Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

dziaugiuosi , kad sugebam islaviruot santykiuose , prisitaikyt viens prie kito . Ir kartais dar labiau susikibt kai aplink vien draugu seimu skirybos  :huh2:

Cia tai jooo, siaubas. Kuria cia diena sunus paklause "o jus neisiskirsit?" as akis isverciau nu cia dabar, kas vercia tave taip manyti,sunau???

sako, nu neee, nieko, tik va klasej, neliko beveik jau pas draugus nei vienos seimos kad tetis su mama gyventu, paminejo draugo varda, sako, ir jo jau pradejo atskirai gyvent tevai. Tai taip liudna...

As savo dieduliui tai neturiu priekaistu del tvarkos, maniskis niekad nieko nemeto ir dar vaikus strojina, kad nemetytu, bet bangas keliu ir siuntu namie tik as.

Bet kaip vyras sako "tu moteris, tu gali pykt visa gyvenima" :D (fraze is Simpsonu filmo)

Labu.

Atsakyti
Pas mus ir pykstu tik aš biggrin.gif

Labas. Grįžom iš baseino, mažė miega, relaksuoju smile.gif važiuosim paskui darbe į sporto šventę pasidairyt smile.gif
Atsakyti
Naujai isrinkto Prancuzijos prezidento ir jo zmonos metu skirtumas stebina😮 Pipiec😨
Atsakyti

Naujai isrinkto Prancuzijos prezidento ir jo zmonos metu skirtumas stebina😮 Pipiec😨

pačių prancūzų, kaip supratau iš vienos pasakojimo, nelabai stebina  :D liubov, eto liubov, kaip sakoma  :)​ 

Atsakyti
Del tu skyrybu, tai manau tai kulturos problema. Gyvenu cia ir visi aplink susituoke po n metu, zmona beveik visada bendraamze ir net issiskyre susiranda antra panasaus amziaus. Vyrai dalyvauja vaiku auginime net labai.


Laukiu skrydzio, kava jau isgeriau, gundaus antrai 😀

Atsakyti
Labas...

Kaip silta pas mus... rolleyes.gif
Pas mus namie kaip ir dauguma cia as esu aršesnė... visad tokia loud buvau ir tebeesu... ax.gif

Pasidariau siandien antakius... kol kas patenkinta, bus matyti kaip atrodys kai sasiukai nukris...
Atsakyti
Almost - aha, prancuzai net zavisi, sakyciau. Bet ta visa istorija... Jai buvo 40, o jam 17 tik. Ir jie pradejo susitikineti. Nzn, nzn... Man dabar 35 metai tuoj bus, ir i 17-meciųs ziuriu kaip i sunus. Nes neisivaizduoju kazkokiu aistru su tokiu berniuku.
Atsakyti
Po pietu Klaipedoj vasara prasidejo. Nors ryte irgi silta buvo. Bet dabar, saulei pasirodzius, net karsta.
Atsakyti

Po pietu Klaipedoj vasara prasidejo. Nors ryte irgi silta buvo. Bet dabar, saulei pasirodzius, net karsta.

Vilniuj irgi po piet pastebejau , kad lyg vasara  :yahoo: 

Atsakyti

Man atrodo, skaičiau, kad jam buvo 15, kai jis susilemūrino su 39 metų savo mokytoja.

 Nu kai poroj moteris būna tiek JAUNESNĖ, tai mūsuose dar dar, bet kai vyras, tai neįprastoka...prancūzai 😍

Atsakyti

Del tu skyrybu, tai manau tai kulturos problema. Gyvenu cia ir visi aplink susituoke po n metu, zmona beveik visada bendraamze...

Nori pasakyt, tik LT tiek daug porų skiriasi?

geros kelionės!

Atsakyti
Blueta - oi, nu cia tai visai pedofilija kvepia😂 Berniukui, suprantama, hormonas ant hormonu tokiam amziuj. Bet moteris...
Atsakyti