Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labuka bigsmile.gif

Terezza, wau bigsmile.gif Aišku, kažkas turi būt apleista, jei dirbi-šoki-sportuoji-gėles augini-mezgi....... Ir tt ir tt biggrin.gif nėr kada tokiom nesąmonėm užsiimti, kaip namų tvarkymas 😃

8pm, su liepos 4-ąja bigsmile.gif 4u.gif Koks buvo-bus (vis maišausi laiko juostose) dress kodas, meniu, programa šventės? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 04 liepos 2017 - 11:45

Sveikos, paršutinu ir aš  :) 

katee - norėjau paklaust, kaip reikalai vizos tvarkosi, bet jau paskaičiau  :D labai esu išsiblaškius šiandien, nes prastai ir mažokai miegojau, o dar darbe anksti reikėjo būt, tai iš viso  :D 

Terezza - bateliai labai gražūs  :wub: 

Grįžau į sportinį ritmą jau lyg ir, taip kaip smagu, kaip gera tą raumenų skausmą jausti  :rolleyes:  :wub:​ 

Atsakyti
Labas,

Terezza, graziai atrodai 4u.gif

Katee, kur pirkai vaikams kuprines? Kokias? Vaziuoju savaitgali i Klaipeda, noreciau pasiziurineti kokia cia pirkti.

Pasiemem siandien gydytojo pazyma i mokykla, dabar rami toliau atostogausiu.

Atsakyti
tigriuss - as pirkau Akropoly, kai buna tos mokyklines muges. Prie ZAROS dazniausiai ji vyksta. Tai ten visokiausiu kupriniu buna. O siaip, buna gi ir pacioj kanceliariniu prekiu parduotuvej (Pinokis, Charlotte ir pan). Kainos nuo-iki.<br /><br />As nuo ryto irgi prisilaksciau su visais 3-im vaikais😨 Nusifotkinom, dokumentus vizai pridavem, pas pediatra savo nuejom, pazymas gavom i mokykla$darza, dar pas kardiologa visus 3 veziau. Zodziu, viska sutvarkem ir ramu. Ilsimes toliau😎 Net uzmigau, grizusi☺ Dabar eisim i Boulinga su vaikais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 04 liepos 2017 - 14:59

Praeita sav dar nebuvo tos muges kl akropolyje. Bet ji man rodos charlot parduotuves buna ...as pegase pirkau sunui , labai patiko mum , jau pora metu tampo . man ir reik jau viska supirkt, nes valar gyd biski pagasdino mane  :unsure:  siandien su sunum vilniuj dirbom/pramogavom , pasilepinau pirkiniais  :rolleyes: dar mazylei rubeliu papirkom , bet jau kainos kudikiam  :blink:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 04 liepos 2017 - 15:57

 Gal kas turit Miele skalbykle? noriu pirkt, bet del modelio nzn.

Labs.

Atsakyti
Merginos, o i ka atkreipti demesi perkant kuprine pradinukui ax.gif ?
Koks buvo jusu biudzetas?
Atsakyti

Merginos, o i ka atkreipti demesi perkant kuprine pradinukui ax.gif?
Koks buvo jusu biudzetas?

i svori. T.y.kuo lengvesne. Jei reiks nesiotis reikmenis. Na ir dar kad nugarele speciali butu.

Atsakyti
tigriuss - mano bernai 2 metus tampo ta kuprine. Eis ir 3-cius su ta pacia. Nes jai nic nieko nenutiko. Mes rinkomes kieta. Kaip dezute. Na ir kad nugarele butu patogi, su islinkimais visokiais ir pan. Nueik ir patars. Mums apsiejo apie 70eu viena.
Atsakyti

8pm, su liepos 4-ąja bigsmile.gif4u.gifKoks buvo-bus (vis maišausi laiko juostose) dress kodas, meniu, programa šventės? bigsmile.gif

 

Aciu aciu, dress cod'as tik dukrai buvo, pati issirinko, imesiu nuotraukas. O meniu tradicinis: barbekiu, mesainiai :D sventes privaloma programa: fejerverkai. Tai tiek :D

 

 Gal kas turit Miele skalbykle? noriu pirkt, bet del modelio nzn.

 

Labs.

 

Vilniuj gyvendama turejau. Hands down, geriausia gyvenime tureta skalbykle. Bet buta tas seniai, pries 7 metus.

Atsakyti
Pagaliau fotki.com atsigavo. Galima normaliai ziureti nuotraukas.<br /><br />8pm - mergina grazuole😍😍😍<br /><br />drugelis. - kokia grazi pirma nuotrauka. Maudynes kriokly👍
Atsakyti

O jau plepumas  :blink: 

Atsakyti