Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Mezo kaina priklauso nuo naudojamo produkto

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 07 birželio 2017 - 16:09
Blueta - kaip vyras tavo? Dabar pradejau krauti cemodanus ir pagalvojau kaip jums ten sekasi...
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 06 07, 14:49)
Tyyysalai tokie. JURKA pasivadinusi. Gal zinai?


Zinau... ir pardavineja, ir siuva ji sukneles... Tokia meniska moteris labai... o kokiu groziu ten pas ja yra... wub.gif

Rasytee... kur Kaune yra didesnis pasirinkimas New Balancu gal zinai?
Atsakyti
tigrius, ta va, va, noriu as dasigauti kada nors iki jos studijos.<br /><br /><br />Intymus klausimas. Ar naudojote kuri menstruacine taurele? Ar patiko? Lengvai isideda?
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 06 07, 19:01)
tigrius, ta va, va, noriu as dasigauti kada nors iki jos studijos.<br /><br /><br />Intymus klausimas. Ar naudojote kuri menstruacine taurele? Ar patiko? Lengvai isideda?

Turėjau, kelis kartus panaudojau, nepatiko.
Atsakyti

Zinau... ir pardavineja, ir siuva ji sukneles... Tokia meniska moteris labai... o kokiu groziu ten pas ja yra... wub.gif

Rasytee... kur Kaune yra didesnis pasirinkimas New Balancu gal zinai?

Net neisivaizduoju , nes nesu pirkus . Esu tik ciupinejus juos Klaipedos akropolyje

Atsakyti

tigrius, ta va, va, noriu as dasigauti kada nors iki jos studijos.<br /><br /><br />Intymus klausimas. Ar naudojote kuri menstruacine taurele? Ar patiko? Lengvai isideda?

Net minčių naudoti neturėjau niekada. Bet kitos naudoja ir džiaugiasi.

Atsakyti

Ačiū, Katee, sparčiai sveiksta. Strioko tai buvo, vieną rytą atsikėlus radau besikalatojantį ir rankų nenulaikaitį,netoli traukulių, pamatuoju tempą  40.2 😱, tai vaistai, šalti kompresai visur mygom. 

 

Daba tik šikną užraukus žiūriu ar nepasigavo viruso vaikai arba aš pati, nes nors jis ir išsikraustė į atskirą kambarį miegot ir visa kita, bet žinai, aš tai nuolat pas jį laksčiau, vaikai sistemingai diris darinėjo ir galvas kaišiojo. 😠

Bus kaip bus..

 

Užsilaksčius po visokius atsiskaitymus, švenčių dalyvavime,tampe tarpe, ypač, kai viena visur, tai ir vežiojimai visi, viskas man.  Nu bet dzin.

 

taurelės nesu mėginus, bet girdėjus gerų atsiliepimų.

 

Labas rytas su kava. Nuo šešių atsikėlus byzgiu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 08 birželio 2017 - 06:09
Labas rytas.<br /><br />Blueta - smagu, kad vyrui geriau👍 Isivaizduoju kaip uzsilakstei.<br /><br />Pas mane del visokiu stresu mmm veluoja savaite beveik. Todel galvoju apie ta taurele. As gi kelione prie ciklo derinu visada😀 O jis pas mane kaip laikrodukas. Bet, va, geguzes gale streso turejau ir paskui dar su tuo neaiskumu vaziuos vyras ar ne... ir akurat, veluoja daba. Visada man taip nuo streso. Suds! Galvojau, nors pora dienu pries kelione susirgciau, tai liktu pora dienu tik (kai mmm i gala jau), nieko baisaus butu. Bet kaip ner taip ner. Galvoju, ar mokesiu as ta taurele gerai isideti. Skaiciau, kad praktikos reikia. Nebus kada praktikuotis😀
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 08 birželio 2017 - 07:25

Ale čia jau klasika, kaip nori taikyk planuok, "mėmės" visad taikosi važiuot kartu atostogaut 😃

Nemeluosiu, jaučiu žiaurų palengvėjimą su mirena kai jų nėr. 😊  o po to jau ir klimas su maksu, tikiuosi, ateis 😊

Tu tai žû, atsakingai, iš anksto planuojies pakuojies, aš tai absol nieko nepradėjau, nos paryčiais išskrendam, bet ai, grįžiu vakare, susimesiu. Aš visad taip, paskutinę minutę, ant greičio. 😃

Atsakyti

Rytoj nakti isvaziuojam. Vakar pradejau lagaminus krauti. A cia is anksto skaitosi? Man tai cia praktiskai paskutine minute😂 Bet todel, kad as megstu is anksto viska daryti. Ir tai ne tik keliones liecia. Aisku, jei prispaudzia, tai ir per pusvalandi galiu suruosti viska. Kaip tada, kai su vyru i Talina-Helsinki netiketai isvykom😊 

Vyras is manes juokiasi visada. Tik uzsakau kelione ir jisnjau klausia: A dar nekrauni lagaminus?😃 Nors iki keliones dar puse metu like😁

Atsakyti

Kaifas susidet viska kelios dienos iki keliones ! Man tik kelis kart taip pavyko 😁

Atsakyti