Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Blueta - oi, nu cia tai visai pedofilija kvepia😂 Berniukui, suprantama, hormonas ant hormonu tokiam amziuj. Bet moteris...

Tai konkreti 😜

Jinai gi vyrą ir tris vaikus tuomet jau turėjo. Oi mūsų Marijos žemėj akmenim užmėtytų 😃

Nors ir ten, skaičiau kažkur, kad jaunojo berniuko tėvai ėmėsi priemonių, uždraudė jai artintis. Na bet žinom kuo baigėsi. 😃

Atsakyti

Man atrodo, kiek skaičiau ir pamenu, tai 15m ji jį mokyti pradėjo ir jis nusprendė, kad įsimylėjo ją. Kai jam 17 buvo, jis pasakė, kad su šita moterim susituoks ir viskas. Nu ir paskui kažkada susituokė  :)​ 

Atsakyti

Kaip ten bebūtų, metai ten ar ten, esmės nekeičia, bet pora neįprastoka, švelniai tariant.

itin didelis skirtumas, ką?

ai, dar kažkur skaičiau, kad jam iš vis moterų nereik ir su šita, stipriai vyresne moterim, sieja susitarimas, slepiant orientaciją. Bet gal tik apkalbos. ☺

Atsakyti
Tai jo tevams, aisku, smugis. 3×tfu, nenoreciau tokios marcios😂 Bet tai pagalvojus, tureti vyra, 3 vaikus ir istvirkauti su 15-meciu. Fuj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 18 gegužės 2017 - 18:27

Rasyt, tai jei Vilniuj esat, tai ir Benetono nėštukių skyrių pračekink prie progos 😃

Atsakyti

 Nu tai jei meilė kalė kad keliai sulinko, tai ką jau ten tas vyras ar tie trys vaikai 😃

MEILEI gi nesvrabu!

Atsakyti
Su berniuku ryskiai kazkas ni to. Ar tai mamos nedamyletas, ar tikrai gejus koks. O gal tiesiog, kai kitu moteru neragaves iki jos, ir ji tokia patyrus uzverte, tai ir susisuko jaunuoliui protas.<br />Tokie genai prapuola. Ir simpatiskas, ir ne durnas turetu but, jei jau prezidentu tapo.
Atsakyti

Su berniuku ryskiai kazkas ni to. Ar tai mamos nedamyletas, ar tikrai gejus koks. O gal tiesiog, kai kitu moteru neragaves iki jos, ir ji tokia patyrus uzverte, tai ir susisuko jaunuoliui protas.<br />Tokie genai prapuola. Ir simpatiskas, ir ne durnas turetu but, jei jau prezidentu tapo.

Tai gal dėl to ir tapo, kad už jo TOKIA moteris. 😊

Taigi skaičiau, kalbas jam rašo ir t.t.

Atsakyti

Blueta , jau nebeturejau jegu iki benetono vaziuot . Kol viska aplekiau batareikos issedo  :D 

o ta pora tai man kraupokai atrodo . Su vyru tai viskas ok , o ta moteriske labai nekaip  :hmm: 

Atsakyti
Blueta - xrien znajet, kas jai ten kur kale, kokia meile. Bet viskam turi buti ribos. Kitaip bet koki nusikaltima galima pateisinti. O cia ir buvo nusikaltimas - su 15-meciu istvirkauti. Tam yra toks daiGtas, galva vadinasi😂 Ji gi jau suaugusi moteris buvo. Ir tik nuo jos priklause, ar perzengs jie ta riba. Reiksia, dabe zalia sviesa jam. Man tai (kaip 3-ju sunu mamai) slykstu. Zinau, kad stebetis negalima. Nu bet negaliu. Aisku, visko tam gyvenime buna, nu bet pati situacija ir kai kuriu zmoniu zavejimasis ja mane stebina.
Atsakyti

Tai gal neįrodė, kad nuo 15 ištvirkavo. 😃

O gal nedarė TO, kol paaugo berniukas. 😊

Žo, ne mūsų reikalas, bile jiems gerai. 🤗

Atsakyti
Tai gal ir taip jis taptu prezidentu. Nenuvertinkim tu vyru. Galu gale, ne pati didziausia laime gyvenime prezidentu tapti. Nu nzn....Jis vyras paciame zydejime, o ji jau "na zakate"...
Atsakyti