Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Rasytei atsakau čia nes kažkaip sumaliau ten telefu rašydama.

aš Kotryną irgi atradau kai  :nestuke  sūnui kraitelį pirkau, tai ten lb fainą lovytę radom ir daug kitų dalykų. O paskui ir į rūbus įsisukau 😀

Atsakyti

Turejau kerastases saules linijos pursksla tai labai nepatiko , suriebindavo plaukus kaip koki alieju uzmurskus

Atsakyti

Sveikos  :) 

jergus kaip norėčiau karštų sumuštinių, uch  :wub: 

bet aš irgi mėsiaėdė, tai nepraeitų man vien tik vegetariškas variantas  :D​ 

Atsakyti

Rasytei atsakau čia nes kažkaip sumaliau ten telefu rašydama.

aš Kotryną irgi atradau kai  :nestuke  sūnui kraitelį pirkau, tai ten lb fainą lovytę radom ir daug kitų dalykų. O paskui ir į rūbus įsisukau 😀

As ir vaikam viska ten pirkau . Lovytes , vezimai , tai si kart irgi ten reiks pasidairyt  :wub:  jau neuzilgo reiks pradet pirktis 

Atsakyti

Almost, tai kas nori, gali gi dėt ten kokios kalakutienos filė ar kažką panašaus.

tiesa, ten kur rašiau, kaip darau su kiaušais, pamiršau parašyt, kad dedu rūkyto kumpiuko mažų gabaliukų, sūnus taip užsisako. 😃

Atsakyti

Koks oras nusimato svtgalį, naj naj naj, reiks turbūt sodybon lėkt, jei jau taip.

gal netgi maudynių ežere sezoną atidaryt, jei į pirtį kūrsim.

Šian po kalanetikos irgi pirty buvau, po to nusipilingavau kūną, aliejais pristepiau, jaučiuos kaip deivė, kvepiančia  oda 😊 😃

Atsakyti
Su kiausu maniskiams labai patinka. Kepdavau keptuvej visada. Reikes grilyje pabandyti.<br /><br />Blueta, kas gamintojas tos duonos?😊 Gal foto gali ikelti?
Atsakyti

Su kiausu maniskiams labai patinka. Kepdavau keptuvej visada. Reikes grilyje pabandyti.

Blueta, kas gamintojas tos duonos?😊 Gal foto gali ikelti?

 

va, nufotkinau likutį 😃Be konservantų, iš speltos. Nu vis ne toks brudas kaip ta balta, bevertė.

 

tik sakau, prilaikyk kiaušą, kai įmuši, nes jis čiuožia, tai aš su medine lentele laikiau, kol "užklojau" 😃

Atsakyti

Katee, va, radau

http://vilniausduona...s/toste-spelta/

Atsakyti
Blueta - dekui. Reikes nusipirkti. As pirkdavau ta paprasta balta Foste duona, skrudinimui. Vaikai megsta janpaskrudinta su sviestuku ir suriu ant girsaus. O sios, is Speltos grudu, kazkaip nepastebedavau.<br /><br /><br />Ot tai vakarelis😃 Nuveziau vaikus apsikirpti. Kazkaip uzsiplepejom su kirpeja apie kryksta ir visokius kitokius dalykus. Tik ziuriu, 5 min iki vaiku treneruotes pradzios. Tai teko skubeti biski. Isleidau vaikus. Uzejau i salia esancia IKI. Prisiemiau maisto. Jau reikia atsiskaityti, nera korteles😡 Palikau namie. Visada piniginej laikydavau,neistrauldavau, o dabar prireike issitraukti. Grynu irgi nuuuulis. Susinervinau. Iseinu is pardes be maisto, sedu i masina. Nenusiima rankinis😨 Pas mane knopk(-inis). Jofana! Psio, uzstrigo. Tik su tralu tempti. Pinigu nulis😃 A nei taloneliui nera. Klecka pasiimti reikia uz 20min is darzo, o as kitam miesto gale. Uzrakinau masina, iskvieciau taksa. Paveze iki namu. Tada begau namo pasiimti pinigu ir atsiskaityti. Ir begte i darza😃 Nu galvoju, jei dar vyras mano leda bus suedes, uzmusiu 😂 Nes reikia kompensacijos kazkokios gi uz nervus😄 Bet pasiseke. Kleckas jau kieme laksto, o as leda valgau😃
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 16 gegužės 2017 - 16:26

Aš pietums sushi sukapojau ir dabar galiu jus ramiai čia skaityt apie visokius sumuštekus ir viską  :D  :rolleyes:​ 

Atsakyti
Labas...

Katee... ot ivykiu apturejai... biggrin.gif

As siandien Klaipedoj buvau, mama veziau pas gydytoju... Ant greituju uzbegau i Zara, pagriebiau vaikiui kelias kelnes ir pora bliuskuciu...

Sekmadieni vyras nori vaziuotu pazvejoti, o as turbut pasiimsiu gulta, zurnalu ir parelaksuosiu...

Ketvirtadieni einu antakiu korekcija darytis... uch kaip laukiu... rolleyes.gif
Atsakyti