Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Sveikos po intensyvaus savaitgalio. 

Atsakyti

Blueta - ne, zuvies dar nekepiau. Bet dabar zinosiu, kad reikia papurksti pavirsiu aliejumi. Arba pacius filiukus patepti aliejum.

Vakar kepiau is kalakutienos farso kepsniukus. Na ir saldzia paprika pakepiau👍

Visa diena maluosi. Tai ten, tai sen. Noriu vakare i trenke nulekti, tai verciuosi per galva, kad suspeti ☺

Atsakyti
Laba dienelė 4u.gif

Ėjau į albumą dar gal kokią foto įmest, o gi žiūriu 8pm mergaitės kad vaizdų pridėta biggrin.gif Bet kaip judina klubus bigsmile.gif Net nusijuokiau biggrin.gif Kokiam renginy dalyvavo ji, 8pm?
Atsakyti

Attic - dekui uz rekomemdacija (apie Misha krema as cia). Taip patinka man jis, kad uzsisakiau didesne pakuote👍 Dar ta rozine baze nusiziurejau. Ar naudojai ja? Kaip? Ji gal su spindesiu? Is visai ju kremus, bei serumus noreciau isbandyti :hmm:

 

Uzsakinejau cia is Eurovaistines Australia Gold kremus deginimuisi (nuolaida busvo nemaza), tai pamaciau kad yra Filorgos purskiklis veidui su spf50. Galima naudoti ir ant makiazo tiesiog dienos begyje, arba pleze. Patogus variantas. Ir netirstas turetu buti, neriebus, jei jau ant makiazo galima purksti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 15 gegužės 2017 - 14:47

Va, sis. Gal kas bandet?

http://www.eurovaist...f-50-60-ml.html

P.S. Dabar pamaciau tik, kad raso "Naujiena". Tai neseniai atsirado, matyt. Nelabai atsiliepimu dar yra.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 15 gegužės 2017 - 15:11

Laba dienelė 4u.gif

Ėjau į albumą dar gal kokią foto įmest, o gi žiūriu 8pm mergaitės kad vaizdų pridėta biggrin.gifBet kaip judina klubus bigsmile.gifNet nusijuokiau biggrin.gifKokiam renginy dalyvavo ji, 8pm?

 

Ji dar nedalyvavo, tik fotosesija su kostiumais buvo. Renginys bus birzeli. Lanko ji baleta/dziaza, tai del to tokie kostiumai. O del klubu ne nezinau, gal kraujas saukia  :D

Attic - dekui uz rekomemdacija (apie Misha krema as cia). Taip patinka man jis, kad uzsisakiau didesne pakuote👍 Dar ta rozine baze nusiziurejau. Ar naudojai ja? Kaip? Ji gal su spindesiu? Is visai ju kremus, bei serumus noreciau isbandyti :hmm:

 

 

As kiek visur skaicius, tai missha turi visur geru atsiliepimu. Labai noriu ju esencija isbandyt, kuri lyginama su SKII, o as sia neseniai isbandziau ir issimylejau  :wub:

 

Laba,

 

nedarbo man diena, vesiu pupa i mokykla, paskui priespieciu su drauge, tada gal iterpsiu ir sporto kluba, nes jau visai apsileidau. 

Atsakyti

Va, sis. Gal kas bandet?

http://www.eurovaist...f-50-60-ml.html

P.S. Dabar pamaciau tik, kad raso "Naujiena". Tai neseniai atsirado, matyt. Nelabai atsiliepimu dar yra.

Atrodo labai geras daiktas 👍 

Kai gausi parasyk kaip tau jis? 

O tuos bb kremus is kur siunciaties ?

katee kas cia per pirkimo manija uzejo tau 😁Puodai , bliudai , kremai  :hmm:  :D 

Atsakyti

Katee, dziaugiuosi, kad patinka! As nenaudoju baziu kasdienai, man per daug sluoksniu kazkaip. Bet esu turejus meginuku daug, tai geros bazes, laikosi makiazas kaip icementuotas. :D 

As papildomos apsaugos veidui nenaudoju, nes tie bb niekur nenuplaukia, veidas buna baltas viduryje vasaros. Bet, siaip, fainas daiktas turetu but. Konsistencija as isivaizduoju tokia siek tiek aliejine, tik purskimas labai smulkus, netikiu, kad bus vandens pagrindu.

Atsakyti

Na va, pasportavau. Uztat rytoj laisva ryta turesiu👍Susitiksim su drauge. Varysim pusryciauti.

8pm - mergicka👍Temperamentinga juoduke😃


Atrodo labai geras daiktas 👍  Kai gausi parasyk kaip tau jis? 

 

 

katee kas cia per pirkimo manija uzejo tau 😁Puodai , bliudai , kremai  :hmm:  :D

As dar neuzsakiau sio purskalo. Tik pamaciau ji, kai kitas priemones pirkau internetu. Virskinau dar😃 Bet jauciu reikes imti.

Ir tai dar ne viskas😃 Bet kad visko reikia. Ir puodu ir kremu. Visokie kremai deginimuisi tuoj bus reikalingi. O kai dar nuolaida 30%, tai emiau ir mums su vyru, ir vaikams purskiama. Ir Pantenoli vesinanti (jei kam peciai nudegs, pvz😃). 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 15 gegužės 2017 - 18:58

Rasytee - va, is cia siunciausi MISHA:

https://www.topbeaut...issha-kosmetika

Atsakyti

Juokauju as del pirkimo , as ir pati vis kazka perku ir tempiu namo . Kaip antras etatas koks  :D 

prognozes mane isgyne apsishopint sortu , maikiu .

dar dukrytei atnaujinau spintos turini , kazkaip uztikau , kd Kotrynoj daug grazesni rubeliai nei zara ar ucb , tai jau antra kart ten uzbegau  :rolleyes: 

mama anti atnese , taip tyngiu eit marinuot , o dar vyrai rytojaus pietum karbonadu uzsiprase  :B o as braskiu prisivalgius , pilvas didziulis , vos krutu

Atsakyti

Bet brangus puškalas, ką? 34€ už 60 ml. Taigi tas flakoniukas mygom išpurškalios,,skysta priemonė daug greičiau "eina" negu, kad kremas.

Katee, nebandei kept vaikams sumuštinių griily? Pas mane, kad pageidaujami 😃pridedu mozzarelos, pomidorų į vidų, pesto padažo. Aišku, nėr pas sveikiausias maistas, nu bet tai ką dbr. Duoną ne baltą, o tą speltos grūdų dedu.

labu.

Atsakyti