Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Katee, tau tai carteris, jei ir viena skristum, nebūtų lb sudėtinga, ten gi viską visur sutampo turkučiai tik pora eurų duok i psio. Šiaip tik gi jgal nefaina be vyro ir liūdnoka.

Galiu "paguost", man dar blogiau   Maniškis va guli su 39/40 tempa antra para ir irgi neaišku ar išskrisim. Bliaka, paskutinį martą su tokia tempa gulėjo prieš 21 metus. Nu kaip tyčia.

 O mum tai skrydis su persėdimais, visą dieną Rode ir vakare keltu dar pora valandų plaukt. Bet aš ir šiaip viena nenoriu o ir negalėč jo palikt. Nu žo.

Galily, tokius vežimus perka tie kas su naujom maškėm važinėja, o ne už paskutinius 😆  Bet man jis in general nefainas, toks iš auksinių kranų "operos", bet tikiu, kad turi savo pirkėją, žmomės įvairiais būdais kraustosi iš proto 😀

Tai vyrui gal angina pulinga ? Nuo jos tokia tempa kyla 

del keliones kaip nefaina , visad del vaiku buna neramu , o cia dabar taip netiketai . 

Skonio reikalas tie daiktai , o kad pirkeju yra tai faktas , drauge buvo uzsirezervavus , nenorejo is anksto pirkt tai kol atejo laikas jos vezimas jau buvo paskutinis likes parduotuvej .

o kainos as jum ir rasiau pries tai kad geru vezimu kosmines ! Maniau , kad su 1000 tikrai galima nusipirkt , bet ne velnio  :blink: tenka dvigubai tiek paklot

Atsakyti
Blueta, oho. Ir pas jus ne pyragai. Bet gal greitai nukris ta temperatura. 3 paras dazniausiai laikosi. Gal spes nukristi iki keliones.<br />Taip, pas mane bent tu persedimu nera. Pagalvojus, nieko sudetingo nera. Juk lagaminai su ratukais. Jau dvyniai tikrai pastums. I reg.bagaza priduodi ir viskas. Paskui atsiemi. I transferi irgi vairuotojas pakrauna. Del to kaip ir nera bedos. Bet... nu tikrai liudna be vyro. Norisi pabendrauti be jokiu trukdziu visiems, atsipalaiduoti, i vakarines programas kartu linksmiau nueiti. I ir zadejom masina nuomuotis, pavaziuoti iki... daug kur. Na, bus matyti. 2-ju dienu begyje paaiskes viskas.
Atsakyti

Skonio reikalas tie daiktai , o kad pirkeju yra tai faktas , drauge buvo uzsirezervavus , nenorejo is anksto pirkt tai kol atejo laikas jos vezimas jau buvo paskutinis likes parduotuvej .    

o kainos as jum ir rasiau pries tai kad geru vezimu kosmines ! Maniau , kad su 1000 tikrai galima nusipirkt , bet ne velnio  :blink: tenka dvigubai tiek paklot

Tai faktas, kas ką nori tas tą perka. Kiti nori pademonstruot kad "gali įpirkt", gi visi

žino kiek toks vežimas kainuoja 😀

Tai dar so so. Gi viskas brango šitaip, aš atsimenu už odinę emmaljungą iš 3 dalių suplojau. beveik 4 štukas litų. O gi 8 metai praėjo, kainos dar kilo.

Atsakyti
Nu jau už 1000 tikrai galima nusipirkt ir smile.gif)) aš aišku savo maxi cosi nenaują pirkau, bet naujo komplektacija panašiai kainuoja smile.gif) visi randa variantus pagal savo galimybes smile.gif

Bluetos vyrui sveikatos!
.katee, tikiuois viskas išsispręs gerai!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 06 birželio 2017 - 12:15

blemb.... rado nestumo diabeta  :( 

Atsakyti

Labas.

Nu kas cia nutiko tiems vyrams, ko moteris nori vienas isleist  :hmm:  katee, darbe sustumdys kazka tavo vyras, viskas bus gerai.

Blueta, sveikit  :4u:  o jus i graikija lekiat? Galvojau i turkija  :unsure: 

Rasyte, teks maista sekti? Dideli nukrypimai cukraus ar tik siaip? Nesinervink.  :4u: 

As tai, zinokit, dziaugiuosi, kai zmones gali ipirkti labai brangius ne pirmos butinybes daiktus, reiskia, kazkam reikalai einasi gerai, viskas sekasi ir nera toj musu saly taip blogai. Tai itakoja visa musu ekonomika. Is vogtu pinigu neprisipirksi visu tu masinu, laikrodziu ir vezimeliu uz tiek pinigeliu  :) 

Atsakyti

Teks kasdien matuotis cukru 4-5kart dienoj ir labai sekti ka valgai , nuo ko kyla ir tt . Ate vasaros skanumynam  :blink:  :cry2: 

5adieni eisiu i klinikas , duos aparaciuka  :oh:

dar taip vyras atsnekinejo darytis ta tyrima , tipo jokiu pozymiu ir polinkiu neturiu , kam cia kankintis , su anais dviem nebuvo ir va prasau  :fool: 

del daiktu tai taip , tikrai yra gerai uzdirbanciu , bet zinoma ir daug gyvenanciu ant ribos , labai jauciu tai darbe  :sad: 

Atsakyti
Man atrodo, kad kaip tik is vogtu/lengvai gautu pinigu perka daznai visokias prabangias masinas ir pan. Pasipuikuoti. Cia as kalbu apie visokius jaunuolius, kuriems reikia pakazuhos.<br />Dar yra dalis, kur lizingu masinas prabangias perkasi. Kazkada FB skaiciau, kad siais laikais prabangus auto rodo ne tai, kiek zmogus turi, o tai, kiek jis skolingas (bankas turimas omeny, tikriausiai).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 06 birželio 2017 - 17:14
Rasytee - tik nesijaudink.
Atsakyti

Bet pažėkit kokia maža dalis gali, daugumoj vistik dominuoja tos pigios prekės vežimuose, liūdna lb dėl to.

Rasyte, o kaip ten matuojama? Durt reiks? Te, mieloji 🎈, gerai, kas nedaug liko.

bliaaaa, kokie kamščiai! Valandą į mokyklą važiuoju. Prie šviesoforų postus rašyt galiu 😕

Atsakyti
Rasytee, suprantama, kad pats faktas nesmagus. O dar ir kelis kartus per diena tikrintis aparaciuku. Bet stebesi ir viskas turi buti gerai.
Atsakyti

Man atrodo, kad kaip tik is vogtu/lengvai gautu pinigu perka daznai visokias prabangias masinas ir pan. Pasipuikuoti. Cia as kalbu apie visokius jaunuolius, kuriems reikia pakazuhos.<br />Dar yra dalis, kur lizingu masinas prabangias perkasi. Kazkada FB skaiciau, kad siais laikais prabangus auto rodo ne tai, kiek zmogus turi, o tai, kiek jis skolingas (bankas turimas omeny, tikriausiai).

VMI darbuojasi is peties. Issoke is tu prabangiu masinu nesaziningai uzdirbantys.

As tik pasidziaugiu, kai pamatau tuos turtinguosius. Mane toks pasididziavimo jausmas apima, kad, va, ir pas mus yra siekianciu ir pasiekianciu. Tik tiek. Vargsu yra, buvo ir bus. Kaip ir tinginiu, kuriuos tai tenkina.

Atsakyti