Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Blueta, su medumi nei karto netriniau. Paskui i koses dedat? Kokiam kiekiui kiek medaus dedi? Reikia ir man pasidaryti. Nes turiu gero medaus is ukininko.<br /><br /><br />Vakar vyras koki vaizdeli stebejo😍 Nespejo visko nufilmuoti. Vaziavo salia ezeriuko nedidelio ir uzmate vaizdeli. Kazkoks vyras islipo is masinos ir bande filmuoti gulbiu seimyna. Gulbe su 5 mazuciais vaikiukais stovi nuosaly, o gulbinas puola ta vyra, gainioja po pieva, bando ignybti, dauzo sparnais ji. Visas pasiputes, islinkes, pasisiauses. Zodziu, neleido tam vyrui niekaip gristi prie masinos. Gainiojo ji ten ilgokai. Masinos pradejo stoti ir stebeti ta vaizdeli. Gulbe sau rami stovi ir stebi situacija, vaikuciai uz jos tripsi. Aisku, vyrukui nepasiseke. Bet kaip grazu stebeti kaip gamtoje seimos galva bando apsaugoti savo seima😍 Tikras "vyras" ☺<br /><br />O tarp zmoniu barbi-boy(-u) tik daugeja😀
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 25 birželio 2017 - 18:03

katee, iš akies dedu, nedarau saldžiai, vakar ant 5 kilų braškių supyliau apie kilą medaus. Sumaigiau, ištirpo, susimaišė su sultimis ir psio, supyliau į 0.5 litro indukus, šaldiklin.

pas mane va tokios šaldytos uogos eina,žinok, žiemą. Vis po induką išimu, atšildau, vaikams prie blynų, varškių, jogurtų ( neperku tų saldintų uogienėm jogurtų, nes ir krakmolų ir visokio velnio privaryta būna, perku natūralius, tai va, jei nori, įsideda ), aš į kokteiliu įsidedu del kvapo/skonio. Faina žiemą tos šaldytos uogos, kvepia 😍

Atsakyti

Mes ir siandien tooooki bliuda braskiu surijom ! Ryte pririnkom galvojau kazin ar per pora dienu suvalgysim , o dabar pati pribaigiau  :rolleyes: 

Atsakyti

Oi, Blueta, as visada uzsaldau uogu ziemai. Su kose vaikai labai megsta. Kaip smagu issitraukti ziema is saldyklio uogas👍Ir melynes, ir avietes, ir braskes uzsaldau. Tik kad su medum nebandziau. Reikes pabandyti.

Atsakyti

O atskirus saldiklius turit ?

maniskis sugedo , o vietuvej ten po saldytuvu tai juokas kiek ten gali idet tu induku  :mastau: 

Atsakyti
As atskira turiu.
Atsakyti

Oi, Blueta, as visada uzsaldau uogu ziemai. Su kose vaikai labai megsta. Kaip smagu issitraukti ziema is saldyklio uogas👍Ir melynes, ir avietes, ir braskes uzsaldau. Tik kad su medum nebandziau. Reikes pabandyti.

o man,vat, saldytos melynes kazkaip nelabai. Aisku, sunaudoju kokteiliams, bet nelabai man. Saldytos silauoges (cielos) labai jami!

Rasyte, aha, turiu,specialiai tam reikalui pirkau ir garaze pastaciau, nes virtuvej jau ir taip imontuot du saldytuvai, nebuvo vietos saldikliui.

Toki gera filma su dukra pazejom,daba miegai neima.

Atsakyti
Labas rytas, 4u.gif
orai atsilo,tai ner kada prie pc sedet.
Vakar kibira savu braskiu priskyniau.Visi namai net pakvipo wub.gif Silauogiu siemet irgi daug turesim.Dabar dar zalios.
Siandien savo studenta isveziau i miskus biggrin.gif Dvi savaites gyvens palapinese,lakstys po miskus su 20kg kuprine ant peciu ir zaliai veidui issidaze
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sambuka**: 26 birželio 2017 - 08:03

Laba diena, damačkos  :4u: 

Mes kaip iš medžio iškritę - nieko nei šaldom, nei vakuojam, nei dar ką. Nors aišku patys nieko neauginam, neturim šalia auginančių, kur tikrai žinotumę, kad geros, tikros tos gėrybės, tai viską perkam ir tiek  :D 

Šeštadienį per asmeninę treniruotę tiek išsitaškiau, kad iki šiol raumenis skauda. Bet šįryt vėl ėjau ryte, tai smagiai labai jaučiuos dabar. Tik nusprendžiau pradžioj nesiplėšyt taip, kaip prieš tai ir mažinsiu einamų dienų skaičių  :) Turėsiu progos va ir pailsėt, ir prie tinklaraščio vėl grįžt  :)​ 

Atsakyti
sambuka - tai cia stovykla kazkokia?<br />As laukiu, kada savo bernus galesiu istremti i tokio tipo stovykla. Bet anie laukia labiau uz mane😃 Pasakojau, jiems patiko. O kaip bus realybej neaisku😊 Bet manau, kad tikrai patiks.<br /><br />Almost - as kai vaiku neturejau, irgi nieko nesaldziau ir pan. Net valgyti padoriai negaminau. Dirbom abu savo darbus. Grizdavom tik vakare. Ka nors ant greicio uzkasdavom ir tiek ziniu.
Atsakyti

oj ne, gamint tai gaminu. kone kasdien. arba aš, arba MB. mes čia kai atvykom, tai buvo tas periodas abiems, kai valgėm kažką greito iš parduotuvės nusipirkę mikrobangėj pašildyto ir viskas. bet abiems skrandžiai, žarnos supyko labai greit, tai teko gamint, nori nenori  :) o ir gaminam dabar vakarienes ir kažką kitai dienai pietums įsidėt tuo pačiu, tai patogu

Atsakyti

Sveikos.

Aš vakar pusę dienos terasoj kapsčiausi. Pertvarkiau, persodinau, išrūšiavau. Tvarka dabar.

Atsakyti