Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Mano vaikai tėčiui dovanojo- mažė savo pieštus piešinius, sūnus nupirko juodo šokolado už savo babkes, dukros atsiuntė video sveikinimą nufilmavę. 

Atsakyti
Blueta - tai jo, jo, ji grynai plezine. Bet suds sudetis pasirode. Akrilo siulai. Nenoriu.<br /><br />Nuejom pestute su vaikais apie 8-9km. Giruliai-Melnrage ir dar visur aplinkui. Ale grizom misko takeliu su nuotykiais😕 Teko gaisra gesinti. Is tolo vaikai pamate ugni. Jie i prieki su rieduciais ir dviraciu (kleckas) nuvaziavo. Saukia: Gaisras! Paspartinu zingsni. Ziuriu, tikrai dega nemenkai. Ir dvi moteris smeliu gesina (gerai, kad miske buvo smelio lopyneliai). Bet ugnis plinta labai greitai. Tada prisijunge ir mano bernai. Ir mazylis savo mazom saujom nese smeli☺ Tada ir as pribegau padeti. Turejau dar 1,75l vandens. Kazkiek padejo. Netrukus du vyrai prisijunge, su dviraciais vaziavo. Sustojo, irgi pradejo smeli nesti. O viena moteris paskambino i Gaisrine ir nubego i pagrindini kelia ju pasitikti. Atvaziavo labai greitai. Gal per 3min😮 Bet jau viska uzgesinom mes. Gaisrininkai tik patikrino ar neliko zariju. Dar vandeniu palaiste ant virsaus.<br />Kosmaras. Pries savaite Melnragej buvo tas pats. Isdege didesnis plotas. Sako, kad siauteja kazkoks beprotis.<br />Grizau namo, ziuriu i veidrodi, visas veidas dryziais murzinas😃
Atsakyti

Va, si. Jei vel foto nedings.

attachicon.gif20170603_192610.png

Nesižiūri man ta suknelė. O dar akrilas, tai iš viso fui.

Aš šiandien kultūrinausi. Buvau Mikelandželo ir Sebasiano parodą apžiūrėt. Ir į gėlių turgų bijūnų užsukau.  

34709758770_702231b7c2_z.jpg

35056747046_4812e24440_z.jpg

O Trafalgaro aikštėj sikhai piketuoja prieš terorizmą.

34932366282_dd5aeb97fd_b.jpg

Atsakyti
Kaip laukiu bijunu, ne tas zodis😍😍😍 Dar nelabai maciau turguj.
 
Bet tai baisu eiti i aikste, kur vyksta tokie protestai. Ten nelaime gali atsitikti😯
Atsakyti

Aš irgi bijūnus bais myliu! Jau antra kart, važiuodama nusipirkt braškių, turguj nusiperku ir prisimerkiu visur, man jie taaaip gražu 😍

Bet pas mus jie brūūūngūs, sakyč. Jei gaunu pas babulka tai po 0.5-1€ už žiedą prašo, o jei pas tuos gėlių perpardavinėtojus tai po 3€ 😱

Net perklausiau ar gerai nugirdau 😃 Ir nepirkau ten. 😁

Atsakyti

Mano didydis bijunas jau nuzydejo , bet vienas po kito prazysta mazesnieji  :wub: 

Atsakyti
Reikes man turguj paieskoti bijunu, jei jau yra. Gal nepastebejau. Parduotuvej maciau. Tik kainos neklausiau. Visada sakiau, kad tulpes mano megstamiausios geles. Bet jei kalbeti apie sezonines, tai bijunai 😍 Tulpiu siais laikais visus metus gali gauti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 04 birželio 2017 - 22:34
Blueta, braskes lenkiskos? Siais metais dar nesu pirkus.
Atsakyti

Blueta, braskes lenkiskos? Siais metais dar nesu pirkus.

Perku jau pora savaičių, kasdien grįždama prasuku pro turgų, tai iš pradžių buvo graikiškos, paskui ispaniškos, o pastaruoju metu atsirado jau ir lenkiškos. Man tai lenkiškos geriausio skonio, bet ir brangiausios šiuo metu. Graikiškos tai lb primena agurkus, ner saldumo ir apskritai skonio.

išveziau vaikus į mokyklą, varysiu sportuot.

labu.

Atsakyti
Laba.<br /><br />As jau is kosmetologes grizau. Ir is turgaus. Paemiau lenkisku braskiu. Tokios kietokos gal. Taip pasitaike. Siaip man lenkiskos irgi skanios labai. Bijunu nera😯
Atsakyti

Laba.<br /><br />As jau is kosmetologes grizau. Ir is turgaus. Paemiau lenkisku braskiu. Tokios kietokos gal. Taip pasitaike. Siaip man lenkiskos irgi skanios labai. Bijunu nera😯

Nu vat kaip pasitaiko...

As stengiuosi per sezona atsivalgyt braskiu, lb jas megstu, o ir gelezim, mineralais pasikraut noriu, tai perku kasdien ir visiem kisu :D

Sestadieni uzsiragiau svieziu agurkeliu dideli, 5 litru stiklaini, tai sian ziuriu gal du like tarp lapu, nes tiek as tiek vaikai, vis praeidami issitraukiam. Lb faini tie malasolni. :wub:

Atsakyti

Sveikos ,

darbus aplekiau , braskiu , tresniu prisipirkau  :rolleyes:

guliu lovoj ir valgau , lele duodas pajutus gliukoze  :D 

Atsakyti