Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

QUOTE(Blueta @ 2017 05 13, 15:19)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Fėja*" data-cid="71625447" data-time="<a href=">Fėja*, 13 Geg 2017 - 14:58, parašė: Gerą bajerį girdėjau-Peržiemojom pavasarį, peržiemosim ir vasarą vartotojo įkelta nuotrauka</blockquote>
<p>Taigi aš jį vakar ar užvakar kėliau, tu dar pakomentavai, kad juokingas</p>
<p>va. 😃</p>
<p>[attachment=243187:IMG_4209.JPG]</p>
<p> </p>

Man matyt, trumpam alzhaimeris užėjo biggrin.gif

Nuėjau 25 km.... Gal idet i fotki irodyma bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2017 05 13, 22:35)
Man matyt, trumpam alzhaimeris užėjo biggrin.gif

Nuėjau 25 km.... Gal idet i fotki irodyma bigsmile.gif

Nu super! 🤗
Atsakyti

Labas rytas.

Baudžiausi šiandien į gėlių turgų lėkt, bet dangus prakiuro. Grindis man šiandien klos, tai nežinau, kur dėtis reikės, kad po kojom nesimaišyčiau. 

Atsakyti

Aš jau grožiuosi lauke kavą gerdama. Iškart pasipuošė kiemukas 😍

Labas rytas

Atsakyti

Aš jau grožiuosi lauke kavą gerdama. Iškart pasipuošė kiemukas 😍

Labas rytas

Aš irgi. Prasigiedrijo greitai, tai turgun sulaksčiau, grįžus susodinau. Skabinius išdžiausčiau. Ir vėl dėjo lyt. Varva dabar  :D​ 

Atsakyti

Labas rytas ,

kiek oras gali suteikti laimes !  :wub:  :D 

feja , isivaizduoju kaip smagiai prasiejai pajuriu 

mes ir pajuryje praleidom savaitgali , vakar nemazai pasivaiksciojau  :wub: nors mb bamba , bet man to reik kaip oro , as gi vaikaciotoja  :D man pajuryje naudoti automobili tai iskart nuotaika sugenda  :D 

Atsakyti

Laba.

Jooo, savaitgali gerai pakaitino👍Siandien lietus pajury. Gaivu. Medziai dar labiau suzaliuos.

Atsakyti

Labas rytas  :) 

Pas mus po tokių gražių dienų liūtis buvo vakar kaip pekloj, bet šilta, smagu  :wub: 

Savaitgalis per greit prabėgo, gaila.. Nu bet nieko - tuoj ateis kitas, paskui dar kitas, paskui jau, žiūrėk, ir atostogos  :D  :D​ 

Atsakyti

Labukas

Almost, paziurek kokius orus zada birzeli! Jei nepasikeis, tai jums kaip uzsakyta  :vacation1: 

Pas mane buvo draugu ir paleistu plauku savaitgalis. Nuostabus  :flirt2:  

Atsakyti

Almost, paziurek kokius orus zada birzeli! Jei nepasikeis, tai jums kaip uzsakyta  :vacation1:

Ššššš, nesakyk garsiai - aš žinok kasdien dabar tikrinu prognozes ir laikau kumščius suspaustus vos ne iki kraujo, kad tik taip ir liktų.. Būtų toks pat gražus birželis, kaip ir prieš du metus išpuolė mums  :wub:  :wub:  :wub:​ 

Atsakyti

Labas pirmadienį 😊

Puikus oras tęsiasi, pas mus 20 ir saulėta. Mišku žingsniavau su trumpom rankovėm maikute. Nu lb like tokį orą. 

Kate, kepei žuvį griliuj? O tu, Almost? Gerai jums pavyko?

bliaka, vakar kepiau žuvies file, tai kaip prilipo prie kepamo paviršiaus, kad susidraskė viskas nuimant, susinervinau. Gal vis tik reikėjo papurkšt tuos paviršius kokiu purškiamu  aliejum prieš tai, ką 🤔

Atsakyti

Kate, kepei žuvį griliuj? O tu, Almost? Gerai jums pavyko?

bliaka, vakar kepiau žuvies file, tai kaip prilipo prie kepamo paviršiaus, kad susidraskė viskas nuimant, susinervinau. Gal vis tik reikėjo papurkšt tuos paviršius kokiu purškiamu  aliejum prieš tai, ką 🤔

Aha, esu kepus kelis kartus tikrai - mes dažniausiai trumpiau viską kepam, nei iki paskutinio pypsėjimo (raudono), tai neprilipo stipriai žinok. Kažkiek odelė buvo prilipus prie tų grotų, bet neišsidraskė viskas. Galima dėt kepimo popieriaus ant dugno, jeigu labai stipriai prilimpa arba papurkšti kažkuo, jei norisi

Atsakyti