Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

O as jau dekrete  :rolleyes:  net paciai juokas ima , liepiau mb nesikreipt i mane , nes man atostogos , o siaip dirbsiu zinoma toliau  :ax: 

as daznai bandau elgtis pries savo prigimti . Sakiau , nu sedesiu namie , gulesiu , skaitysiu knygas ir nieko neveiksiu , bet kaskart pabandzius suprantu , kd nesu tada laiminga  :oh: 

uzsakiau savo lelytei baldus  :wub:  dabar malonumas bus isrinkti audinius uzuolaidom , lovatiesei , foteliukui  :yahoo: 

Atsakyti
Rasytee - suprantu, kiek tau dziaugsmo viska ruosti/puosti😍<br /><br />As tai renkuosi kur si penktadieni nueiti pasedeti su mergom. Galvoju i "Bluez" gal nueiti. Pavakarieniauti ir muzikos gyvos pasiklausyti. Tik prigrama reikia perziureti. Kas idomaus bus. Noreciau kokio saksafono melodiju, pvz😍😍😍 Bet tiktu ir dziazas/bliuzas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 26 birželio 2017 - 18:43
Rasytee - suprantu, kiek tau dziaugsmo viska ruosti/puosti😍<br /><br />As tai renkuosi kur si penktadieni nueiti pasedeti su mergom. Galvoju i "Bluez" gal nueiti. Pavakarieniauti ir muzikos gyvos pasiklausyti. Tik prigrama reikia perziureti. Kas idomaus bus. Noreciau kokio saksafono melodiju, pvz😍😍😍 Bet tiktu ir dziazas/bliuzas.
Atsakyti

Ojo tema apie isejimus su draugem pas mane pamirsta  :blink:  paskutini kart buvau per savo gimce gruodzio men ( griesta tradicija iseit kasmet vienom !) vis su seimom su vaikais , kazkaip isvis tas laikas toks , kad arba leliukus turi aba laukiasi  :rolleyes: 

Atsakyti

Labas vasarotojos  :ax: 

Atostogos man į pabaigą, tai radau kada prisėsti prie kompiuterio, pagaliau. Žiūriu, daugelis jau atostogavot, mes irgi!

Kretoje buvo fantastika, nerealiai gražu. :vacation1:  Daug aplankėm, pamatėm, mažokai pleže pasivartėm, nes norėjosi kuo daugiau pamatyti. Konstatuoju faktą, kad visai nesigailiu, jog pasirinkau atostogas, o ne (.)(.). Rojus žemėj man ten buvo, ne kitaip, aš jau geriau negraži pabūsiu, bet vėl kažkur iškeliausiu kitais metais  :laugh: 

Grįžus truputį buvo depresija apėmus, nes labai greit prabėgo ta savaitė, bet dabar kažkaip jau "įvažiavau" į vėžes - sode daug darbo - šiltnamis, gėlės, uogos, nuo ryt dar ir  darban grįžtu, tai teks grįžt į ritmą visiškai.

Bandžiau žiūrėt fotki nuotraukas, bet kažkodėl man labai lėtai krauna,neturiu kantrybės laukt, kol kokią nuotrauką atidaro  :fool:  Vienai čia man taip tik?

Rasytee, smagūs rūpesčiai pas tave :)

Blueta - o kur jūs atostogavot, kokioj saloj? Aš tai jau svajoju, kur kitais metais, mąstau apie Tenerifę, arba Madeirą  :wub: 

Mes kai nevalgėm kavinėse, nes viešbutis buvo AI, tai nepakraupom kainom Kretoje, pirkom tik ledus ten, brangoki, apie 2 eur. Bet Nidoj pernai irgi ledai prie marių buvo po 2 eur...

Katee - kiek spėjau įmatyti - gražiai atrodei per atostogas  :wub: 

Almost - bet tai fainai, kad jus traukia atostogaut Lietuvoje, mačiau FB fainų nuotraukų  :4u: 

Mrs. - parodyk veidą. Kaip vaizdas pačiai, patenkinta?

Atsakyti

Drugeli , kaip smagu is taves tokias nuotaikas pajaust  :wub:  saunuole !

prasom foto parodyt

Atsakyti
drugelis. - o as jau norejau klausti kur drugelis dingo, ar atistogauja? Nes neprisiminiau tikslios jusu atostogu datos.<br />Nu kaip smagu, kad pasikrovei energijos!👍 Lauksim foto! Ir dekui uz komplimentus, malonu 😍<br />P.S. Fotki.com ir man letai krauna. Ir ne visas foto matau. Kai kurios "uzdarytos".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 26 birželio 2017 - 21:46
drugelis. - isivaizduoju, kokios dukros laimingos buvo!
Atsakyti

Ačiū, merginos :)

Ten aš supratau, kas yra laimė, turbūt :)

Įkėliau keletą nuotraukų, tikiuosi, rodys.

Atsakyti

Labai grazus vaizdai ! Juros koks zydrumas  :wub: 

sia vasara megaujuos nesciuju baseinu  :lol: 

pridariau voveraiciu su svieziom bulvytem , daugiau nepasakosiu kaip buvo skanu.  :victory2: 

Atsakyti

drugelis. - labai grazios ir siltos foto😍 Mergaites laimingos👍

Atsakyti

Sveikos  :) 

drugeli - pažiūrėjau foto, tai tokia nostalgija apėmė  :)  :wub: bet jau Tavęs nuo dukrų neatskirsi!! kaip trys sesės visos  :) 

traukia traukia, mane kažkaip šįmet labai pradėjo traukt atostogų į gimtinę  :) Kalėdas irgi ten praleisim :)​ 

Atsakyti