Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Rytoj nakti isvaziuojam. Vakar pradejau lagaminus krauti. A cia is anksto skaitosi?

Aišku! Pagal mano standartus 😃

Mes į oro uostą varom ryt 4-ą, , dėtis nepradejau, susimesiu daiktus vakare grįžus.

bet čia kaip kam, kiti prieš mėnesį pradeda dėliotis (Terezza, lyg pamenu, rašė), aš ne.  Norėč, bet nepavyksta man taip 😃

Kaifas susidet viska kelios dienos iki keliones ! Man tik kelis kart taip pavyko 😁

Man dar nepavyko niekad. Ale gal kada 😃

Antra vertus, nu nei aš kada ką svarbaus pamiršau, anei palikau. Susidedu viską be sarašų ir ant greičio. 

Atsakyti

As visad deduosi etapais ir butinai pradedu prie savaite :D nes pirma atsirenku viska, ko noriu imti, paskui ta viska 100kartu perdelioju, atsirenku, atsidedu, apsigalvoju, issimatuoju, pasiimu kruva batu. O atostogose vis tiek panesioju viena - dvi poras batu ir patogiausias rubas buna dzinsai ir maikute :unsure:  :rolleyes: :D 

sveikos!

leksim i Ventes raga :wub: 

Atsakyti
Almost - gero jums laiko gimtineje. Linkiu ne karta basutes uzsideti☺<br /><br />Nusilaksciau. Dabar pietauju Cili. Labai skani agurkine siandien👍
Atsakyti
Tik pasiskusk Derintojom ir tuoj pat organizmas sukluso👍 Zodziu, "žizn nalaživajetsia"😀<br /><br />Ka veikiat? As tuoj vaziuosiu vaikus is treneruotes paimti ir vesiu kirpti. Pas kazkokia nauja kirpeja. Nes musu atostogauja. Tikiuosi, neapkirps kaip luzerius😕
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 08 birželio 2017 - 15:59
Gryzau is darbuko, geriu kava ir eisiu lyginti...

Katee... o kaip jusu keliones reikalai?... vyras skris kartu?...

Labas...
Atsakyti

Net minčių naudoti neturėjau niekada. Bet kitos naudoja ir džiaugiasi.

 Bokalai.

 

Ačiū, Katee, sparčiai sveiksta. Strioko tai buvo, vieną rytą atsikėlus radau besikalatojantį ir rankų nenulaikaitį,netoli traukulių, pamatuoju tempą  40.2 😱, tai vaistai, šalti kompresai visur mygom. 

 

Oi... baisiai skamba... Sveikit :4u:

 

 

 

 

Mes į oro uostą varom ryt 4-ą, , dėtis nepradejau, susimesiu daiktus vakare grįžus.

bet čia kaip kam, kiti prieš mėnesį pradeda dėliotis (Terezza, lyg pamenu, rašė), aš ne.  Norėč, bet nepavyksta man taip 😃

 

 

As irgi metu viska nakti pries. KArtais net pries isvaziuojant sukisu paskutinius daiktus. Tiesa, visad kelios dienos pries apgalvoju, ka rengsiuos ir pan, kad tureciau viska issiskalbus ir issilyginus.

 

Uzrasem primadieni dukra i privacia mokykla. sumokejau depozita ir siaip sutartis tokia, kad jei kas - vis vien uz metus moki. Siryt - bac, gaunu laiska is mokyklu administracijos, kad mano prasymas tenkintas ir priskirta jai gera viesa mokykla. Dabar kankinuosi ir svarstau, ka daryt..... :hmm: Privati mokykla man labai prie sirdies, jai ten gerai sekasi, visus pazista, daug ka nuveiktu. Kaip seksis viesojoj nezinau, plius kiek toloka veziot ja.
 

Atsakyti

tigriuss - taip, taip, kartu mes visi👍

Atsakyti

bet čia kaip kam, kiti prieš mėnesį pradeda dėliotis (Terezza, lyg pamenu, rašė), aš ne.  Norėč, bet nepavyksta man taip 😃

Aga, aš. Krautis pradedu vos ne pieš mėnesį. Minimum savaitė iki kelionės lagaminai būna suruošti.

 

As visad deduosi etapais ir butinai pradedu prie savaite :D nes pirma atsirenku viska, ko noriu imti, paskui ta viska 100kartu perdelioju, atsirenku, atsidedu, apsigalvoju, issimatuoju, pasiimu kruva batu. O atostogose vis tiek panesioju viena - dvi poras batu ir patogiausias rubas buna dzinsai ir maikute :unsure:  :rolleyes: :D

Planuotis tai aš 2-3mėn prieš pradedu. Visada sudarinėju sąrašą. Atskiri sąrašai rūbams, batams, kosmetikai ir šiaip reikalingiems daikčiukams, tokiems kaip pakrovėjai, adapteriai, prožektoriai ir pan. 

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 06 08, 16:15)
<p>tigriuss - taip, taip, kartu mes visi👍</p>


Kaip šaunu, kad viskas išsisprendė mirksiukas.gif
Atsakyti

As susidedu be saraso. Bet kai i poilsine kelione vaziuoji, tai nieko nereikia. Tik rubu, batu ir higienos priemoniu. Ir daug tu smutkiu gaunasi. Nes jei skrendi 10-ciai dienu, tai kiekvienam vaikui 10 komplektu ir imu. O vaikai tai 3. Dar mums su vyru. Maziau rubu neimu, nes jau prisiskalbiau kriauklej viena karta. Nenoriu daugiau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 08 birželio 2017 - 19:12
QUOTE(Blueta @ 2017 06 08, 09:20)
</p><p>Nemeluosiu, jaučiu žiaurų palengvėjimą su mirena kai jų nėr. 😊  

Hormoninė ji? Aš ir spiralę turiu, bet sergu 😂

Linkėjimai iš Palangos! Oras puikus smile.gif
Atsakyti

Hormoninė ji? Aš ir spiralę turiu, bet sergu 😂

Linkėjimai iš Palangos! Oras puikus smile.gif

Jo, mirena hormoninė. Neatsidžiaugiu. Jokių mm, jokio pms.

Atsakyti