Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Sveikos  :bigsmile: 

po balas braidot ? Kur prapuolet  :ploja2: 

Atsakyti

Sveikos  :bigsmile:

po balas braidot ? Kur prapuolet  :ploja2:

Jokių balų. Saulė plieskia.

Nusišokau vakar. Šiandien laukia tas pats.

Atsakyti
Sveikos.<br />Noriu rezervuoti viesbuti per booking(-a). Kodel man meta kaina rubliais?😮 Nieko nesuprantu. Visada ismesdavo eurais. Gal zinote ka reikia padaryti/paspausti ir pan? Nerandu.
Atsakyti
Jau radau. Nors vakar ziurejau visaip kaip ir nemaciau😨
Atsakyti

katee - Bookingas geriau žino, matyt, kokia valiuta Tu iš tikrųjų nori mokėt  :D  :D 

Labas rytas!

Apturėjau tingoką savaitgalį - namie kapitaliai kampus tvarkiaus kelis, liko dar tiek daug, kad nenoriu net pagalvot. Nu bet vis tiek reikia vis karts nuo karto prasižiūrėt, prasimėtyt..

Nusimato visokiausių įspūdžių pilnas liepos mėnuo, tai atsiraitoju rankoves, susirašau darbus į knygą ir panios darbuotis  :D​ 

Atsakyti

Sveikos.

O aš, priešingai nei Almost, namus visiškai apleidau. Visur dulkės. Baisuma. Reikia kažkaip susikaupt apsišvarint. Aišku, pirmiausia palauksiu, kol kojų nebeskaudės. Per savaitgalį atšokau 12h  :oh: . Tai vakar vakare jau net drungnam vandeny mirkiau.

Ai, dar suknelę nusinėriau  :ax: 

35619706676_23822ee6e6_z.jpg

Atsakyti
Almost - rubliu neturiu😯 Na bet radau, kur pakeisti valiuta. Nesuprantu, kaip vakar to galima buvo nepastebeti. Teisingai sakoma, kad rytas uz vakara protingesnis.<br /><br />Salta. O jau liepos 3d😕<br /><br />
Atsakyti

Terezza , super suknele ! Dar ant tokios figuros  :wub: 

katee , kur keliausit ?

Atsakyti
Rasytee, i Kaliningrada. Buvau nuvaziavus trumpam, kai dar nepilnamete buvau. Nuo to laiko miestas smarkiai pasikeite. Isgrazejo. Tai varysim pasizvalgyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 03 liepos 2017 - 17:59
Labas lietingas rytas!Tokiu oru tik SM sėdėti ax.gif
Katee,ten jaunesniųjų karininkų vadų stovykla.Sūnus skambino,tai sakė krūvis labai didelis.Kelias dienas apkasuose miegot reikėjo.Lietus dar kaip tyčia pliaupė biggrin.gif
Kiek viza kainuoja į Kaliningradą?
Terrezos graži suknia wub.gif Kažkaip tau tinka tos megstos.Ir kada tu viską spėji???
Kaip tavo sūnui sekasi?Ar pavyko įstoti mokytis kur svajojo?

Atsakyti

Aciu, Sambuka.

Sunus diba. O istoti dar neistojo. Tiksliau, dar net bandyti negali. Reikia pristatyti 5 metu P60, kad galetu rezidento statusa gauti. O jis dar tik 4,5 metu dirba. Tai va laukiam,

Atsakyti
sambuka - suaugusiam 70eu, vaikams iki 16m - 65eu (ot tai nuolaida😃). Na ir +2eu kiekvienam draudimas kainuoja. Vaziuosim su dvyniais. Klecka paliksim mano teciui.
Atsakyti