Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Matai, man kitaip nelabai išeina iš tiesų, jeigu dirbu nuo 9val pvz. Nes pasportuoju kokią valandą su kapeikom, kol nusimaudau, susiruošiu ir nuvažiuoju, tai žiūrėk jau tuoj ir 9. Jeigu dirbu nuo 11, tai gerai - salėj būnu apie 8:30 - 9val grubiai. Normalus laikas. O jeigu dirbu nuo 8, tai iš viso einu tik po darbo, nes baigiu 4val  :D​ 

Aš visada po darbo einu. Tik savaitgaliais pirmoj dienos pusėj, bet visada kelios h po atsikėlimo.

Atsakyti
Labas rytas.<br />Vakar Klaipedoje gerai pakaitino. O siandien ir vel ruduo. 15 C, dregna, apsinuauke. Uzkniso toks oras😕 Bet nieko nepadarysi...<br />O dar ir su susuktu kaklu atsikeliau😨 Ejau ryte i WC, nieko nejutau, viskas gerai buvo. Paskui dar valanda varciausi lovoj ir pradejo skaudeti😕 Nesupratau, kas cia ivyko per valanda.
Atsakyti

[attachment=244686:IMG_0625.JPG]

Sveikos...aš ilsiuosi po sunkiu darbu...linkėjimai is Italijos.

Fitness first pas mano Londone,24/7 ten einu,labai patogu...

Atsakyti

Kaip smagu atostogautojom , o i Lt vasara neuzsuka  :unsure: 

pajuri reikalai isvis prasti

Atsakyti

A vat Vilniuj tai visai nieko tas oras, prognozavo blogiau. Šian 21 ir vis saulė, vakar nors ir nulijo, bet tarpuose buvo saulėta ir šilta.

labu

Atsakyti
Vakar Klaipedoj buvo grynas ruduo. Siandien geriau. Maziau dregmes. Nors apsiniauke ir laipsniu gal 16 tik. Bet nuo antradienio karsciai prasides👍 Bernai vaziuos i sodyba. Su kleckiuku varysim prie juros.<br /><br />Nulekiau braskiu i turgu. Prisivalgem ir gulim😁. Vaikai lauke duodasi. Galvojau nuvesti siandien i filma koki. Bet nieko gero nera. Rytoj vakare nueisim i "Karibu Piratai", vakarini seansa. Patiks jiems.
Atsakyti

Sveikos. Pas mus irgi atšalo. Vos 19C dabar.

Vakar parsinešiau 4kg vyšnių. Pusės jau nėra. :D​ 

Atsakyti
As ka parsinesiau dabar (2,2kg) braskiu, tai jau ant dugno. Vyras dar net neparagavo😀 Bet vie mazylis mano kiek suvalgo! Kur jam telpa, neisivaizduoju😃 Bet ir gerai. Dziaugiosi, kad mano vaikai megsta uogas. Kaimynes abu vaikai nei velnio nevalgo ju. Jokiam pavidale - nei grynu, nei trintu, nei uogiene valgo, nei kompota is uogu geria.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 25 birželio 2017 - 14:10

Kaune irgi neblogas oras , bet jau norisi pasimegaut pajuriu  :rolleyes: 

man jau bloga nuo namu tvarkymo , tuos daiktus pirmyn atgal viska , o jegu ne marios  :unsure: 

dabar mb nepriverciu atsirusiuot rubus , vel viska jis man sutyso i rubine  :oh: pikta kazkokia as paskutinem dienom  :devil: 

Atsakyti
Rasytee, tai lekit antradieni i pajuri. Jau silta bus. Nuo treciadienio net karsta. Bent jau taip zada.
Atsakyti

Taip ir planuoju jei ryt vel nepakeis prognozes 😁

Atsakyti

Aš vakar tokių gerulių lietuviškų braškių papirkau 10 kilų, tai 6 litrus sutryniau su medum, sudėjau į šaldiklį žiemai, kitas surijom.

2 kilai trešnių ir 2 kilai vyšnių ore dingo irgi. Vyras važiavo kartu, turėjau nešiką, tai jau nesismulkinau pirkt 😃

Kitą savaitę sūnus su klase išvaro į 4 dienų ekskursiją ir psio, metai baigti jam.

pietums pas mane šaltibarščiai su šviežiom bulvikėm ir graikiškos salotas su namine duona.

Atsakyti