Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Hormoninė ji? Aš ir spiralę turiu, bet sergu 😂

Hormoninė, bet veikia vietiškai, t.y.mizerną hormonų kiekį išskiria tiesiai į gimdą, o e į visą organizmą.

psio, baigiau pakuotis. Sedžiu dabaiginėju trešnes, braškes, kad neišmest, per daug uogų užpirkau, nespėjom su valgyt. Kaži į rankinį galiu imt šilauogiu indą, neužskaitys už skysčius. 🤔 Gal kas žinot?

ir nežinau eit numigt pora valandų ar ne. 

Atsakyti

Blueta, gero jums poilsio!

Labas rytas.

Atsakyti
Labas rytas...

Blueta, geru atostogu... 4u.gif

Atsakyti

Negalim ir mes skustis , siandien oras nuostabus  :wub: 

Atsakyti
Jo, siandien puikus oras!<br /><br />Lagaminau sukrauti. 00.10val. jau isvaziuojam😉
Atsakyti

Blueta, Katee - gerų kelionių jums  :4u:​ 

Atsakyti
Vaziuojam su autobusiuku i Vilniaus oro uosta. Visas autobusas i ta pati lektuva varo. Bet tai kainkurie individai tai ka as zinau... Vynas liejasi laisvai. Vienkartiniu stikliniu, sulciu, degtines, vyno uzsipirke. Laka, zvengia.... 😕 Keista man. Kaip davatka pakalbejau ir toliau vaziuoju 😃
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 10 birželio 2017 - 00:53

Vaziuojam su autobusiuku i Vilniaus oro uosta. Visas autobusas i ta pati lektuva varo. Bet tai kainkurie individai tai ka as zinau... Vynas liejasi laisvai. Vienkartiniu indeliu, sulciu, degtines, vyno uzsipirke. Laka, zvengia.... 😕 Keista man. Kaip davatka kokia jauciuosi😃

Pažįstamas jausmas. Aš taip kraupau, kai skrendant į Alicante anglai nuo 7 ryto lėktuve šampaną puto.

Atsakyti
Tai tokie paskui ir neprisimena atostogu, mes prageroa visa laika. Ot tai malonumas😕
Atsakyti

Tai tokie paskui ir neprisimena atostogu, mes prageroa visa laika. Ot tai malonumas😕

Na, kiekvienam savo  :D​ 

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Pavydžiu atostogautojams tongue.gif
Atsakyti
Labas rytas su kava

Katee... gero jums laiko... 4u.gif

Baigesi savaitgalis ir geri orai... lyja...
Atsakyti