Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

kazkaip uztikau , kd Kotrynoj daug grazesni rubeliai nei zara ar ucb , tai jau antra kart ten uzbegau 

Tik dbr? 😃Seniai žinomas reikalas, tik tiek kad ir brangesni gerokai. Ypač, tie prancūziski. Na bet ir kokynės ner ką lygint, ucb tai dar tvarkoj, ber zara tai bele kokia kokybė.

dar chicco man lb patinka, perku vaikams, sūnaus dydžių jau nebūna pas juos, bet mažei tai paperku. Gražu.

Tarp kitko, labai fainų rūbelių vaikams lietuviai, jauni dizaineriai gamina, pripirkau mergičkai unlabel , dame, quti quti suknyčių.

Atsakyti

https://www.facebook...467131213344644

bet tai kia pavaro, ką? 78 metai moteriškei, o bobulka nesiverčia liežuvis vadint. Nu šaunuolė, tikrai!👍

Čia, turbūt, viskas dėl to, kad vandenį su citrina geria 😂

Atsakyti

Tik dbr? 😃Seniai žinomas reikalas, tik tiek kad ir brangesni gerokai. Ypač, tie prancūziski. Na bet ir kokynės ner ką lygint, ucb tai dar tvarkoj, ber zara tai bele kokia kokybė.

dar chicco man lb patinka, perku vaikams, sūnaus dydžių jau nebūna pas juos, bet mažei tai paperku. Gražu.

Tarp kitko, labai fainų rūbelių vaikams lietuviai, jauni dizaineriai gamina, pripirkau mergičkai unlabel , dame, quti quti suknyčių.

Taip  :rolleyes: man ten vis atrode tokia leliuku parduotuve ir as net neuzeidavau . O dabar taip patiko , viska ten ir supirkau 

Atsakyti

Bet brangus puškalas, ką? 34€ už 60 ml. Taigi tas flakoniukas mygom išpurškalios,,skysta priemonė daug greičiau "eina" negu, kad kremas.

Katee, nebandei kept vaikams sumuštinių griily? Pas mane, kad pageidaujami 😃pridedu mozzarelos, pomidorų į vidų, pesto padažo. Aišku, nėr pas sveikiausias maistas, nu bet tai ką dbr. Duoną ne baltą, o tą speltos grūdų dedu.

labu.

Jo, nepigus 😯 Ir taip, purskiamas visada greiciau susinaudoja. Tai vat laukiu nuolaidos eurovaistinej. Buna ir 25 ir 30%. Dar galiu palaukti 3 savaites.

Ne, sumustiniu irgi dar nekepiau. Retai labai juos vaikai mano valgo. Bet A megsta. Jam svente buna, kai padarau karstus sumustinius☺ Reikes pabandyti ir grilyje. Tai tuos ingridientus tik ir dedi - suri, pomidoru ir padaza? O mesisko nieko nededi? Jei dedi, tai ka? Mano A tai mesos ieskos😂 Duona tavo kepta?

Atsakyti

Maniskis dabar "uzsikabino" ant karstu sumustiniu , jau du kartus prase . Bet pas mus tokie nemandri  :D  su desrele , tomatu ir suriu . Kitokio nevalgytu , apsoliuciai ne gurmanai maniskiai  :hmm: 

Atsakyti

Tik dbr? 😃Seniai žinomas reikalas, tik tiek kad ir brangesni gerokai. Ypač, tie prancūziski. Na bet ir kokynės ner ką lygint, ucb tai dar tvarkoj, ber zara tai bele kokia kokybė.

dar chicco man lb patinka, perku vaikams, sūnaus dydžių jau nebūna pas juos, bet mažei tai paperku. Gražu.

Tarp kitko, labai fainų rūbelių vaikams lietuviai, jauni dizaineriai gamina, pripirkau mergičkai unlabel , dame, quti quti suknyčių.

Man tai Zaros vaikiski rubai labai patinka. Aisku, ziuriu, kad, pvz, kokiu maikiu butu standesne medvilne ir pan. Nes matosi is karto, kuri issitampys po skalbimo ar isbluks, o kuri gerai nesiosis. Ir isauga greitai tie vaikai.

As net nzn ar yra pas mus Kotryna. Reikes pagooglinti ir, jei yra Klp, uzeiti pasizvalgyti.

Laba.

Ta moteris, tai👍 Kaip tiesiai laikosi. Kitos jau sulinkusios eina tokiu metu budamos.

Atsakyti

Blueta - skanus tas sokoladas su chili pipirais. Toks malonus deginimas jauciasi po to, kai praryji. Labai idomus👍Gurmaniskas.

Atsakyti

O koki purskala nuo UV naudojate plaukams? Reikes man jau pirktis. I kelione. Nes visada supurskiu plaukus ir po skrybele pakisu. Taip neissauseja. Praeitais metais turejau is Revlon. Patiko. Pirkau per kirpeja. Dabar nzn ar tures.

Atsakyti

O koki purskala nuo UV naudojate plaukams? Reikes man jau pirktis. I kelione. Nes visada supurskiu plaukus ir po skrybele pakisu. Taip neissauseja. Praeitais metais turejau is Revlon. Patiko. Pirkau per kirpeja. Dabar nzn ar tures.

Niekada nesu tokio daikto naudojus. Nors gal ir reikėtų... :hmm:​ 

Atsakyti
Man tai pasiteisino. Plaukai neissauseja nuo saules ir vandens. Pridrekinti buna po skrybele. O ir siaip, vasara, bevaikstant mieste, bet kuriuo momentu galima issitraukti is rankines/kuprines ir uzpurksti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 16 gegužės 2017 - 11:09
QUOTE(Terezza @ 2017 05 16, 11:53)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="katee" data-cid="71630029" data-time="1494923805"><div><p>O koki purskala nuo UV naudojate plaukams? Reikes man jau pirktis. I kelione. Nes visada supurskiu plaukus ir po skrybele pakisu. Taip neissauseja. Praeitais metais turejau is Revlon. Patiko. Pirkau per kirpeja. Dabar nzn ar tures.</p></div></blockquote><p></p><p>Niekada nesu tokio daikto naudojus. Nors gal ir reikėtų... hmm.gif </p>

Ir aš nesu smile.gif
Atsakyti

Taip  :rolleyes: man ten vis atrode tokia leliuku parduotuve ir as net neuzeidavau . O dabar taip patiko , viska tenpirkau.

Tai tuos ingridientus tik ir dedi - suri, pomidoru ir padaza? O mesisko nieko nededi? Jei dedi, tai ka? Mano A tai mesos ieskos😂 Duona tavo kepta?

Nea, į šituos nededu, mano mažė nelabai mėsaėdė.

duona perku tą iš speltos miltų, maniškė ruginė netktų čia.

sūnui dar kepiau su kiaušu ( tik reik su îrankiu kiaušą prilaikyt, kad. Eslystų nuo duonos, kol uždarai, tai ant va tos duonos mušu kiaušą, pipirų, druskos, džiugo, greit pripaudžiu kita riekute ir uždarau.  Labai jam 👍

Plaukams purškiklis su SPF iš davines šiemet.

Atsakyti