Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Kaip puola šiemet sulaukėję uodai, tai pzdc, neįmanoma terasoj pasedet. 😱

Tiesa, Katee, del to naujo filorga purškiklio veidui su spf50, tai žinok, gal iš pradžių pamėgink tų jį vaistinej ( būna gi tie sample), nes kalbėjau vakar su vyro seserim kaip tik apie jį, ji turi, tai sako aik tu, nepirk, neįmanoma koks aliejinis, visas snukis blizga pasipurškus.

*****, nerealiai, cia Kaune, prie ezero ju nera, nepatinka jiems, vejas gal. O pas tevus, net pries saule ir karsti eda, drauge tai isvis visa nuseta ikandimais.

Va, va, ka as ir minejau, nebus jis vandens pagrindu, bus riebaliukas. Bet, katee, uztenka to bb kremo, o jei dar pries tepi su spf, tai isvis esi saugi  :D 

Labukas. As is trx, kaip lapas guliu.

Atsakyti

Pritariu del uodu  :blink: mes ir pastebejom , kad ju daug siemet , isejom siandien pasivaiksciot prie misko tai tik mosavom rankom  :oh: o ir pajuryje buvo , nors visad miegam atviru balkonu ir ten nebuna ju , pirmi metai , kad yra  :aggressive: 

Atsakyti

Papirkau ir as ta misha aqua krema , visai patinka :rolleyes: kai silta nesinori tu pudru tai pilnai pakanka ir to BB pamaskavimo 

Atsakyti

Labas rytas ,

as gliukoze sugerus sedziu klinikoj , balta bliuskyte  kruvina  :unsure: kai dejo kraujas kai paeme is venos , net basutese buvo .

dabar dvi valandas reik sedet ir vel ims krauja , kaip man keista taip nieko neveikt , as nepratus

Atsakyti
Rasytee - tai megaukis☺ Aisku, sedeti poliklinikoj ir nieko neveikti nelabai idomu☺<br /><br />As su mazyliu miske. Kaip ramu cia. Dar anksti. Zmoniu nulis. Tik pauksciai ciulba😍 Grazumelis!
Atsakyti

Aha dabar guliu su zurnalu rankose , pamate mane sedincia mano gyd sesele ir liepe ateit i laisva kabineta . Tai dabar poniskai guliu 😁

Atsakyti

Labas rytas  :) 

Mrs. - jau šauni mimozas nuo ryto ir užsikandi pyragais?  :4u:​ 

Atsakyti

Labas rytas  :)

Mrs. - jau šauni mimozas nuo ryto ir užsikandi pyragais?  :4u: 

IT is my day!!!!

dėkoju❤💃🏻🤘🏻👍🏻💪🏻

Atsakyti
Sveikinu, Patranka 😘

Man to gliukozės tyrimo nedarė rolleyes.gif

Mažė miega, pietauju biggrin.gif pabus, važiuosim į daržiuką pasidairyt ax.gif
Atsakyti
gaily - jau pratinsi prie darziuko?<br /><br />Grizom is misko. Tikrai, uodu daug. Nors ir kieme jau buvo speje apkandzioti vaikus. Isbadeje😃
Atsakyti
Labas...

Pas mane labai intensyvi si savaite... vaikis mano susirgo... kai pasveiks reikes planuoti polipu ir adenoidu operacija... siandien laikiausi darbo saugos atestacija... kita savaite darzelyje isleistuves, tai visokiu reikaliuku yra... nors persiplesk... unsure.gif

Einu paskaityti kas pas jus naujo...
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 05 25, 12:46)
gaily - jau pratinsi prie darziuko?<br /><br />Grizom is misko. Tikrai, uodu daug. Nors ir kieme jau buvo speje apkandzioti vaikus. Isbadeje😃

Dar ne, bet jau sutarta kad priims, o mes nebuvę net apsidairyt smile.gif tai reik pažiūrėt, maža kas, dar nepatiks...
Atsakyti