Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Laba.

Kaip gerai pasijuokiau is pat ryto😂😂👍Kas rusu.k. supranta:

https://m.facebook.c...401335476568995

Atsakyti

kaip iš kur? Taigi mėnesį saulėj buvai, keliavai.

Sakai mėnesiuko užtenka, kad normą viršyt?  :hmm:  

Labas rytas. Sėdžiu nulakuotas kojų nagainas atkišus ir kavą geriu. Intensyvi diena nusimato.

Atsakyti

Sakai mėnesiuko užtenka, kad normą viršyt?  :hmm:

Labas rytas. Sėdžiu nulakuotas kojų nagainas atkišus ir kavą geriu. Intensyvi diena nusimato.

Tai aš nežinau, kada tu tą tyrimą dareisi, jei po kokio mėnesio dbiejų po kelionės, tai taip.

aš irgi su antra kavos puodu terasoj. Nuogas leškas saulei atkišus 😃

Atsakyti

Tai aš nežinau, kada tu tą tyrimą dareisi, jei po kokio mėnesio dbiejų po kelionės, tai taip.

aš irgi su antra kavos puodu terasoj. Nuogas leškas saulei atkišus 😃

Jo, buvau kokie trys mėnesiai po kelionės. Bet va aną penktadienį kartojau. Reikės palygint.

Pas mus apsiniaukę. Drėgmė tokia po naktinio lietaus.

Atsakyti
Labas rytas, aš tai žygiuoju biggrin.gif
Jau pirmam punkte buvau, liko 5 biggrin.gif

Laba nuostabią dieną biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti

Pas mus irgi reto nuostabumo oras, degintis galima. Sėdžiu lauke su knyga. Beje, rekomenduoju perskaityt, labai daug geros info apie maistą.

https://m.knygukluba... ypac tyra.html

Atsakyti
Labas. Guliu išsidrėbus pas tėvus sode biggrin.gif pagaliau pavasaris biggrin.gif tikiuosi, truks ilgiau nei anuos kartus biggrin.gif
Atsakyti
Gerą bajerį girdėjau-Peržiemojom pavasarį, peržiemosim ir vasarą biggrin.gif
Atsakyti

Laba diena...

drugelis,nesmagu dėl tlf,maniškis mažiukas snd pametė pinigine,keli svarai buvo ir banko kortele,reikia skambint i banką dėl naujos,dar oysteris,irgi reiks naujo...

As pi darbu,snd pailsiu,ryt pusryčiams kinas,paskui namie,nes nuo pirm vėl laukia bėgimas...šeštadienį didelis baltus laukia,pirm išskrendu antr op..

Atsakyti

Fėja*, 13 Geg 2017 - 14:58, parašė: Gerą bajerį girdėjau-Peržiemojom pavasarį, peržiemosim ir vasarą biggrin.gif

Taigi aš jį vakar ar užvakar kėliau, tu dar pakomentavai, kad juokingas

va. 😃

[attachment=243187:IMG_4209.JPG]

 

Atsakyti

Iki piet non stop valgiau.Kava, sūrelis, datulės, duona su mozzarela, vėl datulės, žo....košmaras.

Lyg ne Rasytė, o aš nėščia būčiau 😃

Paskui vežiau sūnų į miestą, tai su maže užsukom į turgų. Beperkant braškes užmačiau labai gražias vazonines gėles, prisipirkau tiek, kad į bagažinę netilpo, salone dėjau. Eisiu sodint dbr, gal nebus jau šalnų 😃

Atsakyti

As irgi prisivalgiau kaip turi buti. Zuvis Paltusas su kalnu darzviu. Kol vyras su bernais krepsini zaide, as dar cirviniu blynu su kondensuotu pienu uzsisakiau 😄 ir gal 1,5l vandens su citrina isgeriau. 

Atsakyti