Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Kad kelionese ir su 2 jau nedaug kur nori apgyvendint , man cia nenaujiena , aisku 3 jau kaip cigonu taboras  :lol: 

Atsakyti
Tigriau, eina peklan... unsure.gif

Almost, aš irgi dabar kai važiuoju su MB ir savo Jazz"u, tai mes ramiai sau pasivažinėjam ir tiek žinios. O su instruktoriu kai važiuoju-KRŪVA pastabų. Ir tai yra labai gerai. Džiaugiuosi.

Su savo pirmąja instruktore mes per daug į draugiškus santykius nužygiavom. Kalbėdavom apie vyrus, vaikus, namus, kaimus, o ne apie vairavimą. Buvo labai faina su ja, bet įjungiau sveiką protą savo ir nusprendžiau kirpt tą mūsų giją. Kai pasirįžau keisti, asakiau, kad išeinu pas kitą biggrin.gif Paprašiau, kad nepyktų, kad man reikia jaustis kitokioj atmosferoj pamokos metu, kad Regitrą primintų, o ne namus. Tai kas kartą ir susitinkam su ja, kai važiuoju su kitu instruktorium. Ir vos atsiplešiam abi-bla bla bla da bla bla bla biggrin.gif
Žodžiu, į keistą situaciją įpuolus buvau. Reikėjo man anksčiau keisti instruktorių, iš tikro... Kaip tarnybinis romanas beveik biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Rasytee, labai smagu skaityti wub.gif
Mano vaikai irgi ne itin nori trečio biggrin.gif Vyresnėlė dar gal ir nesako, kad NE, nes ji prisimena mano nėštumą, sesytės atsiradimą, tą savo džiaugsmą... O mažoji tai tvirtai-NE. Bet aš tikrai žinau, jei būtų-visi džiaugtumėmės. smile.gif
Atsakyti

Feja - aha, as ir darbe nemegau jokiu draugisku santykiu. O ir prisiziurejau i tokias "drauges" is salies, tai aciu, nereikia. Darbas yra darbas :D

 

Manes Alanas kartais paklausia: O gal tu dar leliuka pagimdysi kada? :D Sakau: Man pilnai jusu uztenka :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 30 gruodžio 2016 - 13:29
Jo, Katee, vat darbe aš draugų irgi neturiu. Ir nenoriu. Darbe mes draugiškai, nesakau, bet tiek kiek reikia. Aš darbe mėgstu dirbti, iš tiesų.
O vairavime, instruktorė turėjo neleisti tokių dalykų. Ji gi profesionalas, dirbantis ne pirmus metus... Ir gavosi kiek nejaukiai man ir jai turbūt...
Atsakyti

Katee , tai gal  :D  Feja , tikrai idomi situacija ir pilnai suprantu . Man buvo su kosmetologe panasiai . Daug draugiu bendru pazinojo , daug kas pas ja ejo ir nusibodo man jos pletkai , klausinejimai apie seima ir tt. pakeiciau ir dabar galiu ramiai megautis procedurom

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 30 gruodžio 2016 - 14:10

Rasytee - va, va, paskui jau pradeda labai i duse listi, apie seima klausineti ir pan. Nepatinka man tas. Viskam yra ribos. Arba tie darbo baliai. Pati girdejau (kai jau nedirbau), kaip jos po baliu viena kita aptarineja ir antras puses. Fuj. Slykstu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 30 gruodžio 2016 - 14:48

As Naujuju metu proga ir FB "draugus" pravaliau. Palikau tik tuos, su kuriais tikrai susirasineju. O ten tie "stebetojai" man nereikalingi. Jei karta-du per metus susirasyti, tai ir sms zinute galima :D

Atsakyti

Zinoma teisingai , cekavu as ir nemegstu . Labai daug kam ta fb knieti paziuret  :D pas mane "kabo" ne vienas nepatvirtintas...kaimynes visokios , kur gatvei tik galva linktelnu , ar is darbu visokiu ciociu  :blink: 

Atsakyti
Sveikos,
kokios dziugios naujienos,Rasyte wub.gif wub.gif wub.gif

Mergaites,aciu uz grazius zodzius
Atsakyti

Ypac tokios, kur pacios jokiu foto nededa arba kelios tos pacios metai is metu. Tik stebi tyliai. Nieko nekomentuoja. Zodziu, kaip vaiduokliai. Kam tokiu reikia. Tik idomu svetima gyvenima paziureti joms.

Arba prasosi i draugus tipo kazko paklausti nori. Nu tai paklausk per sms ar net skype. Bet neidomu per sms ar skype, ten nepamatysi nieko.

Atsakyti

Labai idomius komentarus gaunu is artimuju kurie zino 😂 "Sake ko jum truko" ?! Vel toks vargas...

Atsakyti

Mano tecio reakcija buvo irgi idomi. Uz galvos susiemes, sako: Nieko nenoriu girdet :lol:​  Nes viska mate, kaip sunkiai buvo su dvyniais. Paskui tyla atsiribojo. Nieko nesake kokia savaite. O paskui dziaugesi nerealiai. Dabar tai is viso dievina ta klecka.

Atsakyti