Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Aha, labai patogu dabar, kad galima grazinti. Pasimatuoji namie ramiai. Pasiziuri prie ko dera/nedera, ir aplamai ar reikia tau sio daikto... ir apsisprendi per 14 dienu👍<br /><br />Veidrodziai-siaubunai daznai buna matavimosi kabinose😨

As cia nesenai uzejau i toki lt dizaineriu butikeli , matavimosi kabinose toooks apsvietimas , kad pamacius savo celiulita greit pabegau is ten  :D 

Atsakyti
Jo, apsvietimas daug padaro.<br />Dar nervina veidrodziai, kurie suplonina. Pvz, musu Stradivarius parduotuveje tokie. Nu kosmaras. Suprantu, kai suplonina taip, kad to net nepastebesi (yra tokiu). Bet ten akivaizdziai istempia. Debilizmas kazkoks.<br /><br />Spausdinu diplomus. Bernai vakar kieme kazkokias bazes state su kitais vaikais ir sugalvojo diplomus isduoti kiekvienam uz darba😃 Paskui leksiu i turgu uogu. Nors oras siandien brrrr... Nesijaucia tos vasaros.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 22 birželio 2017 - 10:01

Labas rytas!

Zaroj prasidėjo išpardavimas, tai jau kad puoliau vakar naršyt, žiūrėt, pirkt  :D  :D  :D​ 

Atsakyti

Pažėjau nuotraukas, Katee, kūnas 👌Tavo įdėtos pastangos tikrai matosi., vaikučiai sportiški ir gražūs, puikiai atrodot visi.

Vilniuj tai visai pusė velnio tas oras, nėr itin šilta, bet saulė šviečia ir tai puiku.

Vaikus nuvežus į mokyklą, buvau Tymo turguj, o jau gerybių prisipirkau, čiut bagažinė užsidarė. Tikiuosi ilgiau užteks 😃

Labu.

Atsakyti

Tiesa, grįždama tokią avariją mačiau, visa mašina sumaltta, policija, greitoji, gaisrinė sulėkę, bijojau net žvilgtelt, kad kokio apkloto kūno nepamatyt, brrr 😖

Ai, ir dar kelintą karta matau auto su numeriu "PSiXAS", bliaaa, kokio glušumo laipsnio reik būt, kad užsisakyt tokį vardini numerį??? Čia kaip bausmė ir gėda važinėt su tokiu, o žmonės perka, pinigus moka....

Atsakyti
Blueta, dekui🎈<br /><br />Su tais masinis numeriais juoko buna. Nu jau kaip uzsivadina, tai neduok Dieve. Kokia Mazule pvz ar pan. Ir sedi ten blonde su ilgiausiom blakstienom ir anciuko lupom. Geda kazkaip pasidaro😊<br /><br />Parnesiau 2kg braskiu. Brangios. Po 3,50eu, bet jau toookios skanios. Lietuviskos. Eile prie tos pardavejos didziausia.
Atsakyti

Aš parsinešiau kilą vyšnių ir tris dydelius mangus. Sumokėjau tris svarus.

Atsakyti
O as siandien uz 2kg braskiu ir 1 kg tresniu sumokejau 11,50eu. Va tokios va kaineles😕
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 22 birželio 2017 - 13:45
Kazkada kalbejom apie Unlabel rubus. Kai Blueta kombinezona rode. Va, si suknele kaip graziai atrodo ant modelio. O as ja matavausi ir atrodziau kaip ta... su kibirais.<br />[attachment=244643:19402090_1047358205395632_7469422504345530687_o.jpg]
Atsakyti
Ir spalva ir medziaga jos👍 Bet kaip netiko taip netiko😯
Atsakyti

Aha, suknelės man jų irgi netiko nei viena kiek matavaus. Bet kombezas, trejos kelnės, šilko bliuzelė tai visai prigijo man. Laisvalaikiui, ar va, vaikus rytais vežu į mokyklą, tai patogu į juos įšokt, plaukai į bizę, saulės akiniai, bo nesidažau i liuks.

Atsakyti

Labas rytas ,

ar turit Jonu  :bigsmile: ?

ar svenciat sia svente ?

mano tetis Jonas , tai svenciam kiek save atsimenu  :D  siandien irgi nuo ryto jau sujudimas , visi daiktus kraunas , vaikai dovana ruosia , piesia , balionus pucia  :D 

as mastau ka cia padovanojus....

o siaip kolkas klinikose sedziu , laukiu eilej pas gyd del diabeto , kazin ka cia man dar pasakys  :ax: 

Atsakyti