Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

QUOTE(Rasytee @ 2017 06 28, 22:45)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="gaily" data-cid="71698691" data-time="1498669694"><div><p>Tai kad 10 d leidžia vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Man diabetas tai neleis nei dienos</p>

Mano mamai leido... Gal pasikeitė per 9 metus smile.gif)
Atsakyti

Mano mamai leido... Gal pasikeitė per 9 metus smile.gif)

Bus matyt , bet tikiuosi tiek neuzsibus  :D  nes brolis su sese po 38sav pasibuvo , tai jau jausciausi kaip dramblys 1,5 metu nescia 😁

Atsakyti
Labas,

kaip vilnietes? Neužpylė jūsu? unsure.gif

Pas mus diena biski palijo, dabar vel niaukiasi dangus.
Si savaitgali gali lyti, bet kita prasau grazaus oro biggrin.gif . Lekiam i Sel koncerta, i Klaipeda.
Atsakyti
QUOTE(tigriuss @ 2017 06 29, 18:57)
Labas,
 
kaip vilnietes? Neužpylė jūsu?  unsure.gif

Pas mus diena biski palijo, dabar vel niaukiasi dangus.
Si savaitgali gali lyti, bet kita prasau grazaus oro  biggrin.gif . Lekiam i Sel koncerta, i Klaipeda.

Beveik biggrin.gif biggrin.gif

Gero koncerto! Mes buvom turbūt prieš 3 metus Klp atlėkę į koncertą jo biggrin.gif ir šią vasarą planavom, bet paskui pamačiau, kad ir Vln bus, tai eisim čia.

Labas ! Lakstom nuo ryto, vežiau mažiukę pas akių gydytoją, dabar į baseiną atlėkėm, paskutinis kartas, reiks paskui nuo rugsėjo vėl imt abonementą ax.gif
Atsakyti

Labas rytas!

Pas mus antrą dieną iš eilės lyja, pilka, bet ai dzin - jokio skirtumo, kai darbe sėdžiu  :rolleyes:  :D Dar geriau, nes ta saulė nevilioja taip į lauką lėkt  :D​ 

Atsakyti
Laba,

nuo ryto lyja, niuru. Turbut visa diena tokia bus unsure.gif

Isgeriau kavyte ir lekiu iki darbuko.
Atsakyti

Laba.

Klaipedoje nelijo. Tik 2 lasai nukrito. Uztat silta👍Plikom kojom ir trumpom rankovem ryte varinejau su maziuku po turgu ir senamiesti. Kaip visada braskiu parsinesem 2kg. Saldzios kaip saldainiai😍 Rytoj ryte vaziuosiu jau uzsipirksiu 10kg trinimui. Turesiu darbo biski☺ O siandien vakare vyrui paliksiu mazyli,  pati leksiu laukais palaidais plaukais😃 Va taip va😎

Kur Blueta?📣

Atsakyti
Katee, smagaus vakaro su merginom mirksiukas.gif
Atsakyti

Esu, esu, paskaitau. Kažkaip visai neturiu ką pasakyt. 😊

Lakstau, užsiėmus. Čia į kelis seminarus/mokymus ėjau, kažkaip to laiko vis mažai. Vyras sako, kad labai manęs jam trūksta, pasiilgo bendravimo. Nu bet va, nuo kitos savaitės jau laisviau bus. 

Sveikos.

Atsakyti

Oras pajuryje tikrai nusisekes sia savaite  :vacation1: 

bet jau reiks traukt namo , kita savaite visko prisirasius ir pas gyd dar reiks 

Atsakyti

Esu, esu, paskaitau. Kažkaip visai neturiu ką pasakyt. 😊

Lakstau, užsiėmus. Čia į kelis seminarus/mokymus ėjau, kažkaip to laiko vis mažai. Vyras sako, kad labai manęs jam trūksta, pasiilgo bendravimo. Nu bet va, nuo kitos savaitės jau laisviau bus. 

Sveikos.

Ką mokaisi?

Atsakyti

 

 

Lakstau, užsiėmus. Čia į kelis seminarus/mokymus ėjau, kažkaip to laiko vis mažai. Vyras sako, kad labai manęs jam trūksta, pasiilgo bendravimo. Nu bet va, nuo kitos savaitės jau laisviau bus. 

 

 

 


As irgi va ka tik is intensyviu mokymu grizau. Mazai miegojau, daug suzinojau, dukra ir vyras labai issiilge.

 

Drugelio nuotraukos grazios. tokia visa laiminga :4u:

Rasyt, tai visai laiko mazai belike.

Almost, as irgi tik dirbu dirbu dirbu. Tiesa, i LT nusipirkom bilietus, grisim lapkricio gale.

 

Labu.

Atsakyti