Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labas rytas!

Mano a.a. senelis buvo Jonas, tai tuomet minėdavom šventę. Bet dabar nebeturim Jonų artimoj aplinkoj ir nebešvenčiam kažkaip  :) 

Pagaliau penktadienis!
Rytoj esu užsirašius asmeninę treniruotę, tai oj oj bus labai sunku grįžti į sportą ir doros kelią po trijų savaičių bimbinėjimų  :unsure:​ 

Atsakyti
Mes Jonu irgi neturime.<br /><br />Almost - oi, man po 10 dienu poilsio sunku isitraukti i sportus. Bet eisiu pirkti abonementa. Reikia pradeti.<br /><br />Rasytee - parasyk, ka pasakys gyd.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 23 birželio 2017 - 10:09

Uj, Almost (jau norejau rasyt "casi" :D), kiba pasiutai? Asmenine treniruote is karto po atostogu? Taigi nepaeisi kita diena :D

Atsakyti

Uj, Almost (jau norejau rasyt "casi" :D), kiba pasiutai? Asmenine treniruote is karto po atostogu? Taigi nepaeisi kita diena :D

Todėl ir imu šeštadienį - sekmadienį mirsiu, o kitą savaitę vėl lengvai į ritmą grįšiu savo  :D Trenerė žino, kad atostogavau ir nėjau į salę, valgiau belenką, tai vis tiek atsižvelgs į tai manau. Tik neaišku, į kurią pusę  :D  :D  :D Man atrodo asmeniškai man bus geriau pradėt nuo asmeninės ir paskui jau kaip įpratus buvau varyt, nei kad pradėt pačiai eit, pritingėt biškutį ir tada asmeninę imti :) 

Aš iš viso dabar kai pagalvoju - mes grįžę jau beveik savaitė ir man atrodo aš niekad nebeįprasiu normaliai valgyt, eit į salę 4 - 5k/sav (keltis kartais 5:50 ryto, kad būt salėj vėliausiai 6:15) ir pan.  :D  :D Ot, rodos, kelios savaitės tik, bet kiek pakeičia visą ritmą..

Atsakyti

Almost - oi, man po 10 dienu poilsio sunku isitraukti i sportus. Bet eisiu pirkti abonementa. Reikia pradeti.

Aš savo kaip tik sustabdžius buvau, reik nepamiršt išjungt tą funkciją, nes neįeisiu rytoj į salę  :D  :D  :D 

o siaip kolkas klinikose sedziu , laukiu eilej pas gyd del diabeto , kazin ka cia man dar pasakys  :ax:

Tikiuosi pagerėjo visi reikalai  :4u: 

Atsakyti

Oi ne, tokiu laiku salej niekada nebuvau. Ir nebusiu. Man po pabudimo bent pora h turi praeiti.

Atsakyti

Oi ne, tokiu laiku salej niekada nebuvau. Ir nebusiu. Man po pabudimo bent pora h turi praeiti.

Matai, man kitaip nelabai išeina iš tiesų, jeigu dirbu nuo 9val pvz. Nes pasportuoju kokią valandą su kapeikom, kol nusimaudau, susiruošiu ir nuvažiuoju, tai žiūrėk jau tuoj ir 9. Jeigu dirbu nuo 11, tai gerai - salėj būnu apie 8:30 - 9val grubiai. Normalus laikas. O jeigu dirbu nuo 8, tai iš viso einu tik po darbo, nes baigiu 4val  :D​ 

Atsakyti

Mes Jonu irgi neturime.<br /><br />Almost - oi, man po 10 dienu poilsio sunku isitraukti i sportus. Bet eisiu pirkti abonementa. Reikia pradeti.<br /><br />Rasytee - parasyk, ka pasakys gyd.

Nieko per daug ir nepasake , sekasi man kontroliuot cukru reaguliuojant maista , todel nieko daugiau ir nereik . Stebet ar placentai senstant neprades kilt cukrai ir ateit po gimdymo , paziurest ar dings ji man ar ne

Atsakyti
Pas mus Klaipedoje atsidare sporto sale, kuri veikia visa para. 24val😮 Gali eiti kad ir nakti😁 Nuskanuoji ten kazka ir ieini. Treneriu nakti, aisku, nera. Anksciau nieko panasaus neturejome. Uzsienyje, zinau, kad yra tokiu.<br /><br />Rasytee - na ir gerai, kad sekasi kontroliuoti👍 O paskui viskas susitvarkys.
Atsakyti

Pas mus Klaipedoje atsidare sporto sale, kuri veikia visa para. 24val😮 Gali eiti kad ir nakti😁 Nuskanuoji ten kazka ir ieini. Treneriu nakti, aisku, nera. Anksciau nieko panasaus neturejome. Uzsienyje, zinau, kad yra tokiu.

Čia gal kažkaip iš V raidės vadinasi, Grandus pastate?  :) 

Aš į tokį klubą ir einu - yra visas tinklas su kažkiek ten tų sporto klubų, dirba kiaurą parą. Treneriai būna tik tam tikru metu (nuo ryto iki vakaro, naktį nebūna, aišku), naktį neveikia dušai, bet šiaip patogu labai tiems, kurie gyvena naktinį gyvenimą labiau, nei dieninį (dirba naktinėse pamainose ir pan.)  :)​ 

Atsakyti
Taip, Almost, Granduse. Tikrai patogu.
Atsakyti

Mano namai pagaliau vel igauna savo vaizda  po remontu  :wub: sukabino uzuolaidas , sudeliojau vazas , aksesuarus , zvakes  :rolleyes: 

kol kabino uzuolaidas , susitvarkiau savo "ukine" spinta , ech kaip greit prisikaupia visko namo  :hmm: 

Atsakyti