Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Jeeee, vaziuisim visa seimyna kartu!!!!👏👏👏
Atsakyti

blemb.... rado nestumo diabeta  :(

Uj. Linkiu, kad viskas kuo lengviau praeitų  :4u: 

Jeeee, vaziuisim visa seimyna kartu!!!!👏👏👏

Nu super  :super:​ 

Atsakyti

Jeeee, vaziuisim visa seimyna kartu!!!!👏👏👏

Sakau, kai nori vyrai viska gali  :D  :ploja2: 

Atsakyti

Katee, liuks.

Skaitet, mire Rokas Zilinskas. ...tik 44m :(

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 06 06, 16:58)
<p>blemb.... rado nestumo diabeta  verysad.gif </p>

O kažkokie tau požymiai yra? Man net nedarė tyrimo. Mano mamai su sese buvo... nebegalėsi bandelių valgyt verysad.gif o šiaip viskas ok, nepergyvenk!

Katee, puiku!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 06 birželio 2017 - 19:12

Katee, liuks.

Skaitet, mire Rokas Zilinskas. ...tik 44m :(

Kątik sužinojau. Labai gaila.  :unsure:​ 

Atsakyti
Rasytee... viskas bus gerai... 4u.gif

As ir ka tik pamaciau per zinias... siaubas, toks jaunas vyras...
Atsakyti

Eina sau. Labai gaila. Sunkus jo gyvenimas buvo. A.a.

Atsakyti
Attic - grazios foto! Gamta😍 O pati tu man labai skirtingai nuotraukose atrodai. Kur su suniuku pries veidrodi, labai i Milita panasi. Lyg seses butumet.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 06 birželio 2017 - 19:24

Bet pažėkit kokia maža dalis gali, daugumoj vistik dominuoja tos pigios prekės vežimuose, liūdna lb dėl to.

Rasyte, o kaip ten matuojama? Durt reiks? Te, mieloji 🎈, gerai, kas nedaug liko.

bliaaaa, kokie kamščiai! Valandą į mokyklą važiuoju. Prie šviesoforų postus rašyt galiu 😕

Del kamsciu tai uzjauciu , man nervai ima juose stovet 👿

Aha badytis pirstus reik .

Atsakyti

O kažkokie tau požymiai yra? Man net nedarė tyrimo. Mano mamai su sese buvo... nebegalėsi bandelių valgyt verysad.gifo šiaip viskas ok, nepergyvenk!

Katee, puiku!

Tarp tu isvardytu pozymiu man atitinka , kad troskina ir i wc dazniau lakstau . Bet nu , kad tai del cukraus nesugalvociau

Atsakyti

Rasyte, o ir po gimdymo, maitinant, reikia sekt, matuot, ar jau po to galima ir pavalgyt ?

Attic - grazios foto! Gamta😍 O pati tu man labai skirtingai nuotraukose atrodai. Kur su suniuku pries veidrodi, labai i Milita panasi. Lyg seses butumet.

Sicilijos gamta tikrai nuostabi. Leksim dar karta, butinai. 

As ir realiai viena diena atrodau kaip 15mete, kita kaip 30mete  :D  priklauso ka apsitengiu, pasidazau, kaip susisukuoju. 

Pas mane veido bruozai pasikeite, kai pradejau sportuot, atsirado skruostikauliai , veidas kauletesnis tapo  :laugh:  idomu, cia, siaip, su metais ar sportas. 

Atsakyti