Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Kaip uzknysa tas citavimas. Per tel visiska nesamone gaunasi.
Atsakyti

katee - aha, aš per telefoną net nemėgstu jungtis į SM rašyt kažką, tik paskaitau ir viskas.. nervina tikrai, galėtų sutvarkyt greičiau ir mobilią versiją, ne tik kompiuterinę  :) 

*****, tos orų prognozės mane kuo toliau, tuo labiau gąsdina ir nuvilia. nu aišku svarbiausia kompanija ir t.t., bet man visai norėtųsi basutes nors dieną - dvi avėt atostogaujant  :D  :D  :D​ 

Atsakyti

Almost , nesuk galvos va dabar 18 ir tikrai silta ! As su sortais ir basutem !

Atsakyti

Almost , nesuk galvos va dabar 18 ir tikrai silta ! As su sortais ir basutem !

kad prognozės vis keičiasi - nuo +25 ir saulės jau dabar rodo +15 ir lietų  :D  :D​ 

Atsakyti

Dar yra nemazai laiko , dar 3 kart pakeis

Atsakyti

Ale kai pagalvoju - pas mus net lagaminai nesukrauti, nebeaišku iš viso, kokius rūbus dėtis  :D  :D Nu nieko, per šį savaitgalį tikiuos jau susidėsim bent kažką, nes kitaip tikrai plikom rūrom abu lėksim  :unsure:  :D​ 

Atsakyti

Rasyte - sakai, su sortais ir basutem? Nieko nuostabaus. Zmones taip vasaros issiolge, kadnprie +13C eina su maikem. O anksciau stebedavomes, kodel UK zmones visi issiplikine. Dzin tas oras. Atejo kalendorine vasara, reiskia reik maikes detis😃 Cia juokas, aisku. Kaip sindien, tai drasiai su plikom kojom galima eiti. Nes saule sviecia. Kai saules nera, tai salta pajury.

Almost - dar tikrai 10 kartu viskas pasikeis!

As prisimenu, kai brolis i Airija tik isvyko, tai i LT atvaziuodavo pasisildyti vasara. Nes Dubline nera tu karsciu. O dabar.... Dabar tas pats, kas Airijos. Pasikeite orai labai. Nebera tu vasaru normaliu.

Atsakyti
Koki darba padariau! Visos seimynos batus sutvarkiau, isvaliau, i atskiras dezes sudejau, kai kuriuos isnesiau i skladuka. Palikau tik vasarinius ir kedus visokius. Tegul man dabar pabando atsalti😂
Atsakyti

Almost - dar tikrai 10 kartu viskas pasikeis!

As prisimenu, kai brolis i Airija tik isvyko, tai i LT atvaziuodavo pasisildyti vasara. Nes Dubline nera tu karsciu. O dabar.... Dabar tas pats, kas Airijos. Pasikeite orai labai. Nebera tu vasaru normaliu.

Va va, tikrai, seniau kažkaip ir tas orų skirtumas didelis ir akivaizdus būdavo, o ir prognozės oro Lietuvoj tai pasakydavo, kad lis - žinojai, kad lis. Pasakydavo, kad bus saulėta - žinojai, kad taip ir bus. Dabar gi žiūriu panašūs žiauriai orai abiejose pusėse  :) 

Koki darba padariau! Visos seimynos batus sutvarkiau, isvaliau, i atskiras dezes sudejau, kai kuriuos isnesiau i skladuka. Palikau tik vasarinius ir kedus visokius. Tegul man dabar pabando atsalti😂

Nu jei manęs nebijo orai, tai gal bent Tavęs išsigąs  :lol:  :lol:  :lol:​ 

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 05 24, 11:53)
Isleidau dvynius i turizmo sodyba su klase, o mes su klecku i parduotuve/turgu nuvaziavom apsipirkti. Tik grizom. Klaipedoj tik 16C, bet sauleje net karsta.<a href=""></a>

Mano sesė šian ir su klase ekskursauja po Birštoną smile.gif
O ryt baigiamasis mokslo metų renginys, važiuosiu ir aš pasidairyt smile.gif

Labas. Buvau Zaroj, nusipirkau sukneles kelias, viena kas dienai, o kitą su papuošalais suderinsiu kitos savaitės vestuvėms, kur dalyvausim smile.gif

Aš kadangi kompo namie nejungus metus biggrin.gif tik per telefoną.. Tai mane žiauriai užknisa sm jungtis ir rašyt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 24 gegužės 2017 - 14:33
Almost - 😂<br /><br />gaily - oho, sesei jau rytoj renginys! Tai viskas, pamoku nebebus daugiau? Maniskiai dar sia savaite tures pamoku. Ir ateinanti pirmadieni dar. Bet ten jau bus "nerimta"😁 Nes sekmadieni svesim mokslo metu pabaiga. Svesim tikraja ta zodzio prasme😃
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 05 24, 15:50)
Almost - 😂<br /><br />gaily - oho, sesei jau rytoj renginys! Tai viskas, pamoku nebebus daugiau? Maniskiai dar sia savaite tures pamoku. Ir ateinanti pirmadieni dar. Bet ten jau bus "nerimta"😁 Nes sekmadieni svesim mokslo metu pabaiga. Svesim tikraja ta zodzio prasme😃

Bus pamokos, nors pusmečiai išvesti, tai tokios ir pamokos.. smile.gif
Atsakyti