Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

QUOTE(katee @ 2016 12 20, 09:30)
<p>Varau i manikiura ir pedikiura. Gaila tiek laiko sedet, bet ka darysi. Reikia pries sventes.</p><p></p><p>Kas vagia mano laika?</p>

Aš vakar kirpykloj buvau, o penktad pasėdėsiu salone panašiai nuo 11 iki 16 - manikiūras, antakiai, blakstienos. Viską taip susirašiau biggrin.gif

Kaip nefainai su tais pinigais, šlykštūs žmonės unsure.gif

Labas!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 21 gruodžio 2016 - 11:00

Aš tai savaitgalį pajūry praleidau, vyro sesuo puikią gimtadienio programą man suorganizavo. Dieną užbaigėm Levickio koncertu -tai buvo kažkas nepaprasto 😍  Man jis taip patinka, o čia taip sutapo, kad koncertavo Klaipėdoj 😊  

 

Grįžom, išsipakavau, susipakavau iš naujo, nelabai spėjau net susigaudyt ir jau kurorte. Antra diena mėgaujames saule, silta jūra ir dar šiltesniais baseinais, nes jie šildomi. Ir puikiu maistu, be abejo 😊   Sveikos. Linkėjimai! 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 21 gruodžio 2016 - 20:39

Blueta  :wub:  erzinies ! bet taip smagu skaityt ! 

Prašom ten viska apžiuret ir labai lauksiu ataskaitos  :D 

Katee , man ta situacija kazkaip nestebina , tu neisivaizduoji kaip zmones vagia  :blink:  o prieš šventes iš vis per akis neša . Po švenčiu manau bus koks 1000 nuostolio del vagysčiu  :unsure: ir vagia ne tik kazkokie neaiškus tipai... labai žiuret reik senyvo amžiaus , kad ir kaip baisiai skamba

Atsakyti
Labas...

Blueta... geru atostogu...

Supakavau siandien paskutinias dovanas... ryt ryte i manikiura ir sventem busiu pasiruosusi... tik neaisku kokios tos sventes pas mus bus... labai artimas man zmogus serga, ir niekuom nebegalim padeti...
Atsakyti
Ramiu, jaukiu svenciu, merginos newyear.gif santa2.gif 000059.gif
Atsakyti
Su gražiausiom metu šventėm jus ir jūsu šeimas...
Atsakyti
Ramių, laimingų, turtingų Jums švenčių,mielosios!!! santa2.gif

Blueta,smagiu atostogu jums
Mes jau grizom i pilka kasdienybe.Dar neatsigaunu nuo Tenerifes grozio wub.gif
Atsakyti

Su šventėm mergaitės, tegul ši pakili kalėdinė nuotaika trunka kuo ilgiau, tegul kalėdiniai stebuklai vyksta kiekvieną dieną ištisus metus  :wub:​ 

Atsakyti

Su šventem ! Tikiuosi visom jos buvo geros , jaukios , socios 😁!

papasakokit ka nuveiket ? Ka senis saltis atnese ☃?!

Atsakyti

Sveikos. Su sventem :4u: 

Musu sventes puvo puikios ir labai jaukios :wub: Per Kucias mano mama, tetis ir pamote atejo pas mus. Padengiau stala. Labai jaukiai pasedejom.

Ryte, pirma Kaledu diena, visi radom dovanu po egle. Kol ispakavom, kol susiruosem... Ir isvaziavom pas vyro teti i Siaulius. O ten tai su toookiu stalu mus pasitiko! :bigsmile: Vis pilva panesiau :D  Labai linksma buvo. Nes senelis megsta su garmoske pagroti ir uzdainuoja dar  :lol: Juokiausi tiek, kad zandai vakare skaudejo! Kad man tiek energijos 77 metu. Mazylis susirado kazkoki odini daikta, kur arkliui ant kaklo dedasi, su varpeliais ir pritardamas seneliui, grojo, kojomis tripsejo  :D Labai juokingai atrode :D

Vakare grizom i Klaipeda ir nuvaziavom tiesiai i papuosta senamiesti, kur karstas vynas liejosi ir kvapas imbierinis svaigino :wub:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 26 gruodžio 2016 - 13:49
Katee , net smagu skaityt !
o kaip pas jus oras?
pas mus tai pila antra diena , po senamiesto tai tik pro masinos langa siandien mes....
Atsakyti

Labas, damutes.

Sveikinu su graziausiomis metu sventemis, visoms linkiu daug sypsenu ir kuo maziau nusivylimu.🎅

Mes pradejom 4 savaite savo nuotykiu Indonezijoje. Siunciu daug karstos saules! 🌴

Atsakyti