Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Blueta ,

pas jus seima gausi , idomu ka daret del seimynines auto  :hmm: 

pradejom su mb galvot kaip mes cia susitalpintim  :rolleyes: 

jau vezimus du nusprendziau pirkt , kad nereiktu kaskart veziotis i pajuri , bet vistiek tu daiktu bus sociai  :blink: 

Atsakyti

[attachment=243923:IMG_2078.JPG]Gaily , klausei del vezimo tai kolkas sitoki stokke isigyjom

Atsakyti

Tai, kad,pas mus visos auto didelės, o jei jau tekdavo kur retais atvejais visiem tai važiuodavom su 7-viečiu Land Cruise. Bet dažniausiai tai tik su dviem vaikais tekdavo, viena dukra jau savo vairuoja, kita nuolat ne LT.

tas stokke tai mados reikalas. Mano vyro sesuo buvo jį nusipirkus, tai keikė, nes mažas lopšys,  plasmasinis kažkoks ir neašiltintas, tai žiemą vaikas šalo, finale nusipirko didelę emmaljunga pažėjus į maniškę.

Atsakyti

Dėl auto, gal Katee, galėtų ką daugiau patart, bo jie su trim muškietininkais važinėja ( įdomu, kėdutes vyresniems dar deda 🤔), nes pas mane nors ir 4, bet praktiškai tai tik 2 jau kuriuos vežiojamės kartu. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 05 birželio 2017 - 15:13

Kainų palyginimui. Už 15-a bijūnų vakar sumokėjau 10 svarų. Tai 0,67 už vieną. Lt net po 3 prašo. Mda....

Atsakyti
Sveikos!<br /><br />Katee - kaip tik vakar ziurejau bijunu ir as senajam turguj, bet dar nemaciau. Pas anyta po langais kaimyne kelis krumus turi, bet dar neissiskleide.<br /><br />Terezza - MB siandien Rimi sustojo ir negalejo patiket savom akim. Mango 1vnt €2.29 ar kazkas pan. Jis megsta mango ir nusiperka vis, bet po €0.89 vnt. Tai piktinosi, kad mangai is ten pat, ale kodel kainos skirtumas toks.. Nu nieko, maziau mangu pavalgys
Atsakyti

Tai, kad,pas mus visos auto didelės, o jei jau tekdavo kur retais atvejais visiem tai važiuodavom su 7-viečiu Land Cruise. Bet dažniausiai tai tik su dviem vaikais tekdavo, viena dukra jau savo vairuoja, kita nuolat ne LT. tas stokke tai mados reikalas. Mano vyro sesuo buvo jį nusipirkus, tai keikė, nes mažas lopšys,  plasmasinis kažkoks ir neašiltintas, tai žiemą vaikas šalo, finale nusipirko didelę emmaljunga pažėjus į maniškę.

Man mb grasina , kad nupirks koki autobusiuka  :D reiskia nereik ir mum panikuot , maniske masina didele ( bet ne dzipas , panasi kaip tavo...) o mb turi dzipa kur issilanksto jei reik dvi papildomos vietos , gal tilps musu cigonu taboras kaip nors  :D

 

Cia sitas stokke naujas , ji tikriausiai senaji turejo , sio lipsio dydis toks pats kaip emaljungos . Buvau vilniuj ir as pastumdyt emaljungos , nu ziaurei negrazus jie man , kad ir kaip save tikinau , kad gal ji bet negalejau nusipirkt 😁

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 05 birželio 2017 - 16:29

Tai jo, kainos bezbožnos LT, šakės. Aš kai pažiūriu už kiek dukra uk mangus,avokadus perka, arba va bijūnus, tai užknisa kad pas mus šitokios kainos.

 

Nu vaisiai dar suprantu, atvežt reikia, maža rinka ir bla bla bla, nu bet bijūnai tai patvoriuose kaime auga, už ką tiek lupt 😱

 

Jūs manot aš iš durnumo ekologišką maistą iš uk siunčiuos??? Ne! Ten pigiau man pirkt. 😒

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 05 birželio 2017 - 16:52

Uk maisto PVM nera va jum ir skirtumas !

Atsakyti

 

 

tas stokke tai mados reikalas. Mano vyro sesuo buvo jį nusipirkus, tai keikė, nes mažas lopšys,  plasmasinis kažkoks ir neašiltintas, tai žiemą vaikas šalo, finale nusipirko didelę emmaljunga pažėjus į maniškę.

 

Mūsų orams Stokke pats tas, bet pas mus Uppababy ir City Select populiariausi. Nes gali įvarias kombinacijas dviem vaikams daryt, o kadangi trys/keturi vaikai artimo amžiaus čia norma, tai va tas ir laimi. 

 

Tai jo, kainos bezbožnos LT, šakės. Aš kai pažiūriu už uk mangus,avokadus perka, arba va bijūnus, tai užknisa. 

Nu vaisiai dar suprantu, atvežt reikia, maža rinka ir bla bla bla, bu bet bijūnai tai patvoriuose kaime auga, už ką tiek lupt 😱

 

Jūs manot aš iš durnumo ekologišką maistą iš uk siunčiuos??? Ne! Ten pigiau man pirkt. 😒

 

Pas mus tai tikrai pagal atvežimą priklauso. Apelsinai, braškės (net ekologiškos) pigūs. Bet vat vyšnios  :mad2:  Bijūnai, tulpės brangūs labai. Kitokios gėlės - nelabai.

 

Gaily, labai gražiai atrodei.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 05 birželio 2017 - 16:51

Sveikos!<br /><br />Katee - kaip tik vakar ziurejau bijunu ir as senajam turguj, bet dar nemaciau. Pas anyta po langais kaimyne kelis krumus turi, bet dar neissiskleide.<br /><br />Terezza - MB siandien Rimi sustojo ir negalejo patiket savom akim. Mango 1vnt €2.29 ar kazkas pan. Jis megsta mango ir nusiperka vis, bet po €0.89 vnt. Tai piktinosi, kad mangai is ten pat, ale kodel kainos skirtumas toks.. Nu nieko, maziau mangu pavalgys

Pas mus po 0.99 būna kartais nukainuotų, bet jau tokių pavargusių, sumuštų, minkštų, arba tų nesunokusių, kurie niekad ir nesunoksta. Žo, negausi gero daikto už tiek 😃

Man mb grasina , kad nupirks koki autobusiuka  :D reiskia nereik ir mum panikuot , maniske masina didele ( bet ne dzipas , panasi kaip tavo...) o mb turi dzipa kur issilanksto jei reik dvi papildomos vietos , gal tilps musu cigonu taboras kaip nors  :D

Cia sitas stokke naujas , ji tikriausiai senaji turejo , sio lipsio dydis toks pats kaip emaljungos . Buvau vilniuj ir as pastumdyt emaljungos , nu ziaurei negrazus jie man , kad ir kaip save tikinau , kad gal ji bet negalejau nusipirkt 😁

Aš tuo metu su kita važinėju, į šitą nebūč sukišus emmaljungos.

jo, gali būt, nežinau aš tų modelių, gi mūsų vaikai į mokyklą jau eina, tai turbūt dbr atnaujintas/patobulintas modelis.

Mūsų orams Stokke pats tas, bet pas mus Uppababy ir City Select populiariausi.

Tai jūsų tai tikiu 😃Nėr ką lygint klimato. Mano dieds iškart išskritikavo mažus stokke ratus, sako, kur tu pravažiuosi mūsų žiemą su tokiais "žaisliniais", tu pažėk kokie švediško vežimo, kur žiemos panašios ir šito ( maže lapkriti gi gimė), plius amortikai emmaljungos lb geri, absol nekrato važiuojant vaiko.

Atsakyti

Mango pas mus turguj dėžę galima už 5-6 svarus nusipirkt. Aišku, tokie jau visiškai sunokę būna, tai reikia greitai vartot. Bet į kokteilius mygom susiplaka.

Avokados po svarą už 5 turguose.

Atsakyti