Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Man žiauriai skanu braškės su pienu 😀

Ir man :wub:​ 

Atsakyti

zinok, ir mums taip. AS gryno cukraus tai ir taip nevartoju, bet kai atsisakiau visokiu saldintu jogurtu ir pan,man lb jauciasi kad to cukraus privaryta i salotas ir net sriubas kavinese. Issigrynina skonio receptoriai.

Vuo vuo, tazikais perku. :D  Dazniasiai pardavejai "atiduoda" su visa deze, kai perku 4-5 kilus, susitariam, kad atvesiu kita diena.

As, apskritai, nelabai sampes gereja, bet cia daugiau gal grazu ta braske sampej, nei del skanumo.

Vat ir del sriubu jau pajauciau  :blink: 

o kaip vaikam blynus kepi ? Nededi cukraus?

as kai negaliu miltu dabar tai ir vaikus skriaudziu  :unsure:  net nukrisciau nuo cirviniu blynu kvapo  :angel_not: 

Atsakyti

o kaip vaikam blynus kepi ? Nededi cukraus?

as kai negaliu miltu dabar tai ir vaikus skriaudziu  :unsure:  net nukrisciau nuo cirviniu blynu kvapo  :angel_not:

Ir kepu ir dedu. Bet aš tai jų nevalgau. 😊

Tik tiek, kad bent jau nors  tą cukrų sveikesnį perku. Nes vaikai tai vis tiek nori saldintis. Tai va tokį

https://shop.rapunze...-vollrohrzucker

arba kokoso žiedų naudoju.

vakar ryte kaip tik širdinius kepiau. 😃

Labryt.

Atsakyti
Kad atbunka skonio receptoriai, vartojant cukru ir druska, tai faktas. Nesijaucia tikras maisto skonis. Dabar niekaip nesyprantu kaip gerdavau anksciau arbata su cukrumi. Dabar man cikrus visa arbatos skoni sugadina. Tiks jausmas, kad koki sirupa geri.<br /><br />Laba.<br />Reikia ir vel eiti braskiu parsinesti😃
Atsakyti

Labas rytas!

Vakar parsinešiau vyšnių ir tręšnių (čia jiems viskas cherries yra - king, normal, black, bet viskas vyšnios  :D  :D  :D ) tai 200g dėžutę sukapojau prieš miegą sau, o kitos dvi dėžutės laukia užkandžio laiko  :wub:  :D​ Pamišus aš dėl tų uogų..

Atsakyti

Almost, as irgi pamisus del uogu. Kai toks trumpas uogu sezonas, tai reikia valgyti ir valgyti. As jau uztaisiau sau braskiu su pienu😛

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 21 birželio 2017 - 11:45

Neee, man braškės, vynuogės, serbentai visoki antroj eilėj - man vyšnios ir tręšnės oooommmmm :wub:  :wub:  :D 

Ai, ir aš irgi prie tų, kur braškių su pienu nevalgo - man jos vienos skaniausios  :wub:​ 

Atsakyti

Kad atbunka skonio receptoriai, vartojant cukru ir druska, tai faktas. Nesijaucia tikras maisto skonis. Dabar niekaip nesyprantu kaip gerdavau anksciau arbata su cukrumi. Dabar man cikrus visa arbatos skoni sugadina. Tiks jausmas, kad koki sirupa geri.<br /><br />Laba.<br />Reikia ir vel eiti braskiu parsinesti😃

Druska tai as naudoju.

Kavu/arbatu saldinima baigiau jaunystej, net neatsimenu kada. Bo kiek alzheimerine atmintis nesa, tai net neatsimenu kada paskutini karta saldinau.Man neskanu.

Grizdama, nuvezus vaikus, stabtelejau turguj, prigriebiau 6 kg braskiu, 2 tresniu ir 1kg vysniu sau (man tos tikros vysnios skaniausios, tresnes tai kaip saldainiai). Kila braskiu sutryniau su medum, bus pusryciams prie varskiu?balto surio. O likusias tikrai sukaposim per sian.

Atsakyti
Tai nesvarbu, braskes, vysnios ar melynes. Kalbam apie uogas. Reikia atsivalgyti kol ju yra svieziu, o ne plastmasiniu.<br /><br />O man dar silauoges patinka labai!<br /><br />Blueta, druska naudoju ir as. Tik maziau nei anksciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 21 birželio 2017 - 11:48

Labas rytas!

Vakar parsinešiau vyšnių ir tręšnių (čia jiems viskas cherries yra - king, normal, black, bet viskas vyšnios  :D  :D  :D ) tai 200g dėžutę sukapojau prieš miegą sau, o kitos dvi dėžutės laukia užkandžio laiko  :wub:  :D​ Pamišus aš dėl tų uogų..

Mes irgi vakar su dukra pries miega pasiemem  kila tresniu ir besikalbedamos nejucia suvalgem :D

sakau, bliamba, jos kaip siemkos. Net nejauti.

Atsakyti
As arbatos nesaldinu nuo 19 metu.Ir kavos bei alkoholio nevartoju nuo 19m.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 21 birželio 2017 - 11:51

Tai nesvarbu, braskes, vysnios ar melynes. Kalbam apie uogas. Reikia atsivalgyti kol ju yra svieziu, o ne plastmasiniu.<br /><br />O man dar silauoges patinka labai!<br /><br />Blueta, druska naudoju ir as. Tik maziau nei anksciau.

Va, ir mes taip. Kuriu uogu sezonas tas ir kertam. Dabar va, braskiu, tai eina i trasa kilais, paskui bus melyniu/silauogiu, paskui avieciu, tai taip is eieles ir vartosim. Gi vasara toks metas, kad gali pastiprint imuna, pasikraut mineralu/vitaminu, mikroelementu i psio takojie.

Atsakyti