Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Katee , man truputi labiau silta nei paprastai tai pats tas su plikom kojom 😁

Atsakyti

Rasytee - na taip, taip. As visa ziema prasisegus vaiksciojau. Karsta buvo😄

Bernai treneruotej. Klecka vyrui "idaviau", o pati leksiu tuoj i Body Pump(-a)💪💪

Atsakyti

Katee , man truputi labiau silta nei paprastai tai pats tas su plikom kojom 😁

Jo, ir man nuolat būdavo šilta. Nors sian, tikrai šilta diena, aš irgi nuogom kojom laksčiau į batukus įšokus. Kaune buvau, tai ten vėsiau, Vilniuj 20-21 vis rodė.

labu.

Atsakyti

Kaip puola šiemet sulaukėję uodai, tai pzdc, neįmanoma terasoj pasedet. 😱

Tiesa, Katee, del to naujo filorga purškiklio veidui su spf50, tai žinok, gal iš pradžių pamėgink tų jį vaistinej ( būna gi tie sample), nes kalbėjau vakar su vyro seserim kaip tik apie jį, ji turi, tai sako aik tu, nepirk, neįmanoma koks aliejinis, visas snukis blizga pasipurškus.

Atsakyti

Blueta, gerai, kad pasakei. Reikes uzeiti su mOkiazu ir isbandyti. Nu bet idomiai, raso, kad galima ir ant makiazo purksti. Bet na figa tada aliejini toki pagamino. Nuplauks visas makiazas.

As turiu parsisiuntus is AustralianGold krema veidui su spf50. Man patinka. Nes jis yra su atspalviu. Labai lengvas, kaip BB kremas. Ir nera jokio riebumo pasitepus. Oda lygi tokia pasidaro. Ir dar spalva susivienodina. Vandeniui atsparus iki 80min. Tai ji zadu naudoti pleze ar tiesiog diena iseinant kur, kai minimum kosmetikos ant veido.O vakarui ar dieninima "pilnam" makiazui tas MISHA man tobulas👍
Va, toks:[attachment=243645:20170524_202155.png]
Atsakyti
Dar kartu su MISHA kremuku esu kazkokia Perlu kauke parsisiuntus. Reikes isbandyti rytoj. Mazu, pagrazesiu😂
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 24 gegužės 2017 - 19:33

Tai jinai ant makiažo ir purškė. 😃

Sakė, nusivalyt turėjau, bo blizgėjo visas veidas kaip riebaluotas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 24 gegužės 2017 - 19:35

Tai gerai, kad nespejau nusipirkti. Prasikeikciau. Kaina tai nemaza.

Man jis krito i aki del to, kad labai patogu toki naudoti mieste. Pleze tai dzin, galima ir kremunpasitepti. O cia, galvoju, isimeti i rankine ir pasipurski bet kur ir bet kada. Bet jei ten riebalai, tai nieko gero.

Atsakyti

Girdėjau, kad La Roche Posay (ar kaip ten) toks purškiamas SPF labai geras. Matinis.

Atsakyti

Tai gerai, kad nespejau nusipirkti. Prasikeikciau. Kaina tai nemaza.

Man jis krito i aki del to, kad labai patogu toki naudoti mieste. Pleze tai dzin, galima ir kremunpasitepti. O cia, galvoju, isimeti i rankine ir pasipurski bet kur ir bet kada. Bet jei ten riebalai, tai nieko gero.

Nenoriu išpeikt tau jo,gal visai tiktų tavo odai. Tik perpasakojau, kad man nerekomendavo.

Pasibandyk, sakau, prieš perkant.

Atsakyti
Toks?<br />[attachment=243646:333787242008 2.jpg]<br />Raso, kunui ir veidui. Nepalieka lipnumo ir baltu demiu. Tik neaisku ar ant makiazo galima purksti. Irgi Eurovaistinej yra. Reikia uzeiti pasipurksti.
Atsakyti

Jo, eisiu abu tuos isbandysiu.

Atsakyti