Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Mango pas mus turguj dėžę galima už 5-6 svarus nusipirkt. Aišku, tokie jau visiškai sunokę būna, tai reikia greitai vartot. Bet į kokteilius mygom susiplaka.

Avokados po svarą už 5 turguose.

😪😪😪

Atsakyti

😪😪😪

Nezėbk. Iki to turgaus bais toli važiuot. Tai nedažnai taip apsiprekinu.

Atsakyti

Pas mus po 0.99 būna kartais nukainuotų, bet jau tokių pavargusių, sumuštų, minkštų, arba tų nesunokusių, kurie niekad ir nesunoksta. Žo, negausi gero daikto už tiek 😃

Aš tuo metu su kita važinėju, į šitą nebūč sukišus emmaljungos.

jo, gali būt, nežinau aš tų modelių, gi mūsų vaikai į mokyklą jau eina, tai turbūt dbr atnaujintas/patobulintas modelis.

Tai jūsų tai tikiu 😃Nėr ką lygint klimato. Mano dieds iškart išskritikavo mažus stokke ratus, sako, kur tu pravažiuosi mūsų žiemą su tokiais "žaisliniais", tu pažėk kokie švediško vežimo, kur žiemos panašios ir šito ( maže lapkriti gi gimė), plius amortikai emmaljungos lb geri, absol nekrato važiuojant vaiko.

Taip taip anas stokko modelis tik del grozio 😁

Sitas jau su 4 pripuciamais ratais , lopsys tokio pat dydzio kaip emmaljungos . Zodziu musu klimatui pats tas . Kazkaip jau zinau i ka ziuret perkant 😁Visgi jau koks 4 vezimas  😎

Susigriebiau jau pirktis , kad nelikciau basa 🙄

Tik visai jau i senatve nukvakau , nerandu graziu rubeliu leliukui  :geda: cia kai sau nieko nebeperki tai isigilini ieskot slieku kitur  :wacko: 

Atsakyti

Nezėbk. Iki to turgaus bais toli važiuot. Tai nedažnai taip apsiprekinu.

 

Tai man tai negaila, kad pas jus pigiau! Man abydna, kad LT taip nesamoningai brangu. Ypač po euro įvedimo, taip viskas brango, kad tam nėr jokio logiško paaiškinimo. nu kad ir tuos bijunus, jau minėtus, imkim.  Nu vat kokie kiti kaštai atsirado, kad jie kainavę litą dabar eurą arba tris kainuoja 😱

 

Terezza, pas mus už maišiuką , kuriam 4 maži  ( vištos kiaušo dydžio, neperdedu) avokadukai stovi kaina 3.59-3.79€ , o vienas didokas avokadas ( bet tikrai ne tokio dydžio kaip ispanijoj) kainuoja 1.59-1.99. Kaip tau? Kada vienas avokadas kainavo 5-7 litus? 😳

 Mane lb stebina, aš juos mėgstu, nes pas mane visi valgo, bet man ne alzheimeris, aš atsimenu kainas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 05 birželio 2017 - 19:15

Laba

Rasyte, smagus rupesciai  :wub:  neisivaizduoju kaip issirinkt, kai tiek rinkoj tu vezimu. Maciau viena grazu uz 3k eu  :D  kaip masina.

Almost, jus jau lt! Ka veikinejat  :rolleyes: 

Pas mus kainos tai nenormalios, naglais snukiais viska 1:1 paverte. Ypac statybines medziagus, apdaila, baldai. Viskas. Man ausys raitojasi ir akys ant kaktos nuo tu kainu. Va atsiunte terasines lentas su pagrindu be darbo saskaitele 5000eu. 17000lt uz lentas plastikines.  :oh:  :oh:  :oh: 

Pas mane tai va statybos, palanga, tevai savo nama koreguoja, mano bute dar toks estetinis remontas. Jau bloga.

As perku ispaniskas braskes, man labai neblogos pasirode. Arbuzai nelabai dar. O bijunu po 3eu neiperku  :sleep: 

Atsakyti
QUOTE(8 p.m. @ 2017 06 05, 17:50)
<p><strong>Gaily</strong>, labai gražiai atrodei.</p>

Ačiū! 😘
Atsakyti

Suprantu, Blueta, viską suprantu. 

Atsakyti

Laba

Rasyte, smagus rupesciai  :wub:  neisivaizduoju kaip issirinkt, kai tiek rinkoj tu vezimu. Maciau viena grazu uz 3k eu  :D  kaip masina.

Almost, jus jau lt! Ka veikinejat  :rolleyes:

Pas mus kainos tai nenormalios, naglais snukiais viska 1:1 paverte. Ypac statybines medziagus, apdaila, baldai. Viskas. Man ausys raitojasi ir akys ant kaktos nuo tu kainu. Va atsiunte terasines lentas su pagrindu be darbo saskaitele 5000eu. 17000lt uz lentas plastikines.  :oh:  :oh:  :oh:

Pas mane tai va statybos, palanga, tevai savo nama koreguoja, mano bute dar toks estetinis remontas. Jau bloga.

As perku ispaniskas braskes, man labai neblogos pasirode. Arbuzai nelabai dar. O bijunu po 3eu neiperku  :sleep:

Vilniuj matei ? Juoda ? Drauge ji papirko 😁 

Del kainu pritariu , bet kyla jos ir EU , mum zaliavu kainos istisai kyla , o mes ne LT jas isigyjam... taip kad euras vaxiuoja zemyn .

arbuzu tooookiu geru yra  :wub: tie didieji jau nerealus ! Nuvaziuok pfie planetos turgelio , ten prie aiskteles prekiauja , i bagazine msn tiesiai ideda  :yahoo: 

Atsakyti

Aga juodas, su sparnais auksniais  :D  maciau as ji facebooke.

Tavo irgi grazus pasirinkimas  :rolleyes: 

Aciu reiks uzvaziuot, nes pardej tai tikrai nekazka. 

Atsakyti
As tai nieko nepatarsiu del masinos. Nes vaziuoju su lengvaja ir jokio diskomforto nejauciu. Nes bernams jau keduciu nereikia. Tik paaukstinimus turim. Tai puikiai jie susidelioja gale visi 3 - kleckas kedutej, ir dvyniai ant paaukstinimu. Pagal ugi R jau ir be paaukstinimo gali vaziuoti. Vezimas puikiai telpa i bagazine. O jei vaziuojam kur visa seimyna, tai vyras irgi 5-vieti turi ir dar 2 papildomai issilanksto.<br /><br />Ziauriai subjuro nuotaika. Gali buti, kad vyras negales skristi su mumis jau si sestadieni i TR. Darbe netiketumai. Dar ne 100%, bet jauciuosi slyksciai. Visai nenoriu niekur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 05 birželio 2017 - 20:43
Dabar galvoju, kad nelabai man ta vezima reikejo veziotis. Nes jei su vezimu, tai pestute. Be to, kleckas isejo anksti i darza (1,9m), todel vezimas mazai naudojamas buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 05 birželio 2017 - 20:46
Labas...

Rasytee... smagus rupesciai pas tave... wub.gif

Agirdz, koks cia vežimukas uz 3 štukes????... blink.gif
Atsakyti