Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Tai ten ir sulauksit 24val ?

Atsakyti
Sveikos,

Vilniaus egle nuostabi wub.gif Pries kelione nakvojom pas sunu Vilniuj,tai apziurejom.
Del nauju dar jokiu planu neturim.

Priminkit kaip ideti foto i albuma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sambuka**: 29 gruodžio 2016 - 17:44

Prie savo vardo paziurek ten ikineles kelios yra 

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2016 12 29, 15:56)
<p>Tai ten ir sulauksit 24val ?</p>

Oj ne ne. Namie tuo metu busim smile.gif
Atsakyti

Feja , kaip tavo vairavimas ? Mokais dar ?

Atsakyti

Mes tai eisim pas mano tevus per Naujus! Ten bus ir tevo sesers seima. Zodziu, artimuju rate sutiksim. Man daugiau nieko ir nereikia :wub: Vis daugiau laiko su artimaisiais noriu praleisti.

 

Laba.

 

sambuka - prie tavo vardo 2 ar 3-cia ikonele nuo galo paspausyk (su rodykle lyg ji pavaizduota). Tada krauni kelias is karto foto(man kazkodel neleidzia paskutiniu metu) arba po viena foto (pati paskutine eilute paspaudus).

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 29 gruodžio 2016 - 18:33
QUOTE(Rasytee @ 2016 12 29, 18:11)
<p>Feja , kaip tavo vairavimas ? Mokais dar ?</p>

Mokaus, nepasiduodu. biggrin.gif
Sutvarkė MB mano Jazz'o reikalus-registra, tech apziura, draudimus (beje, kasko man su 0 stazu 400€ Kalbėjom kadaise, kokios kainos. Aisku, dar ir nuo masinos modelio priklauso) ir vazinėju su M zenklu. MB kankinu, nes jis mano instruktorius biggrin.gif Ir dar vaziuoju su profu instruktorium. Keiciau savo sena i kita. Jauciuos gatvėj visai gerai. Kita savaite einu vėl i Regitra. Ketvirtadieni. smile.gif


Sambuka, as su mobiliu atsidarau savo albuma, tada kairej yra "add photo" ar pns. O tada pasirenku paskutini, ta kur po viena kelia, nes kitaip man nekelia. One file at a time. Ir vualia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 29 gruodžio 2016 - 19:43
Imeciau kelias nuotraukas.Paskutinese mano cempionas, suniuku vada ir mazelio susitikimas su Kristupu Krivicku😀
Atsakyti

Labas rytas.

 

sambuka - labai grazios foto! Pati kaip mergaite. Taaaip jaunatviskai atrodai, liux! :clap_1: 

Cempionas koks grazuolis, sakes :wub:

Na, o mazelis tavo visai ne mazelis jau :D Kaip azuolas salia taves, tokios trapios! Grazu ziureti i tokius tvirtai nuaugusius sunus salia mamkos :wub:

 

 

A jums jauciasi, kad Naujieji arteja? Man visai ne. Nes ir oras slykstus. Butu sniegas ir saltukas, butu kitaip gal.

Atsakyti

Labas rytas ,

man ir visai nesijaucia , o ir svest ner jegu !

mes dabar kitom mintim gyvenam . Dar anksti bet prisipazinsiu  :rolleyes: mes turesim leliuka  :wub: 

Atsakyti
Rasytee wub.gif wub.gif wub.gif Nerealiai faina wub.gif Sveikinu, tyliai dziaugiuosi wub.gif
Atsakyti

Rasytee - jeeeeee! Busi daugiavaike tuoj. Nu super naujiena :yahoo:  :wub: Ryzaisi vis del to :ploja2:​ 

P.S. Nesigavo man taip tyliai pasidziaugti kaip Fejai :blush-anim-cl:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 30 gruodžio 2016 - 09:56