Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Sveikos ,

kasdien paskaitau , bet pati neparasau , kazkaip ner ka  :hmm: 

atostogavom pajuri , dabar aplink namus zujam , siandien kiema vaikai sutvarke , zolyte , gelynai sutvarkyti  :wub: 

namie mini remontas , itrukusias lubas perdaze , dabar mazosios kambari tapetuos, pradesim jau irenginet .

siandien karsta buvo tai jau man iskart kerta  :unsure:  sunkiai puskuoju nuo puses dienos , turiu pagulet , atvest kondika isijungus , tada atsigaunu ir vakare vel krutu .

o siaip jau su tooookiu pilvuzu as  :unsure: daug kas galvoja kad man si menesi gimdyt  :blink: 

Atsakyti

Buvo čia kalba apie purškiamus SPF. Tai man labai pasiteisino šitas: https://www.amazon.c... 100 neutrogena

Rašo, kad kūnui, bet aš tuo pačiu ir veidą apsipurškiu, ir jokių negerumų nėra. Labai patinka, kad visiškai neriebina.

Atsakyti

 

 

Nežinau net, žinok. Nu kiek pakalbėjau su draugėm nuo pajūrio pusės, tai tikrai jos irgi sakė, kad čia kasdienybė ir jos jau prie to pripratusios. 

 

Užjaučiu dėl potyrių. Aš esu išlepus klientų aptarnavimo klausimu. Ir šiaip mane dabar net bet koks mužikiškumas ima siutinti, pvz. neseniai kažkokia moteris neatsiklausus užlindo prieš mane eilėj, vakar rusai šalia vis stūmė mane nuo mano vietos, kur žiūrėjau šou. Mane tokie dalykai stulbina. 

 

Beje, dėl to metimo - mane dažnai tokios mintys apninka. Tiek, kad su vaiku jau labai nepasiblaškysi, dėl mokyklų, pagalbos ir pan. Plius galbūt žolė žalesnė kitur atrodo...

 

o siaip jau su tooookiu pilvuzu as  :unsure: daug kas galvoja kad man si menesi gimdyt  :blink:

 

 Tai, kad tu kaip degtukas plonutė, matyt pilvas iššoko daug, nes nėr kur net slėptis jam  :D

Atsakyti
Rasytee, pasirodyk.<br />Bet kaip smagu ruosti kambari ir visa kita naujam zmogeliukui😎
Atsakyti
Labas! Valgom su maže braškes, bijūnais apsistačiusios 😀 gerai ta vasara!
Vakare į vaikų balių keliausim smile.gif
Atsakyti

Labas iš ryto!

8p.m. - aptarnavimo sritis kartais tikrai stulbina, nes nu aš suprantu, kad klientas ne visada teisus, bet nėr kliento, tai nėr ir darbo. Nu bet čia, kaip merginos ir rašė, dalinai veikia kaip šauksi - taip atsilieps principas. Tikrai stengiuosi visur būt mandagi, besišypsanti, nedraskyt akių ir t.t., nes aš pati dirbu dalinai aptarnavimo srityje ir kasdien susiduriu su itin itin stresuotais klientais. Tai faktas, kad savo problemas reik namie palikt.

Mane labiau gal liūdina ne tiek aptarnavimo sritis (iš esmės žiūrint, tai ji iš tiesų pasitaisius lyginant kad ir su pernai ar užpernai - daug jaunų laimingesnių žmonių, jau tie niūrūs tai gal 35+ ar pan., kur atsibodę nuo visko), kiek žmonės gatvėj, kur pikti, susiraukę, kur ko nors paklausi, tai atšaus taip, kad prarasi norą klausti kažko iš viso  :) Bet aišku aš suprantu ir juos - nu jiems taip įprasta, jie kitaip nematę, nežino, nenori, negali. Taip ir būna. Bet šiaip vis tiek turbūt kažkada ateity su mielu noru grįžčiau aš ar Lietuvon, ar pakeisčiau šalį apskritai  :) Tiesiog smalsu ir įdomu..

katee - kaip kelionė atgal? papasakok apie atostogas plačiau  :) 

Rasytee - aha, pasirodyk! :4u:  pasakoji taip, lyg būtum banginiukas, bet gi mes žinom, kad smilga esi  :rolleyes: 

gaily - graži, delikati tatuiruotė  :wub: Ir su reikšme, faina! Aš grįžus irgi susitvarkiau savo vieną ir pridėjau šiek tiek spalvų, o dabar rezgu jau mintį ir idėją naujai  :wub:  :) 

Terezza - pas jus dabar ten tropikai sachara, kaip pavydžiu, eina sau  :wub: tik aišku dirbt nelabai smagu tokiu oru  :D 

Blueta - kaip jums po kelionės, jau stoja po truputį į vėžes viskas?  :) Aš sakiau man šį kartą kokios savaitės reikės. vis dar slogu kalbėt apie atostogų laiką  :unsure:​ 

Atsakyti

Kaip man patinka vasara LT :yahoo: , nedaug rubu, ideges kunas, pilna uogu, vaisiu, salotu, darzoviu! jega .

Kasdien griztu prisipirkus kase braskiu, tresniu, abrikosu, kiekiai nerealus. Tarkim, braskiu perku kasdien 4 kg, tresniu 2-3 kilus. Ir suvalgom, zinokit :blink: , aisku, atrodo daug, bet kai isdalinu ant zmoniu kiekio, tai ai, visai normaliai :D

 

Graikijoj kaip kapojau ju jogurta, sviezias figas, grilintus kalmarus, salotas su feta, alyvuoges, boze, kaip kaip man juos skanu sitie dalykai. :wub:

 

Almost, adaptavaus pilnumoj, aik tu, dvi naktis panakvoji namie ir atrodo nebuvai niekur :D , tik idegis primena.

 

Va, dukra, niekaip adaptuotis negali, vargse. Nu bet pas ja ir laiko juosta, klimatas, viskas keitesi. Tai negali naktim zmogum, diena kaip trenkta vaiksto, lyg visusas kabinasi. Aisku, sitiek skrydziu keite, naturalu, kad imunas "pasest" galejo, nes is Meksikos skrido i Vasingtona, is ten, pasiemus lagaminus skrido per Islandija i Edinburga, Ednb palikus daiktus skrido i Vilniu su nusileidmu Airijoj, zo, labai susidejo jai nuovargio.

 

Vaikai mokykloj, varysiu kanopeles tvarkyt.

 

Zinok, kas mane labai erzina LT? kad zmones negerbia kito asmens privacios erdves ir megsta "prilipt" :huh2: , eilej pvz.per arti stovi, as traukiuosi, o jie vel prilimpa. Arba pasnekovas lenda itin arti prie veido "prisikisa", mane ziauriai erzina, man lb svarbi mano privati erdve. Vat uzsieny, kazkaip, pastebejau zmones taip nedaro, jaucia gal.

 

Labu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 20 birželio 2017 - 10:50

Kaip man patinka vasara LT :yahoo: , nedaug rubu, ideges kunas, pilna uogu, vaisiu, salotu, darzoviu! jega .

Kasdien griztu prisipirkus kase braskiu, tresniu, abrikosu, kiek nerealus. Tarkim, braskiu perku kasdien 4 kg, tresniu 2-3 kilus. Ir suvalgom, zinokit :blink: , aisku, atrodo daug, bet kai isdalinu ant zmoniu kiekio, tai ai, visai normaliai :D

Graikijoj kaip kapojau ju jogurta, sviezias figas, grilintus kalmarus, salotas su feta, alyvuoges, boze, kaip kaip man juos skanu sitie dalykai. :wub:

Almost, adaptavaus pilnumoj, aik tu, dvi naktis panakvoji namie ir atrodo nebuvai niekur :D , tik idegis primena,

Zinok, kas mane labai erzina LT? kad zmones negerbia kito asmens privacios erdves ir megsta "prilipt" :huh2: , eilej pvz.per arti stovi, as traukiuosi, o jie vel prilimpa. Arba pasnekovas lenda itin arti prie veido "prisikisa", mane ziauriai erzina, man lb svarbi mano privati erdve. Vat uzsieni, kazkaip zmones taip nedaro, jaucia gal.

Labu.

Net nepasakok.. Jooo, taip gera ir smagu. Ir šviežios uogos, vaisiai, oooommm. Prisikapojau vyšnių, tręšnių per tą laiką, eina sau. MB jau sakė nustot, nes su žarnom susipyksiu. Bet man dzin buvo  :D  :D 

Graikijoj davė kelis kartus desertui jogurto jų su medum - aš šiaip medaus nevalgau (vaikystėj labai alergiška buvau, dabar iš to išaugau, bet neįpratau valgyt, neskanu man), bet nu jau jie ten taip skaniai pasidarę, ooomm  :wub: 

Liuks, kad taip greit pavyko! Aš vakar vis dar nenorėjau nieko tvarkytis, nieko daryt. Nu gal šiandien  :rolleyes:  :D 

Aha, čia privati erdvė kažkaip gerbiama - nesigrūs, nelips ant galvos. Man pvz. net smagu žiūrėt, kaip tarkim lipant į autobusą yra vertinamas tas eilės faktas. Nelips už akių, kad tik greičiau įliptų į autobusą. Dauguma stos į eilę ir normaliai vienas po kito lips nesiglaustydami. Aišku, atsiranda visokių tikrai, bet šiaip kažkaip nu įpranti nesigrūst, nestumt, jei parduotuvėj laisva kasa - pasakyt, kad va ten yra, nes gal nemato, nepastebi. Ir tas "Sorry" - žmonės kažkaip įpratę ir įpratina užkliuvus, užėjus už akių atsiprašyt. MB juokės - Lietuvoj užkliuvo kažką parduotuvėj ir automatiškai iškart atsiprašė, bet angliškai  :D  :D  :D Sakė nu taip va išsprūdo nesusimąsčius net  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 06 20, 11:43)
<p>Kaip man patinka vasara LT yahoo.gif , nedaug rubu, ideges kunas, pilna uogu, vaisiu, salotu, darzoviu! jega .</p>
<p>Kasdien griztu prisipirkus kase braskiu, tresniu, abrikosu, kiekiai nerealus. Tarkim, braskiu perku kasdien 4 kg, tresniu 2-3 kilus. Ir suvalgom, zinokit blink.gif , aisku, atrodo daug, bet kai isdalinu ant zmoniu kiekio, tai ai, visai normaliai biggrin.gif</p>

Kiek daug biggrin.gif aš paėmiau šian nepilnai 1 kg braškių, tikrai nesuvalgysim per dieną biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 20 birželio 2017 - 11:52

Graikijoj davė kelis kartus desertui jogurto jų su medum - aš šiaip medaus nevalgau (vaikystėj labai alergiška buvau, dabar iš to išaugau, bet neįpratau valgyt, neskanu man), bet nu jau jie ten taip skaniai pasidarę, ooomm  :wub:

Aha, čia privati erdvė kažkaip gerbiama - nesigrūs, nelips ant galvos. Man pvz. net smagu žiūrėt, kaip tarkim lipant į autobusą yra vertinamas tas eilės faktas. Nelips už akių, kad tik greičiau įliptų į autobusą. Dauguma stos į eilę ir normaliai vienas po kito lips nesiglaustydami. Aišku, atsiranda visokių tikrai, bet šiaip kažkaip nu įpranti nesigrūst, nestumt, jei parduotuvėj laisva kasa - pasakyt, kad va ten yra, nes gal nemato, nepastebi. Ir tas "Sorry" - žmonės kažkaip įpratę ir įpratina užkliuvus, užėjus už akių atsiprašyt. MB juokės - Lietuvoj užkliuvo kažką parduotuvėj ir automatiškai iškart atsiprašė, bet angliškai  :D  :D  :D Sakė nu taip va išsprūdo nesusimąsčius net  :D 

Aha, nuolat nešė baigus pietus tą desertą. Kelis kartus atnešė naminiės vynuogių uogienės šalia to jogurto.

bet visumoj tai teisingai aš valgiau, nepiktnaudžiavau nesąmonėm. Kai būni AI viesbuty, tai vis to ano paragauji, susigundai. O čia užsisakai iškart jau tai kas skanu ir teisinga 😃

Dar kas faina, kad atostogavom mažoj, dar ne taip labai nuturistintoj salelėj, daugiau nuoširdumo ir tikro graikiško vaišingumo patyrem. Nes tarkim, dveji kaimynai grįžo iš Kretos tai rūgščiai gan atsiliepė apie atostogas, tipo, lb jau sukomercinta viskas, išbrangę ir t.t. 

O mūsų įspudžiai patys geriausi. Tarkim, kad ir toks niuansas, kad vilos, kurioj buvom apsistoję, šeimininkai beveik kasdien mums ką nors perduodavo-tai kokį dar šiltą, savo keptą pyragą "vaikams" tai tos pačių virtos graikiškos uogienės, tai prisukę tų savo buritų ( ar kaip ten jos vadinasi) mazgiams. Išvykstant man įteikė kuokštą šviežių kalnų žolelių arbatos nuo moteriškų skausmų. Dėmesingi labai. Susidraugavo su mūsų vaikais, mažę vis taikėsi paglostyt, nes lb gražu jiems tos šviesios garbanos ir šviesiai mėlynos akys 😊, sūnus vis eidavo su šeimininkų sūnum (jis  27 metų, ale tiek jie rasdavo apie ką klabėt 😃) pavedžiot kartu šunį. Tai vat tokia kiap ir "pridėtinė vertė" gaunasi. 

Vat vat, skirtumas didžiulis. Aišku, įpranti, kad pas mus kitaip, kad užkabinus/stumtelejus petim anei sorry anei atsiprašau nesulauksi, eina ir praeina net neatsisukę 😃

Užtat, labai malonu užsieny. Dukra, beveik metus nebuvus LT, atprato biškį 😃 Pamiršo, kad čia įprasta, tai kai turguj su ja braškes pirkom, žiūriu, ji taip vis traukiasi, sako ko tie žmonės žmonės taip arti lenda, spraudžiasi piktybiškai 😃, sakau, nepiktybiškai, čia taip gi įpratę.

gaily, tu gi žvirbliukas, kiek tu ten suvalgai. A man kilas ant karto nėr ką veikt 😃

Atsakyti

Kaip man patinka vasara LT :yahoo: , nedaug rubu, ideges kunas, pilna uogu, vaisiu, salotu, darzoviu! jega .

Kasdien griztu prisipirkus kase braskiu, tresniu, abrikosu, kiekiai nerealus. Tarkim, braskiu perku kasdien 4 kg, tresniu 2-3 kilus. Ir suvalgom, zinokit :blink: , aisku, atrodo daug, bet kai isdalinu ant zmoniu kiekio, tai ai, visai normaliai :D

Man tai labai nedideli tie tavo kiekiai atrodo, kaip ant tokios šeimynos. Aš va ką tik kilą braškių sukapojau pusryčiams. Vakare eisiu nusipirksiu tris didelius mangus. Už visus sumokėsiu svarą. Tai irgi apie kilas bus. 

Atsakyti
Labas,

Mes kaip ir visos kasdien valgom braskes, salotas is mamos ar mociutes darzo.

Liepos gale i veselia einam, o as dar sukneles neturiu. unsure.gif dar turiu biski laiko, gal rasiu ka nors grazaus.

Daugiau kaip ir nieko naujo ax.gif
Atsakyti