Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labas,

merginos, gal zinot kokiu nameliu nuomos prie Plateliu, ar kokio kito faino ezeriuko? ax.gif
Atsakyti
Pritariu Almost del drugelio jaunatviskumo👍<br /><br />tigriuss - as tai nieko negaliu patart. Mes kazkaip nevaziuojam prie ezeru. Jei norisi gamtos ir ramybes, lekiam i sodyba. Tai apie nameliu nuoma nieko nezinau.<br /><br />Istremiau bernusnpas teti. Siandien pernakvos pas ji, o ryte vaziuos i sodyba. Iki pirmadienio zada buti.
Atsakyti
Parsiveziau blogo maisto. Is MC Donaldo. Siandien nuodemiausim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 27 birželio 2017 - 17:37
As tai pasidariau tu greitai raugintu agurkiuku. Apsiedimas rolleyes.gif
Atsakyti
As tai sviezius agurkus valgau kaip obuolius. Visada perku is vienos pardavejos turguj. Augina Kretingoje. Nu tokie skanus. Jei 11val atvaziuoju pirkti, tai tik nuskinti buna. Galiu 2 kg per diena suvalgyti😊 Vienzo, dabar mintu agurkais ir braskem pagrinde. Mesos nesinori vissiskai.
Atsakyti

O aš, o aš vis dar dirbu  :D Negaliu čia jūsų skaityt apie maistus visokius, nes nebesulaukiu vakarienės  :unsure:​ 

Atsakyti

Labas vakaras,

 

Ačiū už komplimentus, malonu  :wub:  Šiaip tai Kretoj ne vienas graikas klausė: "Are you sisters?" Tai kai atsakydavau, kad ne, tai tada 'Bravo bravo" sakydavo  :lol: Gal aišku jie daug kam taip sako, bet visvien savimeilę paglosto  :flirt2:

Ne taip, kaip čia viena draugė pasakojo, kad prie Maximos aikštelėj jai bulvių pirkt pasiūlė kažkoks kaimietis, kada ji atsisakė, tai jis sako: "gal tada jūsų sūnui reikia?" O tas sūnus tai jos vyras...  :mega_shok:

 

Šiandien darbe pirma diena, sunkokai, sunkokai, ryt bus geriau  :laugh:

katee - nesijausk vieniša, mano merginos "tinginį" darė, kol buvau darbe, tai va katik kaip reikiant "paragavau truputį"  :essen:​ 

 

Dar keletą fotkių pabandžiau įkelti, bet nu nervuoja tas fotki, kažkas ten žiauriai stringa, nesuprantu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 27 birželio 2017 - 21:32

Ziurint tai nestringa foto bent man . Einu dar pasmalsaut ka pridejai 😊

Atsakyti

Bandysiu vėliau, man vos tą puslapį apskritai atidaro, nežėk, tik kelias beįdėjau, nes nervuoja laukt ilgai :) gal sakau, reiktų truputį pravalyt nuotraukas?

Atsakyti
Ne, cia ne nuo nuotrauku kiekio priklauso, manau. Man irgi vos atidaro fotki.com Ilgai laukti reikia. Bet butent per tel stabdo. Per kompa viskas ok.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 27 birželio 2017 - 22:28
As noriu atgal, i atostogas. Ta musu vasara varo i nevilti😕
Atsakyti

Man per tel viska puikiai ten ir atidaro ir rodo

Atsakyti