Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Man pvz braskes su pienu sueina vietoj pusryciu ar net pietu.<br />TR valgydavom tik pusrycius ir vakariene praktiskai. Pietus praleisdavom. Karsta, nesinori. Bet per pietus valgem daug braskiu, arbuzu, kiviu, apelsinu, melionu.
Atsakyti

Labas rytas!

Vakar parsinešiau vyšnių ir tręšnių (čia jiems viskas cherries yra - king, normal, black, bet viskas vyšnios  :D  :D  :D ) tai 200g dėžutę sukapojau prieš miegą sau, o kitos dvi dėžutės laukia užkandžio laiko  :wub:  :D​ Pamišus aš dėl tų uogų..

Trešnių  :4u:  

Aš va kaip tik jų puskilį sukapojau.

Atsakyti

Trešnių  :4u:

Aš va kaip tik jų puskilį sukapojau.

nežinau, kodėl, bet VISADOS darau šitą klaidą  :D  :D  :D​ 

Atsakyti
Blueta, grazios atostogu nuotraukos. Kokie vaizdai!😍<br />Ikeliau ir as nemazai. Kam idomu😊
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 21 birželio 2017 - 15:21

Baskiu kiekiu neaplenksiu , bet pas mus jau savos  :wub: kasdien po gera bliuda prisiskinam .

namie baigineja jau remontus PAGALIAU !

tuoj galesiu pradet pirkt viska mazajai , nes jau bus kur det 

Atsakyti

nežinau, kodėl, bet VISADOS darau šitą klaidą  :D  :D  :D​ 

Nieko, atvesim mes tave į doros kelią  :D​ 

Atsakyti

Sveikos,

dabar ir as tresniu noriu, sugundet :cray: Bet pas mus brangios jos :aggressive:

siryt pries pat i darba atvaziuojant nuleido padanga. teko kviestis pagalba kad rata pakeistu, dabar su atsargine vaziuosiu ir dar ryt....rrr, tai kol namolio parsirasiu, tai jauciu ir naktis ateis. O dar planavau uzsukti i kelias parduotuves :cray:

gerai, kad penktadieni isskrendu i Cikaga :victory2: Pirkau su kelnem kostiuma, tai mano penkiamete pakraupus pareiske, kad apsirengiau kaip vyras :lol:

Atsakyti

Sveikos,

dabar ir as tresniu noriu, sugundet :cray: Bet pas mus brangios jos :aggressive:

siryt pries pat i darba atvaziuojant nuleido padanga. teko kviestis pagalba kad rata pakeistu, dabar su atsargine vaziuosiu ir dar ryt....rrr, tai kol namolio parsirasiu, tai jauciu ir naktis ateis. O dar planavau uzsukti i kelias parduotuves :cray:

gerai, kad penktadieni isskrendu i Cikaga :victory2: Pirkau su kelnem kostiuma, tai mano penkiamete pakraupus pareiske, kad apsirengiau kaip vyras :lol:

Nemalonu tie auto nesklandumai , mane jie ismusa is veziu visada ! 

Reiskias reiks mokytis moteriskumo is dukros  :D 

o man nuo siandien dekretas  :yahoo: tipo atostogauju  :D  rengiuosi ir vaziuosiu apziuret kito miesto parduotuves , vakare i baseina ir masazas  :wub: 

po to reiks vest suknele grazint , tiek dziaugiausi ja nusipirkus , o kai namie dar karta uzsidejau  :blink: nesekme kazkokia  :D 

Atsakyti
Labas rytas.<br /><br />Rasytee, man irgi kartais atrodo, kad parduotuveje veidrodziai kitaip rodo😃 Pasiziuri, nu grazu. Namie pasimatuoji ir galvoji kaip toki daikta galejau nusipirkti😃<br />8pm - 🎈tau uz nesklandumus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 22 birželio 2017 - 08:19

Labas rytas.<br /><br />Rasytee, man irgi kartais atrodo, kad parduotuveje veidrodziai kitaip rodo😃 Pasiziuri, nu grazu. Namie pasimatuoji ir galvoji kaip toki daikta galejau nusipirkti😃<br />8pm - 🎈tau uz nesklandumus.

Gerai , kad galima nest atgal 😁

Bet buna ir veidrodziu siaubunu  :D 

Atsakyti
Aha, labai patogu dabar, kad galima grazinti. Pasimatuoji namie ramiai. Pasiziuri prie ko dera/nedera, ir aplamai ar reikia tau sio daikto... ir apsisprendi per 14 dienu👍<br /><br />Veidrodziai-siaubunai daznai buna matavimosi kabinose😨
Atsakyti

Klaipedos Akropoly baisiausias apsvietimas Massimo Dutti kabinose. Kosmaras kazkoks😱

Atsakyti