Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Almost - tikrai ne pirmos jaunystes buvo? Pries kiek cia metu? Nes tikrai jis nera senas. O gal gerai issilaikes☺

ką aš žinau, kaip minimum prieš kokius 14-15 turbūt, jei ne seniau :rolleyes:  :D pažiūrėjau dabar Google foto, tai tas pats nu. Manau vyras gerai išsilaikęs  :D  :D​ 

Atsakyti
Labas...

Katee... LOR gydytoja sake, kad reikia, bet aisku noreciau dar viena nuomone isgirsti... Labai daug sia ziema sirgo... Ten kazkaip pagal laipsnius ziuri, tai pas maniski jau paskutinis 4...
Atsakyti

Labas rytas , as vos speju tarp svenciu , darbu ir namu ! baige mano dickis pradine , vakar labai graxios isleistuves suorganizavo musu klases tevai  :wub: su atrakcijom vaikam , vaisem , buvo atlikeja Igle , vaikam ispudziu  daug ! siandien dukrytes gimtadienis , tai irgi lekiu pirkt vaišiu , vaikai liko namus tvarkyt 😁 O mes su pilvuku perejom i paskutini etapa  :wub: 3 trimestras prasidejo . Per karscius jau ir sunku daros  :hmm: ir vakar kai reikejo pasipuost tai supratau , kad jau nekazka atrodau  :D ir eiti kazkur labai netrokstu  :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 31 gegužės 2017 - 11:02

Sveikos  :) 

Neturiu ką papasakot. Dabar jau išvien tik atostogų laukimu gyvenu ir viskas. Susitabdžiau laikinai narystę sportkluby, nes susirgau prie viso malonumo, tai nerizikuosiu dar labiau atkrist, o ir tik šiandien begalėčiau nueiti.

Laukiu savaitgalio, net dirbt nebeišeina - negaliu susikoncentruot visiškai  :blink:  :unsure: 

Rasytee  - su gimtadienių dukružę Tavo  :4u:  :)​ Gražios šventės!

Atsakyti
Rasytee... sveikinimai dukrai... 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir aisku teveliams... mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote name="Almost." post="71653692" timestamp="1496221595"]Neturiu ką papasakot. Dabar jau išvien tik atostogų laukimu gyvenu ir viskas.[/quote]<br />As irgi jau apie nieka nenoriu galvoti. Mokslai baigti. Liko 10 dienu iki visos seimos atostogu. Tai ir nuotaikos lagaminines pas mane ☺<br /><br />Rasytee - su svente tave ir dukra🎁🎂🎉
Atsakyti

O aš vėl šoksiu. Liepos 25-ą. Va šitoj nerealioj salėj:

18815383_10154704788757883_1713229524779

Atsakyti

Tai su pirma vasaros diena! 😃 

Pila kaip iš kibiro, vaikus išleisdama į mokyklą padvejojau rudenines striukes dėt ar vasarines neperlijamas 😃

Rasyt, tavo princesę su gimtadieniu 🌻

Labu.

Atsakyti

Atnesu vaizdu darganai praskaidrint.

[attachment=243798:IMG_4245.jpeg]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 01 birželio 2017 - 07:56

i keliau nuotrauku is nardymo po povandenini muzieju, nes per dideli failai, nekelia cia. Kam bus idomu.

 

Kokiu graziu 8.p.m. ir Attic nuotrauku albume radau, kuriu nebuvau macius :wub:

 

Ok.kikimaros, lekiu, vistiek nieks nebendraujat. Kai as turiu laisva ryta, tai nieko ner :mad2:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 01 birželio 2017 - 08:25
Labas rytas...

Oj Blueta, kokie vaizdai... wub.gif

As nuveziau vaiki i pirmaja pamokele...

Gal kuri su gyd Kašėta esat susidurusios?... eisim sestadieni i konsultacija del polypu ir anginos...
Atsakyti
Laba.<br /><br />Ne tik pirma vasaros diena siendien, bet ir Vaiku diena! Klaipedos centre svente vyksta. Muzika girdisi net namie pas mane. Bet mano bernai tuoj ciuzins i treneruote.<br /><br />Blueta - grazu☺
Atsakyti