Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Na, taip, taip, svarbu jiems gerai.
Atsakyti
Nusileidau, jau nuobupdziauju 😂

Blueta, is idomumo pagooglinau skyrybu statistika pasaulyje. Tai ne, LT virs 50 proc kaip ir JAV (gal cia tik keliais procentais maziau). O mano aplinkoj Lietuvoj daugiau skyres nei dabartinej.

Dukros klasej visi irgi pilnom seimom, kaip ir mano drauges ir tevai. To nepasakyciau apie lietuviskaja aplinka 😕
Atsakyti

Nusileidau, jau nuobupdziauju 😂

Blueta, is idomumo pagooglinau skyrybu statistika pasaulyje. Tai ne, LT virs 50 proc kaip ir JAV (gal cia tik keliais procentais maziau). O mano aplinkoj Lietuvoj daugiau skyres nei dabartinej.

Dukros klasej visi irgi pilnom seimom, kaip ir mano drauges ir tevai. To nepasakyciau apie lietuviskaja aplinka 😕

O is kur zinai apie klases tevus ? As pvz tikrai nezinau kaip ten kas gyvena  :hmm: 

Atsakyti

Nes vaikai išgyvena skyrybas, liūdi, tai bendraklasiai pastebi, pasikalba, pasiguodžia.

aš tai iš sūnaus žinau.

Atsakyti
Pas mus lyg irgi visos seimos pilnos klasej.<br /><br />As pati nepergyvenau del tevu skyrybu. Visiskai. Gal kad maza buvau, o gal del to, kad nesidraske tevai ir po skyrybu graziai bendravo.
Atsakyti

Nes vaikai išgyvena skyrybas, liūdi, tai bendraklasiai pastebi, pasikalba, pasiguodžia.

aš tai iš sūnaus žinau.

Gal vyresni , bet pirmokai , antrokai labai abejoju

Atsakyti

Naujai isrinkto Prancuzijos prezidento ir jo zmonos metu skirtumas stebina😮 Pipiec😨

Manęs kažkaip nešokiruoja. Taip, pradžia jų buvo tikrai keista ir nestandartinė, bet faktas, kad jie tiek metų kartu įrodo, kad visa tai tikra.

Išbandžiau ir Davines, ir Shea Moisture kaukes. Patiko, tikrai, bet mano mylimos neperspjauna niekas. Rezultatas vis tik pats geriausias, o kaina juokinga, palyginus su anksčiau minėtomis.

Va šita: https://uk.iherb.com...-oz-170-g/16737

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 05 18, 20:12)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Blueta" data-cid="71634876" data-time="1495130289"><div><p>Nes vaikai išgyvena skyrybas, liūdi, tai bendraklasiai pastebi, pasikalba, pasiguodžia.</p><p>aš tai iš sūnaus žinau.</p></div></blockquote><p>Gal vyresni , bet pirmokai , antrokai labai abejoju</p>

Mano dukra pirmokė pasakojo, kad jos klasiokė mokykloje verkė, nes jos tėvai skirsis......

Savo grupėje turiu mergaitę, po tėvų skyrybų. Trauma yra... Mama irgi matosi iš veido, kūno kalbos.... Šviežiai viskas vykę, tai skausmo daug.
Ir berniuko vieno išsiskyrę tėvai, bet ten jau žaizdos išlaižytos kažkiek. Bet būna jis pasako kažką vis ta tema. Žodžiu, kraujuoja vis dar.

Dzin tik tiems vaikams, kurie labai maži. Iki 2 metų gal....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 18 gegužės 2017 - 21:56

O is kur zinai apie klases tevus ? As pvz tikrai nezinau kaip ten kas gyvena  :hmm:

 

Nes JAV tevai labai itraukiami i mokyklos veikla. Pvz. dukros mokykloj reikia 20 valandu per metus "atsavanoriauti". O ir matai, kalbies su zmonem (cia tas normalu ir privaloma), kai pasiimineji vaikus. Atvaziuoja su vyrais, kalba, kad mano vyras sake ta ir ta, klausia kur mano dirba ir pan. 

Atsakyti

Nes JAV tevai labai itraukiami i mokyklos veikla. Pvz. dukros mokykloj reikia 20 valandu per metus "atsavanoriauti". O ir matai, kalbies su zmonem (cia tas normalu ir privaloma), kai pasiimineji vaikus. Atvaziuoja su vyrais, kalba, kad mano vyras sake ta ir ta, klausia kur mano dirba ir pan. 

Pas mus ir mokykloj labai daug veiklos tevam , visokoos sventes , vaidinimai , turim rengt pasirodymus vaikam . Daznai mamos eina kavytes ir tt . Va ir siandien ryte valanda praleidau mokykloj . Pirmam susirinkime direktore pakomentuoja , kad turim pazinoti vieni kitus ne tik mokyklos teritorijoj....sunaus klase tai isvis superine , su nemazai tevu bendraujam artimai . Bet as vistiek nezinau apie visus tevus ir ju santykius . Vieni yra issskyre , bet sventese dalyvauja kartu  , taip kad  jei nepazinociau ju tai net neitarciau , kad gyvena nedrauge  :hmm: 

Atsakyti

Tas pats ir pas mus, visokios asamblėjos, veiklų aptarimai ir va, kaip Rasytė sakė, žaidimai ir pasirodymai su vaikais/vaikams. Man tai biškį per daug ten to bendravimo, su vyru keičiamės kuris kada eis 😃, nors dažnai ir abu einam.

labu. Rytas nuostabus, svtgalį žada puikų, gyvenimas gražus 😊

Atsakyti

Tas pats ir pas mus, visokios asamblėjos, veiklų aptarimai ir va, kaip Rasytė sakė, žaidimai ir pasirodymai su vaikais/vaikams. Man tai biškį per daug ten to bendravimo, su vyru keičiamės kuris kada eis 😃, nors dažnai ir abu einam.

labu. Rytas nuostabus, svtgalį žada puikų, gyvenimas gražus 😊

Mes tai dabar su vyru pasiskorste klasem , nes gi abu toj pacioj mokykloj  :D vos speju gaudytis kur kas vyksta

Atsakyti