Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Man tai labai nedideli tie tavo kiekiai atrodo, kaip ant tokios šeimynos. Aš va ką tik kilą braškių sukapojau pusryčiams. Vakare eisiu nusipirksiu tris didelius mangus. Už visus sumokėsiu svarą. Tai irgi apie kilas bus. 

 

Vuo, kas mane supranta 😀 Ai, braškių sezonas trumpas tai stengiuosi atsivalgyt, lb jas mėgstu. Ir man nereik jokių ten pienų, kaip kiti girdžiu, valgo.

Man vienos skaniausios.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 20 birželio 2017 - 14:57

Aš irgi jau džiaugiuosi lietuviškom gėrybėm iš mamos daržo, braškės, ridikai, salotos, špinatai, bazilikai, bijūnai. Mama šiemet visko augina, viskas taip skanu, po kalną špinatų kiekvieną diena sukertu. Gervuogių bus daug.

Almost, blyn, aš nežinau, kur tu sutinki tokius bekultūrius.Aš nesusiduriu su tokiom situacijom, tikrai. Va, kad ir prieš kelias dienas, nepriėmė į plovykla, nuvažiavau į savitarnos, priėjo vyras šalia plovęs ir nuplovė man tą mašiną ir dar už savo žetonus ir palinkėjo geros dienos, tiesiog, šiaip. Arba, va, šiandien kasoj užleist pasisiūlė, nes mažiau pirkau. Dar pirkau turguj medaus, tai 2eu davė grąžos daugiau "ant kavos".  :hmm:  Čia kelių dienų įvykiai.

 

Rasytee, pasirodyk  :ploja2:

 

Labukas

 

 

Atsakyti

Aha man keistas derinys uogos su pienu , jo negeriu nuo vaikustes tai kazin ar kas ikalbetu taip valgyt  :D 

o ir siaip pas mane kokie skonio pokyciai  :blink: atsisakius cukraus . Viskas man saldu ! Seniau latte gerdavau su 1/3 saukstelio cukraus , o dabar taip pasisaldinus du kart ispyliau kava ir supratau , kad nuo pieno man pakanka saldumo  :bigsmile: 

vakar pietavom su mb kinieciuose tai negalejau valgyt kopustu salotu , nes tiek cukraus jautesi , o mb sake , kad labai zkanus  :blush-anim-cl: 

Atsakyti

Attic , kaip spinatus valgai ?

as tik i kokteilius juos dedu  :hmm: 

neturiu foto  :blink:  vengiu fotkintis  :B 

Atsakyti

Aš salotas valgau, vietoj paprastų salotų lapų. Kažkokia gera veislė, jie neturi kartumo visiškai. Dar dedu į apkepus, omletą, net į grikius.

Pieno su uogom irgi nevalgau, bet pieno išvis nevartoju, neskanu man.

Tai, greičiausiai, dėl padidėjusio gliukozės kiekio kraujyje ir nesinori. Gerai juk 😀 blogis tas cukrus.

Man cukraus mažinimo procese labai gerai suveikė dok filmas apie cukrų, pažiūrėjau ir nebesinori jo vartoti tokiais kiekiais, kokiais iki šiol. 

Atsakyti
Ir as nesuprantu, kur jus tiek muziku matot. P kartais visko pasitaiko. Bet, va, sesuo su draugu siandien buvo sveciuose pas mane. Atskrido is Skotijos. Tai irgi sake, kad skirtumas jauciamas labai. Zmones susirauke.<br /><br />Braskiu ir tresniu siandien irgi buvau parsinesus. Dar svieziu bulviu😁 Dariau saltibarscius. Pasiilgau jau 😍<br /><br />Almost - atpstogos praejo puikiai! Labai patiko Kemeras. Taip grazu! O kalnai taip arti, jog toks jausmas, kad gali juos paliesti. Kiekviena diena vis kazkur vaziavom. Tai i pati Kemera. Tai i pramogu kompleksa didziuli, kur bet kokio amziaus vaikas ir suauges zmogus ras ka veikti. Tikrai labai ispudinga vieta. Taip pat plaukiojom laivu (6 valandas). Laive buvo puiki programa su sokiais, putu sou, o taip pat pietus laive. Maudemes Kleopatros ilankoje (sokinejome is antro laivo auksto), aplankem antikini miesta Faselis ir maudemes ramioje miestelio ilankoje su skaidriu vandeniu. Vanduo siltutelis, zmoniu vos keli. Dar vaziavom i Lupinara. Zvejojom kalnu upeje. Paskui restorane ant vandens skanavome tik ka iskepta zuvi ir labai gerai paruosta aviena.<br />O ir pats viesbutis labai geras. Ispuoseleta grazi teritorija, pusynas, kalnai aplink... Ledu namai, puikus akvaparkai ir maziems ir dideliems, tiesiog nuostabus vaiku klubas. Vakarine programa auksto lygio. Visokie extrim sou, cirkas, gyva muzika, taip pat TODES pasirodymas. Zo, labai labai viskas patiko.<br />Cia va vaizdas is musu kambario:<br />[attachment=244592:20170620_180343.png]<br />O cia vaizdas is kitos puses viesbucio:<br />[attachment=244593:20170620_180525.png]
Atsakyti

Almost, blyn, aš nežinau, kur tu sutinki tokius bekultūrius.Aš nesusiduriu su tokiom situacijom, tikrai. Va, kad ir prieš kelias dienas, nepriėmė į plovykla, nuvažiavau į savitarnos, priėjo vyras šalia plovęs ir nuplovė man tą mašiną ir dar už savo žetonus ir palinkėjo geros dienos, tiesiog, šiaip. Arba, va, šiandien kasoj užleist pasisiūlė, nes mažiau pirkau. Dar pirkau turguj medaus, tai 2eu davė grąžos daugiau "ant kavos".  :hmm:  Čia kelių dienų įvykiai.

Klaipėdoj ir kurorte. Sakiau, kad Vilniuj žmonės patys net laimingesni pasirodė. Todėl ir skauda širdį, kad mano Klaipėda mužikėja..

Atsakyti

Katee - taip taip, tikrai visur visko pasitaiko. Bet seniau Klaipėdoj aš to nepastebėdavau šitiek. Gal kad įpratus buvau, gal kad nebūdavo taip naglai. Šį kartą kitaip pasirodė..

Atsakyti
Kai plaukem su laivu link Faselio (beje, jame kazkada Aleksandras Makedonskis gyveno kuri laika) ir jau buvome beveik prie kranto, laive pradejo groti muzika is filmo Karibu piratai. Ir tie kalnai aplinkui, ir is tolo matomi mazo antikinio miestelio griuvesiai, ir laivai.... Tai, zinokit, apsiblioviau nuo to grozio.<br />[attachment=244594:20170620_183755.png]
Atsakyti

Katee - taip taip, tikrai visur visko pasitaiko. Bet seniau Klaipėdoj aš to nepastebėdavau šitiek. Gal kad įpratus buvau, gal kad nebūdavo taip naglai. Šį kartą kitaip pasirodė..

Tai gali buti... Kai turi su kuo palyginti.

Atsakyti

Atostogos smagu ! Bet kur tikriausiai , svarbu kompanija , laisvas laikas 

Atsakyti

Klaipėdoj ir kurorte. Sakiau, kad Vilniuj žmonės patys net laimingesni pasirodė. Todėl ir skauda širdį, kad mano Klaipėda mužikėja..

Man tai Vilniuj aptarnaujantis personalas labai nepatinka, visi ten tokie susireikšminę, kad neduok Die. Pardavėjai tokie pasikėlę, kad atrodo, atviras širdies operacijas daro ir gyvybes gelbėja, o tu čia jiems trukdai, turi būt dėkingas, kad ponai parduoda dar. 

Atsakyti