom biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos  :) 

Rytas lietum pasitiko mane ir skaudančia nugara - ot malonumai šių dienų, nu  :rolleyes:  :D​ 

Atsakyti

Sveikos  :)

Rytas lietum pasitiko mane ir skaudančia nugara - ot malonumai šių dienų, nu  :rolleyes:  :D 

Pas mus irgi lietus. Mano dramatiška dukra bando išsisukti iš plaukimo pamokų ir sako: žmonės miršta baseinuose, kai griaudėja  :D 

Šiandien septynias kolbeles kraujo nuleido. Dabar pagaliau kavos galiu išgerti.  :D 

Atsakyti

Sveikos  :4u: 

Mes irgi iš pležo, pagaliau vasariškas oras per visą savaitę. Ryte 8h dar 20km riedučiais tradiciškai.

Almost, kas nugarai? Aš visą praeitą sav kaip antis krypavau surakinta nugara, pumpe pasitempiau. Supratau, kaip gera gyventi, kai neskauda nugaros  :wub: 

8pm, ką tirs iš tiek kraujo?  :huh2: 

Atsakyti

Sveikos  :4u:

Mes irgi iš pležo, pagaliau vasariškas oras per visą savaitę. Ryte 8h dar 20km riedučiais tradiciškai.

8pm, ką tirs iš tiek kraujo?  :huh2:

Oi nu tu tai sportininke. Nerealu.  :4u: 

Kasmetinis pilnas patikrinimas. Viską nuo a iki z tikrins  :D 

Kaip tavo darbai?

Atsakyti

Mes irgi iš pležo, pagaliau vasariškas oras per visą savaitę. Ryte 8h dar 20km riedučiais tradiciškai.

Almost, kas nugarai? Aš visą praeitą sav kaip antis krypavau surakinta nugara, pumpe pasitempiau. Supratau, kaip gera gyventi, kai neskauda nugaros  :wub:

Aš taaaaip norėčiau riedučių, bet čia nežinau, kur tokių gerų tinkamų takelių yra, tai nesižvalgau net pirkt. Kažin ir ar MB norėtų, o vienai neįdomu lėkt  :D 

Aha, tie patys malonumai - per treniruotę šeštadienį jaučiu gerai timptelėjau. Vakar tragedija buvo, šiandien šiek tiek geriau, bet vis tiek ne kažką. Labai vargina tas skausmas, nervina net..

Pas mus irgi lietus. Mano dramatiška dukra bando išsisukti iš plaukimo pamokų ir sako: žmonės miršta baseinuose, kai griaudėja  :D

Jergus, sugalvot reik dar klausyk šitaip, ot gudragalvė  :D  :D​ 

Atsakyti
Laba.<br />Oras siandien superinis! Grizom is plezo su vaikais. Nes paskui neaisku kada bepasideginsim vel☺ Savaitgalis kaip savaitgalis. Prisipirkau Majorica papuosalu. Po to ejom valgyti sushi. Jaukus vakaras buvo. O vakar ramiai, namie prabuvom visa diena.<br /><br />8pm - mergina ismaste😃👍<br />As cia kazkada neseniai rasiau, kad man kakla surakino. Skausmas i nugara atsiduodavo. Po keliu dienu supratau, kad ne velnio cia ne perpute. Kazka uzspaude, itariu. Siandien ir vel kazkoks nemalonus jausmas ryte buvo. Bet ne skausmas. Dabar lyg nieko. Jei dar pasikartos, eisiu persisviesti.
Atsakyti

Oi nu tu tai sportininke. Nerealu.  :4u:

Kasmetinis pilnas patikrinimas. Viską nuo a iki z tikrins  :D

Kaip tavo darbai?

Bet kiek daug ima, aš dariausi neseniai tai viena tik ėmė, dar paklausiau, kodėl tiek mažai, sakė per akis  :D  

Darbai užkniso žiauriai, labai pavargau, bet aš kaip kokia altruistė, gaila vadovės tiek žmonių atostogauja, su kokiais 7 klientais aš viena dirbu, ką ji darys. Tai laukiu rudens  :D  bet bent algą vėl pakėlė. 

Aš taaaaip norėčiau riedučių, bet čia nežinau, kur tokių gerų tinkamų takelių yra, tai nesižvalgau net pirkt. Kažin ir ar MB norėtų, o vienai neįdomu lėkt  :D

Aha, tie patys malonumai - per treniruotę šeštadienį jaučiu gerai timptelėjau. Vakar tragedija buvo, šiandien šiek tiek geriau, bet vis tiek ne kažką. Labai vargina tas skausmas, nervina net..

Jergus, sugalvot reik dar klausyk šitaip, ot gudragalvė  :D  :D 

Aš tai, žinok, viena varinėju, neturiu palangoj draugių, einu viena degintis, kai mb negali, su riedučiais, dviračiu. Bet nieko, gerai ir su savim pabūti.

Aš tai nebuvau patyrus niekad to, tik pasilenkiau mirties trauką darydama ir trakšt  :blink:  net figura tokia keista buvo, užpakalis suspaustas, pilvas į priekį. Tepiau azijietiškais šaldančiais tepalais, šildžiau vandens pūsle, vaistus gėriau ir praėjo. Tikiuosi ir tau tuoj praeis, žiauriai nemalonu.

Atsakyti

Sveikos  :) 

Nu tikrai, kur dingot vidurvasarį?  :blink:  :D 

Aš tai ofise. Be langų. Be saulės šviesos. Su kavos upėm ir batų krūva  :D  :D  :D Plaukia siuntinėliai mano, tai bent kažkas džiugina..

Džiaugiuos labai ir dėl to, kad nugaros skausmai jau praktiškai dingo. Taip įdomiai vakar ryte perėjo viskas man į užpakalį, bet ne per raumenų skausmą, o lyg nervus užspaudę kad būtų. O šiandien ryte tik lengvai taip viduj maudžia ir tiek. Džiaugiuos labai, nes žiauriai varginantis jausmas buvo  :unsure: 

Vakar pas draugę pasidariau manikiūrą, pedikiūrą, tai dabar neatsigrožiu nagais savo  :D Ot kiek moteriai kartais tetrūksta iki pilnos laimės, ane? Nu ir dar puodelio kavos, ką dabar ir turiu  :wub:​ 

Atsakyti

Laba, Almost. laikau tau kompaniją - jau kai pradėjau darbų maratoną birželio gale, tai tik šiandien bus finišo tiesioji, pagaliau baigsim įrašus. Įrašinėjom operą, su pasaulinio lygio žvaigždėmis, metropolitan, la scala solistais. Pavargau, bet šiandien jau paskutinė diena  :yahoo: Kaip tik buvo pertrauka, tai akropolyje nusipirkau suknelę iš Lindex vaikų skyriaus  :D  dar visokių niekučių reikėjo iš drogo, tai apsipirkau sėkmingai visai ;) Blueta, turbūt nematei, klausiau, kurioj saloj jūs buvot? Ir ar patys organizuojat keliones, ar per agentūras?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 12 liepos 2017 - 13:32