Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

 Katee - sveikinimai Tau su praėjusiu! Tikiuosi, kad atšventei ypatingai  :wub:  :4u: 

Sveikos!

Grįžom namo. O čia saulė, airiška vasara - smagu, nes skirtumas mažas  :D Orai mums kaip užsakyti buvo, vos kelias dienas buvo kiek vėsiau, šiek tiek lijo. Bet ir pasikepint spėjom, ir pailsėt, ir pakeliaut. Žodžiu atostogos tikrai buvo labai smagios ir vykusios. Graži ta mūsų gimtinė, bet ir nustebino, ir nuliūdino, ir nudžiugino. Kaip ir priklauso - buvo visko, bet šiandien jaučiuosi puikiai, kad ilsėjomės tas dvi savaites ne kur kitur, o Lietuvoj  :)​ 

Atsakyti

Ei ei ei, kas čia per tyla? 1 postas per dieną 😱 Tai, praktiškai, mirus tema :(

kas nustebino/ nuliūdino Almost?

 Sveikos, kas dar gyvos.

Atsakyti

Ei ei ei, kas čia per tyla? 1 postas per dieną 😱 Tai, praktiškai, mirus tema :(

kas nustebino/ nuliūdino Almost?

 Sveikos, kas dar gyvos.

Dar biškį gyva. Ale kepu. +32 vakar buvo. Šiandien panašiai žada.

Atsakyti

Dar biškį gyva. Ale kepu. +32 vakar buvo. Šiandien panašiai žada.

Atostogaut tokioj tempoj tai 👌 Bet dirbt tai 😙

Grįžau į lietuviškus komfortiškus ~23-25, ištrėmiau vaikus į mokyklą, varau į turgų braškių/ trešnių.

Atsakyti

Ei ei ei, kas čia per tyla? 1 postas per dieną 😱 Tai, praktiškai, mirus tema :(

kas nustebino/ nuliūdino Almost?

Tai visos kalbėtojos išsilakstė atostogų (Tu, katee), vat niekas ir nebekalba, nekalbina  :rolleyes:  :) 

Nustebino ir nuliūdino tai, kaip iš šono žiūrint Klaipėdos gyventojai mužikėja. Mes buvom apsilankę Vilniuj dienai visai, tai palyginau ir žinokit važiuojant pas draugę paskui man norėjosi verkti. Tikrai, nu ant tiek suspaudė širdį. Žmonės nelaimingi, pikti kažkokie, burnoja. Susidūrėm su tokiom situacijom, kad nu net MB (o jis sako, kad jo jau niekas nebestebina šiam pasauly) kelis kartus buvo tiesiog išsižiojęs. Pagarbos vyresniam ar apskritai svetimam trūkumas net iš vaikų. Kažkaip ai nežinau..

Situacijos, kai aptarnavime irgi spragos - rodos klausi normaliai, mandagiai, o šauna kaip į kokį nežinau.. Apstulbom, kai kavinėj paprašius vienas bulvytes pakeisti kitom (garnyro keitimas) buvo pasakyta "Reiks mokėt du eurus". Už bulvyčių keitimą! O draugei paprašius kečupo šiek tiek vietoj grybų padažo irgi pasakė, kad 50ct., nes keitimas. Tragedija kažkokia  :D Turguj nuleipusios tulpės po 50ct./vnt. Mano draugė sakė, kad ji iki šiol stebisi, nes turbūt tik Lietuvoj turguj gėles tokias po vieną vnt. parduoda. Nu pagalvojau - čia tikrai nesu taip mačius. Nu gal nebent gėlių specializuotose parduotuvėse, bet ir tai ten kokias rožes, nu bet ne tulpes po vieną nu..

Bet šiaip iš esmės tie tokie menki nesusipratimai vis tiek atostogų nesugadino tikrai, tik privertė nusistebėt ir susimastyt stipriai..

Atostogaut tokioj tempoj tai 👌 Bet dirbt tai 😙

Grįžau į lietuviškus komfortiškus ~23-25, ištrėmiau vaikus į mokyklą, varau į turgų braškių/ trešnių.

Aha, mes grįžom į airišką vasarą ir iškart į darbus. Meh  :unsure: 

Kaip norėčiau uogų!  :wub: 

Sveikos  :)​ 

Atsakyti

Sveikos 😊

Kate, sveikinu su praėjusiu! Daug džiugių akimirkų 🏖🏖

Blueta, kaip jūs pailsėjot? 

Aš dirbu ir tiek. Savaitgaliais, maudynės, draugai. Maratone bėgau. Laukiu atostogų, kurios nenusimato 😀

Almost, apgailestauju dėl neigiamų įspūdžių. Visko pasitaiko, gal mėnulis ne tas, gal, šiaip, su mužikas susidūrėte. 

Atsakyti

Aš dirbu ir tiek. Savaitgaliais, maudynės, draugai. Maratone bėgau. Laukiu atostogų, kurios nenusimato 😀

Almost, apgailestauju dėl neigiamų įspūdžių. Visko pasitaiko, gal mėnulis ne tas, gal, šiaip, su mužikas susidūrėte. 

Bet smagiai bent savaitgalius leidi  :wub: 

Nežinau net, žinok. Nu kiek pakalbėjau su draugėm nuo pajūrio pusės, tai tikrai jos irgi sakė, kad čia kasdienybė ir jos jau prie to pripratusios. Nu bet ***** nu neturi šitaip būti. Neturi būt akiplėšiško "Čia tavo bėdos, kad nematei laisvos kasos" moteriai nepažįstamai prie kasos, kai ji normaliai klausia, kodėl be eilės užėjo kita. Ir jos pienburnio septynmečio atkirstas "Tai pati kalta". Ir tokie kiti panašūs perliukai. Aš tikrai nesakau ir nesakysiu, kad visi tokie - oj, ne. Tikrai labai daug malonių, šviesių, europietiškų žmonių pasitaikė per tą laiką. Nu bet žinai, kaip būna - šaukštas deguto ir medaus statinę gali sugadinti, tai kažkaip. Tiesiog nuliūdino - taip norėtųsi, kad tie žmonės patys sau džiugesni būtų, gal kažką geresnio savo kasdienybėj pamatytų..

Atsakyti

Almost, žinau apie ką tu. Deja, deja, custumer service pas mus labai dar pažemy :(

 Nu bet, žinau, kad greit dar kitaip nebus,  dėl to stengiuosi nuotaikos nesigadint, pati bendrauju maloniai ir su šypsena ir kartais tai padeda. 😊 Žėk, ima kartais ir nusišypso. 😃

Kai gyveni čia, pripranti. Bet kai grįzti po ilgesnio laiko iš "malonaus aptarnavimo"šalies, lb jaučiasi skirtumas.

Attic, ačiū, puikiai. Biškį dar kosmose, bėgu visur automatizmu, bet ai, kelios dienos ir back to normal 😊

Patinka man graikai labai. Panasiai kaip ispanai. 😃 Bardzo malonūs, svetingi ir nuoširdūs žmonės. Lb stengiasi dėl turisto. Ir nuoširdžiai taip. O gal mūsų kely tokie pasitaikė 😊

Atsakyti

Almost, žinau apie ką tu. Deja, deja, custumer service pas mus labai dar pažemy :(

 Nu bet, žinau, kad greit dar kitaip nebus,  dėl to stengiuosi nuotaikos nesigadint, pati bendrauju maloniai ir su šypsena ir kartais tai padeda. 😊 Žėk, ima kartais ir nusišypso. 😃

Kai gyveni čia, pripranti. Bet kai grįzti po ilgesnio laiko iš "malonaus aptarnavimo"šalies, lb jaučiasi skirtumas.

Attic, ačiū, puikiai. Biškį dar kosmose, bėgu visur automatizmu, bet ai, kelios dienos ir back to normal 😊

Patinka man graikai labai. Panasiai kaip ispanai. 😃 Bardzo malonūs, svetingi ir nuoširdūs žmonės. Lb stengiasi dėl turisto. Ir nuoširdžiai taip. O gal mūsų kely tokie pasitaikė 😊

Taip taip, būtent apie tai ir kalbu. Žinok man per tuos šešis metus gyvenimo čia, kiek kartų grįždavau, dar niekados nebuvo taip liūdna iš akibrokšto, kad aš kely apsiverkčiau drebančiom rankom. NIEKADOS. Mane buvo nustebinę, papiktinę, sukėlę juoką, bet kad šitaip pasakyčiau, jog mano Klaipėda, mano mylimiausia Klaipėda tampa mužikų kraštas - niekados.. 

Bet lygiai taip pat niekados dar nėra buvę tokio žiauraus holiday blues - šiandien pasakodama darbe apie atostogas net gumulą gerklėj jaučiau. Ryte sakiau MB, kad davai susitaupom iki sausio 1 pinigų ir viską metę važiuojam. Bet kur - ar į Kanarus, ar į Lietuvą. Man nesvarbu. Viską metam ir su visam. Bet sveikas protas nugali - bet kur reikės lygiai taip pat dirbt ir gyvent ir bet kur kankins tokios pat poatostoginės  :D 

Jau tas bendravimas su klientais mūsų padangėj e-laiškais kaip ir turėtų nebestebint - kalba kaip su draugeliu, jokio oficialaus mandagaus bendravimo. Aišku ko tada tikėtis ir gyvai aptarnavimo srityje.. Jeigu rezervuoju datą paslaugai, negaunu 2sav jokio atsakymo ir pati turiu eit ieškot, ar mane užrašė, ar, vis tik, ne.. Žodžiu  :) 

Bet vis tiek grįžti buvo labai gera. Labai. Smagu turėti pas ką grįžti, su kuo susišypsoti ir ką apkabinti  :) 

Mano įspūdžiai apie graikus irgi tokie po poilsio Kretoje. Ypač vilų komplekso administratorius nerealus graikas pasirodė tikrai  :wub: O dar kai mes buvom apsistoję kaimuky mažam, ne masofkėj, tai ten ir užeigų savininkai su darbuotojais labai paslaugūs, laimingi pasirodė, ir šiaip žmogeliai draugiški  :)​ 

Atsakyti

Laba.

 

Grizom. Vaziuojam in Klaipeda😉 Atostogos buvo puikios! :yahoo: Kaip cia reikes i realybe gristi😕

 

Dekui visoms uz sveikinimus!

Atsakyti

Taip, pas mus liūdesys aptarnavimo sferoje. Bet aš turiu priešnuodį,  aš pati ateinu išsišiepus, sveikinuosi gražiai, dėkoju, pardavėjos pasimeta ir pradeda pačios gražiai bendraut. Va, šiandien geliu pardej,baisiai susiraukus pardavėja sėdėjo, surūgusi pasisveikino, bet as pradėjau su ja gražiai bendraut, paklaust ir net balse buvo galima išgirsti ta lūži, kai iš surūgusios tapo puiki, maloni pardavėja. Nepasiduodu aš tam negatyvui ir atsako man tuo pačiu. 👍

Atsakyti
Nu nzn, man tai vienas-kitas "surugelis" pasitaiko. Bet tikrai ne dauguma tokiu. O vat perdetas lipsnumas mane nervina.
Atsakyti