Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labai gražios, Terezza!

Mano gėlynai irgi bujoja.

dukros parskrido iš Meksikos, skambinamės kasdien. Žiauriai laukiu kada galėsiu apkabint. Kai pirkom sitą kelionę, dar buvo neaišku, kada studentė parskris, šnekėjo apie birželio galą, o va, gavosi, kad ji pirma namo grįžo 😃 Tai aš jau kaily netveriu 😃

Almost, mes irgi svtgalį parskrendam, tos 10 dienų mygom pralekia

Atsakyti
Tekirovoj irgi 27-28C. Keista, ar kad regionas kitas ar kas, bet pojutis, kad kokie 35C butu. O Alanijoj 43C atrode kaip 30C. Nesuprasi.<br />Koks grazus Kemeras😍😍😍 Kalnai mane uzburia😍 Iseini is viesbucio ir pries akis kalnai isirezia i debesis😍 Niekur nenoriu is cia isvaziuoti😢 Noriu cia pasilikti😭<br />Mes irgi aktyviai leidziam laika. Tik viena diena pleze pragulejom. Kitom dienom vis kakur lekem. Buvom ir i didziuli pramogu kompleksa Antalijoj nuvaziave. Legenda vadinasi. Tai kazkas tokio! Ieini per vartus ir kaip koks didziulis miestas su kavinem,parduotuvem, akvaparku po atviru dangumi ivairaus amziaus zmonems, dirbtine jura, bangos, kriokliai, upes su srove, baltas smulkis smeliukas, palmes, takeliai, tiltai, super kalneliais, nuo paprasciausiu vaikams ir super-duper extrimaliu suaugusiems, taip pat amerikietiski kalneliai. Nu zo.... Prabuvom visa diena vakar!. Labai patiko. Vaikai laimingi.<br />Rytoj su laivu irgi plauksim.<br />Vieshutis superinis! Kaip didziulis miestas! Ko tik cia nera. Pramogu visokiausiu. O vakariniai pasirodimai 10 balu!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 14 birželio 2017 - 23:19
Beje, siandien (t.y. jau vakar) svenciu!Sampanas ir braskes jums!😍
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 14 birželio 2017 - 23:23

Beje, siandien (t.y. jau vakar) svenciu!Sampanas ir braskes jums!😍

Sveikinimai  :4u: 

Atsakyti

Beje, siandien (t.y. jau vakar) svenciu!Sampanas ir braskes jums!😍

Sveikinam  :birthday2: 

Atsakyti

Sveikos, ciocės! Kur sulindę visos???

Mes du Kate, tai atostogaujam, o kur visos kitos? A? Aaa? Fėja, Almost, Terezza, Drugelis ir visos kitos?

Rasyt, kaip sekasi kontroliuot tą diabetą? Neskauda badytis?

Mes ir atostogaujam tik kad Lt pajuryje , kaip man oras puikus ! Daug vaikstau ir mazai guliu prie juros 😁

Ismokau jau kontroliuot , realiai nelabai ir reik man jo kontroliuot , net po vestuviu ir visko is eiles valgymo jis man nepakilo iki ribos . Bet vistiek truputi apsikrpiau meniu , ismeciau miltinius , bulvinius patiekalus ir cukru (pyragai , tortukai , sausainukai) , o siaip tikrai yra ka valgyt ir be to , svoris auga pagal lenteles i prieki , nesublogsiu tikrai  :D 

Atsakyti
Labas...

Atostogaujancioms gero likusio laiko... 4u.gif

Katee... sveikinimai... mirksiukas.gif

Terezza... nuostabu pas tave... wub.gif

Oras geras, lekiam su vaiku i kaima...

Vakar Kaune buvom, tai suknele tokia paprasta nusipirkau, kedukus, auskariukus ilgesniu pasipuosti... ax.gif
Atsakyti

kur 8.p.m? Attic?  Prikėliau nuotraukų į albumą 🎈

 

 

 

Nežinau, kaip kitos, bet aš tai iš pavydo tyliu. Dirbu, o jos atostogauja mat  :bebe:

 

:D :D  Ir as! Dirbu, kolegei apendicita ispjove netiketai ir jos darbai man sukrito. O Kita savaite isskrendu i konferencija, tai reikia kazkaip viska speti. Isvykus Katee ir Bluetai cia labai ramu :unsure:

 

Pas mane nieko naujo, toliau nervuojuos del dukros mokyklos, ir kuris variantas jai ir mums geriausias butu. Orai musu nelepina, uraganu sezonas, tai lyja lyja lyja... Dukros plaukimo pamokos atsauktos vakar buvo del lietaus :huh2:

 

Noriu ir as kur pakeliauti :cray:Perziurejau Bluetos nuotraukas - pavydas sukilo dar labiau...

 

Katee, su! svytek toliau :4u:

Atsakyti

Dukros plaukimo pamokos atsauktos vakar buvo del lietaus :huh2:

Tipo per daug sušlaps?  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 06 15, 11:21)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Blueta" data-cid="71676674" data-time="1497459640"><div><p>Sveikos, ciocės! Kur sulindę visos???</p><p></p><p>Mes du Kate, tai atostogaujam, o kur visos kitos? A? Aaa? Fėja, Almost, Terezza, Drugelis ir visos kitos?</p><p></p><p>Rasyt, kaip sekasi kontroliuot tą diabetą? Neskauda badytis?</p></div></blockquote><p>Mes ir atostogaujam tik kad Lt pajuryje , kaip man oras puikus ! Daug vaikstau ir mazai guliu prie juros 😁</p><p></p><p>Ismokau jau kontroliuot , realiai nelabai ir reik man jo kontroliuot , net po vestuviu ir visko is eiles valgymo jis man nepakilo iki ribos . Bet vistiek truputi apsikrpiau meniu , ismeciau miltinius , bulvinius patiekalus ir cukru (pyragai , tortukai , sausainukai) , o siaip tikrai yra ka valgyt ir be to , svoris auga pagal lenteles i prieki , nesublogsiu tikrai  biggrin.gif </p>

Mano mama sugebėjo 10 kg numest laukdamasi dėl to diabeto biggrin.gif bet ir buvo nuo ko mest smile.gif)

Pavėluoti sveikinimai katee!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 16 birželio 2017 - 12:17

Mano mama sugebėjo 10 kg numest laukdamasi dėl to diabeto biggrin.gifbet ir buvo nuo ko mest smile.gif)

Pavėluoti sveikinimai katee!

As kai pasilaikiau taip saziningai ir taip kaip man atrodo sveikai maitintis tai dietologei akys ant kaktos isoko  :D sake taip negalima nesciai maitintis , prirase nemazai angliavandeniu  :hmm: 

Atsakyti

Katee, su paėjusiu! 🎂🎈. 

Sveikos kokimarės! Žiū, pritilę labai

Atsakyti