Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Sambuka, kokia grazi tu papludimio sniguracka biggrin.gif

Tavo mažėlis bigsmile.gif Wau thumbup.gif

Na, o čempionas visas blizgantis, su medaliais, ka jau cia... Kailis koks wub.gif
Maziukai be galo mieli wub.gif wub.gif Padukėliai is foto atrodo biggrin.gif
Atsakyti

Tie zodziai daugiavaike , 3vaikai kazkaip mane gasdina ...rimtai  :unsure: 

Pas gyd nuejau , kortele varto sako va 4nestumas , man akys ant kaktos issoko  :blink: 

tokia boba pasijutau ! Gerai kad cia jus turiu , kurios turit daug vaiku ir visai ne tokios kokia as sau pati greit susivaidenau  :unsure: 

ir siaip tikrai cia tas zodis tinka RYZAUSI , nes kai pagalvoju apie viska tikrai baisoka , be to dabar labai jau lengva gyvenimeli gyvenau , sportai , mieli darbai , dideli vaikai , keliones  :rolleyes: rabar viskas bus aukstyn kojom  :D 

vaikai kaip dziaugias  :yahoo: dickio tai cia buvo svajone ! O mazoji vis sake , kad nenori , bet kai pranešem tai iki siol dar tik apie tai ir sneka  :D jau zaislus renka , leliu rubelius renka , sake tiks  :wub: 

Atsakyti

Rasytee - as tai suprantu tavo perversma viduje. Man tas pats buvo. Blioviau krokodilo asarom :D Bet neturetu tau sunku buti. Pagalba turi visai salia. Tai visur sulakstysi, jei reikes ir noro bus. 

As tai iskritusi is gyvenimo jausdavaus tada, kol vaikas vis ant papo kabedavo. Nei pazaisi su tuo klecku dar, nei ka. Toks trapus. Tik saugoti reikia. Pramoga i parduotuve iseiti budavo tuo momentu. Nes pastoviai su plikais papais (mano ypac jautri krutine maitinimui) tarp 4-riu sienu. O veliau jau lafa (jei tik turi kam palikti).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 30 gruodžio 2016 - 10:38

O tu dar turi rubeliu, kad dukra renka? As nieko visai neturejau. Viska supirkti is naujo reikejo.

 

Kiek savaiciu jau? Toksikoze kankina?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 30 gruodžio 2016 - 10:40

Rasytee - as tai suprantu tavo perversma viduje. Man tas pats buvo. Blioviau krokodilo asarom :D Bet neturetu tau sunku buti. Pagalba turi visai salia. Tai visur sulakstysi, jei reikes ir noro bus.  As tai iskritusi is gyvenimo jausdavaus tada, kol vaikas vis ant papo kabedavo. Nei pazaisi su tuo klecku dar, nei ka. Toks trapus. Tik saugoti reikia. Pramoga i parduotuve iseiti budavo tuo momentu. Nes pastoviai su plikais papais (mano ypac jautri krutine maitinimui) tarp 4-riu sienu. O veliau jau lafa (jei tik turi kam palikti).
Vaikai is pat ryto auklei pasake tai aisku pirma jos reakcija , kad leliuko saugot tai as nenoriu . Bet manau cia tik pirmine reakcija  :D bus tu aukliu , nesuku galvos . jokiu toksikoziu nera , tik nuo 13 iki 17val nieko valgyt negaliu , nieko nenoriu , niekas neskanu . Vakare vel gerai buna . verkt tai noris kartais , bet ne del leliuko , o siaip  :D

 

siaip rubeliu turiu kazkiek , bet daug atidavus vyro puskei .

dukra renka baby borno rubelius :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 30 gruodžio 2016 - 10:57
Labas rytas...

Rasytee... kaip dziaugiuos uz tave... wub.gif perskaiciau ir šiurpuliukai per kuna nuejo... wub.gif

As ir laukiu, kada galesiu tuo pasidziaugti... bet su vyru nutarem iki rudens palaukti... lapkriti turejau abrazija... buvo nesivystantis nestumas... kaip ir sakiau, greiciau sie metai pasibaigtu, nes nelaimiu jau gana...
Atsakyti

Rasytee - niekur nedings ta aukle. Teks saugoti leliuka :lol:

 

As tai visada supirkdavau viska labai greitai. Kai tik suzinodavau, kad laukiuos, pradedavau pirkti. Vezima kleckui nupirkau, berods, 10-12sav budama. Cirkas, nu :lol:

Bet man tai malonumas budavo tokius mazus rubelius pirkti. Dabar mazyliui vis perku su malonumu didziausiu. Dvyniams jau nebe taip. Perku, nes reikia, bet nera tokio malonumo kaip kad pirkdavau kol mazi dar jie buvo. Nes ir tie rubai kitokie didesniems ir renkasi jau :mad2: Uztat dabar maziau isleidziu bernam. Nes neperku reikia-nereikia, is malonumo.

Atsakyti

tigriuss - tikrai, kad nesekmiu/praradimu ruozas pas jus... Linkiu, kad kartu su besibaigianciais 2016m, pasibaigtu ir visos bedos.

O sunpirmu nestumu/pastojimu nebuvo pas jus bedu?

Atsakyti

Sveikos, damos!

Rasytee - pirmiausia tai didziausi sveikinimai Tau ir visai jusu seimynai! Trys - tai jau dalykas rimtas :) Bet uztad koks smagus ir puikus manau!! :) Stiprybes, kantrybes ir jaukaus sito laukimo  :4u: 

Feja - gerai, kad turi galimybe pakeisti instruktoriu :) Gal tikrai nereikia kartais prie vieno sustot, gal tai ir pades islaikyt ta vairavimo egzamina!  :)  As pamenu, kai mokiausi ir vazinejau su teciu, tai turbut jei tektu viska kartot - nebedaryciau taip  :D Nes vis tiek vairavimo stazas pas ji jau buvo rimtas tuo laiku, vairavo jis visai kitaip, nei reikalavo taisykles. Sunki budavo jam pagelbet, paaiskint, tik sakydavo dazniausiai nedaryt taip, kaip jis sako  :D  Aisku esu dekinga, kad vazinejo su manim po tuos visus marsrutus, kad padejo, nes nieko kito tuo metu galincio padet neturejau  :) Bet kas liecia taisykles visas, tai uj uj taip mokytis  :rolleyes:  :D 

katee - man irgi visai nesijaucia ateinantys Naujieji.. vat Kaledos, turiu pripazinti, simet buvo tikrai geros man  :) nors buvo labai kitokios, nei iprasta butu (mudu keliavom i Praha butent Kucioms ir Kaledoms, o paskui grizom mes, draugai is gimtines ir visi kartu paminejom sventes), bet man patiko ir buvo tokios mazos, jaukios, mus seimos sventes  :) o Naujieji jauciasi tik del to, kad jau pradedu nenormalu kardinalu namu sveitima ir nauja kitu metu darbo knyga pripildziau visokiais darbais, planais ir norais  :) Tikiuosi, kad metai bus geri!

Tigriau - labai liudna paskaityti Tavo isgyvenimus, Tavo sita tamsu laika.. Meto ir veto jus. Bet Tu laikykis! Siuncia tokia patirti tik stipriems, tik tiems, kurie pakelia, kurie perlipa, kuriuos sutvirtina. Palukesit ir ateis jusu siltas laikas  :4u:  :4u: 

Sambuka - mane irgi suzavejo Tenerife! Noreciau ten grizti dar ir dar, be pasaulis platus ir margas tam, kad per toki trumpa laika grizciau vis i ta pacia vieta :)

Kaip smalsu, kaip sekasi musu keliauninkems! :)

Atsakyti
Katee... su pirmu jokiu problemu nebuvo... nei su pastojimu, nei su išnešiojimu...

Almost... 4u.gif
Atsakyti

A, dar vat su 3-im vaikais daugiau problemu keliaujant (kai tam 3-ciam virs 2-ju metu jau). Mes ta pajutom, net LT kur noredami apsistoti. Uzsieny irgi. Nes jau 5 asmenys gaunasi. Kai kurie viesbuciai neapgyvendina po 5 asmenis (net jei famaly tipo kambarys). Tenka imti 2 numerius. Aisku, jei biudzetas neribotas, tai gali villa imti uz 3 kart brangiau :D 

Vat ir si karta mums teko 2 numerius rezervuoti. Bet turiu vilti, kad i famaly tipo kambari vietoj patalpins, nes kleckas dar gali kudikio lovytej miegoti. Ziuresim vietoj.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 30 gruodžio 2016 - 13:00

Vakar per zinias sake, kad lyg ateina galas karui Sirijoj. Pagaliau.

Atsakyti