Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Man tai labai lengva maitintis "viskas iskaiciuota''. Namie sunkiau :D Nes tiesiog eini ir renkiesi sveika maista. Valgiau smulkinta jautiena, antiena, vistiena+kokios grill darzoves. Krevetes, midijos ir pan. Daug vaisiu, darzoviu. Kapojau pyragelius sokoladinius tolko tak. Bet grizau nei gramo nepriaugusi, o dar ir pametusi. Nes maitinimasis tuo paciu laiku visada taip suveikia man.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 20 birželio 2017 - 18:19

Atostogos smagu ! Bet kur tikriausiai , svarbu kompanija , laisvas laikas 

Tikrai taip. Svarbu seima salia. Apie nieka nereikia galvoti. Megaujiesi tuo buvimu kartu be visokiu trukdziu. O dar oras puikus, vaizdai grazus  :thumb_yello: Ir nieko nereikia daugiau.

Atsakyti

Kaip mazylis tavo?

Atsakyti

Vuo, kas mane supranta 😀 Ai, braškių sezonas trumpas tai stengiuosi atsivalgyt, lb jas mėgstu. Ir man nereik jokių ten pienų, kaip kiti girdžiu, valgo.

Man vienos skaniausios.

Jo  :D . Iš vaikystės atsimenu - užpirkdavo poprausiamą bliūdą. Iki vakaro nelikdavo.

Skaniausiaos man braškės vienos, bet mėgstu ir su pienu. Va ko niekada nesupratau, tai braškių su šampanu.

Atsakyti

Kaip mazylis tavo?

Jokiu problemu su juo nebuvo. Nei skrydzio metu, nei ilsintis. Saunuolis jis  :thumb_yello:​ 

Atsakyti

Pas mane pražydo aguonos:

35383992606_868c0a22e4_z.jpg

Ir obelžiedė pelargonija  :wub: 

35423230365_c47e187269_z.jpg

Atsakyti

Siandien pagaliau parsinesiau is turgaus bijunu. Ech, kaip dziugina aki :wub: 

Atsakyti

Gal kas turite vandens filtra vonioje, kuris suminkstina vandeni? Koki?

Atsakyti

Aha man keistas derinys uogos su pienu , jo negeriu nuo vaikustes tai kazin ar kas ikalbetu taip valgyt  :D

o ir siaip pas mane kokie skonio pokyciai  :blink: atsisakius cukraus . Viskas man saldu ! Seniau latte gerdavau su 1/3 saukstelio cukraus , o dabar taip pasisaldinus du kart ispyliau kava ir supratau , kad nuo pieno man pakanka saldumo  :bigsmile:

vakar pietavom su mb kinieciuose tai negalejau valgyt kopustu salotu , nes tiek cukraus jautesi , o mb sake , kad labai zkanus  :blush-anim-cl:

zinok, ir mums taip. AS gryno cukraus tai ir taip nevartoju, bet kai atsisakiau visokiu saldintu jogurtu ir pan,man lb jauciasi kad to cukraus privaryta i salotas ir net sriubas kavinese. Issigrynina skonio receptoriai.

Jo  :D . Iš vaikystės atsimenu - užpirkdavo poprausiamą bliūdą. Iki vakaro nelikdavo.

Skaniausiaos man braškės vienos, bet mėgstu ir su pienu. Va ko niekada nesupratau, tai braškių su šampanu.

Vuo vuo, tazikais perku. :D  Dazniasiai pardavejai "atiduoda" su visa deze, kai perku 4-5 kilus, susitariam, kad atvesiu kita diena.

As, apskritai, nelabai sampes gereja, bet cia daugiau gal grazu ta braske sampej, nei del skanumo.

Atsakyti

Katee, o kodel butent vonioje? pas mus filtrai namo ivade pastatyti, tai ne tik vonioj bega tas prafiltruotas, suminkstintas vanduo.

 

As irgi nusipirkau vakar bijunu. Baltu, pilnaviduriu :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 20 birželio 2017 - 20:41
Blueta, galva noriu plauti su minkstu vandeniu😃 Juokas juokais, bet kas kart po atostogu jauciu, koks musu vanduo kalketas. Siaubas. Nieko nuostabaus, kad plaukus sausina. Kazkada kirpeja man buvo uzsiminus apie tai, jog jos viena kliente pastate filtra vonioje ir plaukai atsigavo, spalva nenusiplaudavo taip ir pan. Bet kazkaip paklausiau tada ir tiek. O dabar TR ir vel pajutau, koks minkstas ju vanduo ir visai kitokie plaukai po plovimo.
Atsakyti
Man žiauriai skanu braškės su pienu 😀
Atsakyti