Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Laba.<br />Siandien oras geras. Leksim prie juros😎<br /><br />Kur gaily dingusi?
Atsakyti

O pas mus lyja. Jau antra diena. Gerai nors, kad savaitgalis geras buvo.

Atsakyti
Laba dienelė 4u.gif

Kaip laukiu šilumos wub.gif
Pasižiūrėjau Drugelio foto, nu rimtai švyti visa. wub.gif
Mes nesam su šeima niekur kitur apart LT atostogavę. Nusipirkau auto, dabar taupau remontui. Bet va, pamatau tokias foto ir mintis tik viena-tiek laimės tas remontas nesuteiks, o gal geriau kelionė biggrin.gif

Rytoj man laisva. Varau į saloną plaukus dažysiu. Žilų bile kiek. Buvau gal gruodį blink.gif Nepamenu..... O paskui turbūt į pležą su vaikais. Žada gerą orą, šilumą.... bigsmile.gif

Beje, man fotki normaliai sukasi.
Gal pas ką sunkiai krauna, tiesiog aparatai kažkuo kitu labai apkratuti? Siūlymas perkrauti, gal senokai tą darėt....?
Atsakyti
Labas! Visai pamiršau SM smile.gif perskaičiau viską smile.gif
Ką čia į temą pasakyti 🤔 nebevyksta mano kalanetikos užsiėmimai, tai nesportuoju.. Ai, po mėnesio į darbą, tada bandysiu kelis kartus per savaitę rast. Dabar tik kartais į body balance ant stogo nulekiu..
Braškes valgom iš tėvų sodo namines 😍 dariau dar braškinį tiramisu, skanu.

Rasyt, tau rugsėjį kažkada gimdyt?
Atsakyti

Labas! Visai pamiršau SM smile.gifperskaičiau viską smile.gif
Ką čia į temą pasakyti 🤔 nebevyksta mano kalanetikos užsiėmimai, tai nesportuoju.. Ai, po mėnesio į darbą, tada bandysiu kelis kartus per savaitę rast. Dabar tik kartais į body balance ant stogo nulekiu..
Braškes valgom iš tėvų sodo namines 😍 dariau dar braškinį tiramisu, skanu.

Rasyt, tau rugsėjį kažkada gimdyt?

Rugjpucio paskutine diena 😁

Atsakyti

Labas! Visai pamiršau SM smile.gifperskaičiau viską smile.gif
Ką čia į temą pasakyti 🤔 nebevyksta mano kalanetikos užsiėmimai, tai nesportuoju.. Ai, po mėnesio į darbą, tada bandysiu kelis kartus per savaitę rast. Dabar tik kartais į body balance ant stogo nulekiu..
Braškes valgom iš tėvų sodo namines 😍 dariau dar braškinį tiramisu, skanu.

Rasyt, tau rugsėjį kažkada gimdyt?

Rugjpucio paskutine diena 😁

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 06 28, 16:00)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="gaily" data-cid="71698163" data-time="1498648115"><div><p>Labas! Visai pamiršau SM vartotojo įkelta nuotraukaperskaičiau viską vartotojo įkelta nuotrauka
Ką čia į temą pasakyti 🤔 nebevyksta mano kalanetikos užsiėmimai, tai nesportuoju.. Ai, po mėnesio į darbą, tada bandysiu kelis kartus per savaitę rast. Dabar tik kartais į body balance ant stogo nulekiu..
Braškes valgom iš tėvų sodo namines 😍 dariau dar braškinį tiramisu, skanu.

Rasyt, tau rugsėjį kažkada gimdyt?</p></div></blockquote><p>Rugjpucio paskutine diena 😁</p>

Mano pusseserė gimus 😀
Draugė turi gimdyt 09.09, žiūrėsim kuri iš jūsų pirma bus 😀
Atsakyti

Jau tiek pernesiot neleis man tikrai tai gal busiu pirma  :rolleyes: 

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 06 28, 19:48)
<p>Jau tiek pernesiot neleis man tikrai tai gal busiu pirma  rolleyes.gif </p>

Tai kad 10 d leidžia rolleyes.gif
Atsakyti

Tai kad 10 d leidžia rolleyes.gif

Man diabetas tai neleis nei dienos

Atsakyti

Labas rytas  :) 

Ką veikiat, visi sveiki, nieks "nenuskendot"? Internetai ošia, kad Lietuvoj oras belekoks, ale visad aplink Jonines lietaus būdavo, tai biškutį gal tiesiog susivėlino gamta? Aišku mačiau, kad skęsta mašinos - negerai, negerai..  :unsure:​ 

Atsakyti
Vilnius plaukia. O Klaipedoj tiesiog apsiniauke, nors ir silta labai. Bet siandien griaustini pranasavo. Gal i vakara bus.<br /><br />Laba.
Atsakyti