Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Va va, bet pvz kali gal nėra gerai gerti, be tyrimo unsure.gif Jo perteklius ziaurus nuodas..
Atsakyti

 Man sportuot geriausia rytais, bo jei ryte nepadarau trefkės, tai jau psio, ir numuilinu. 😃

Nei papildų, nei vitaminų negeriu, tai negaliu nieko parekomenduot. Kartą metuose pasidarau išsamų kraujo tyrimą, nieko netrūksta, net vit.D norma, kas retai LT klimate būna 😃, tai kam dar gert. Bet ir mityba mano pilnavertė, 

šian pasidariau laisvą ir malonią dieną sau, po sporto ėjau į masažą, paskui su drauge kavos mieste, o pasiėmus vaikus sušių 😊

 Iki pilnos laimės trūksta taurės balto vyno ir gero filmo vakare 😃

Labu.

Atsakyti

As irgi ryte megstu sportuoti. Kartais 8.00 jau bunu salej. Bet cia jei pati treniruokliu salej sportuoju. O prie Pump(-o) jau reikia prisitaikyti. Nes jis kartais vyksta ir vakarais, tai su mielu noru palieku vyrui vaikus ir varau sportuoti :D Va, ir dabar grizau tik.

O jau silta kaip😍😍😍 Rytoj zada 18C, poryt - 20C👍 Reikes kazka sugalvoti. Praeita savaitgali taip smagiai ir aktyviai praleidom. Reikia ir si ka nors sumastyti.

Atsakyti

Tik svtgalį žada tokį šiltą, tipo, nuo antradienio vėl vėsiau 😠

Nu bliambutis ką? Už dviejų savaičių vasara, praktiškai gi.

Dar skaičiau, kad birželis, tipo, nebus vasariškas....nu tai ir gerai, kad kelionę dieds nupirko. Bo aš dar pabambėjo kad kam čia važiuot vasarą ir LT gi šilta. Aha, "šilta" 😗

Atsakyti

Jo, kelione ir mums bus paciu laiku😃 As jau pripratus, kad birzelis pas mus saltas. Arba vos keleta dienu siltu. As cia apie Klaipeda kalbu. Nes pajurio oras, kaip zinia, kitoks.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 12 gegužės 2017 - 19:12

Aciu labai. Ryt nusipirksiu  :4u: 

Gerai jums, tikra vasara pajausit.  :D gal i lt neuzsuks ji isvis. 

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 05 12, 20:06)
<p></p><p>Tik svtgalį žada tokį šiltą, tipo, nuo antradienio vėl vėsiau 😠</p><p>Nu bliambutis ką? Už dviejų savaičių vasara, praktiškai gi.
</p><p></p><p>Dar skaičiau, kad birželis, tipo, nebus vasariškas....nu tai ir gerai, kad kelionę dieds nupirko. Bo aš dar pabambėjo kad kam čia važiuot vasarą ir LT gi šilta. Aha, "šilta" 😗</p><p></p>

Nu +14 nėr labai jau ir vėsu.. Palyginus,kad neseniai snigo biggrin.gif
Atsakyti

Labas vakaras,

Man tai visko trūksta, t.y. magnio, kalcio, vitD, tai ir geriu karts nuo karto.

Nors maitinuosi kaip ir normaliai, bet tiek nusilakstau ir tiek prisinervuoju diena iš dienos, kad, matyt, viskas susinaudoja.

Šiandien irgi lėkiau visur, iš vieno darbo į kitą - bėgte, nes abejuose nežmoniškas spaudimas pavasarį. Mokykloj - egzaminai, simfe - įrašai, koncertai ir t.t...

Ir dar nervų dozę šiandien gavau - pavogė mano vyresniosios telefoną, o dar mokėt už jį pusmetis liko.  :huh2: 

Ji lanko akių pratimus poliklinikoj ir kažkodėl paliko už kabineto durų savo mokyklinę kuprinę. Tai kažkas nepatingėjo pasiraust po ją ir pasiimti telefono..... Kortelę, matyt, iškart išmetė, nes ji bandė paskambint, gydytoja paskolino savo tel, bet jau buvo "abonentas nepasiekiamas". Atėjo pas mane į darbą apsiašarojus visa, raudona. 

O mokiau kažkada, kad negalima daiktų palikinėti. Dabar pasimokys, tikiuosi.  O kaip tyčia, kada kraustėmės, turėjom kelis senus tel, mygtukinius, bet dar veikiančius - tai išmetėm, tipo, neprireiks  :oh:  :oh: Prireikė dabar, bet šaukštai po pietų  :oh:​ 

Atsakyti
Drugeli, nu bet suseka tuos telefonus šiais laikais.... Eikit i policija, gal atgausit. As kelis zmones zinau, kam pavogė ir atsekė pagal kazkokius ten signalus unsure.gif

Kaip gaila vaiko, kad nervavosi, as isivaizduoju, kaip jai sirdis plyso...... Nu zasinai, kas rausiasi svetimoj rankinėj, sakės...
Atsakyti

Labukas.

As pietauju namie. Suvirskins ir eisiu prasibegt, tada pumpas.

Katee, terezza, visos sportininkes. O jus vartojat papildus kokius? Karnitina dar ten visokius? Magni?

Man po tokio intensyvaus sportavimo pradejo sirdi skaudet, kartais koja, ranka nutirpsta. As isprakaituoju mineralus, jauciu. Tai organizmas jau zenklus rodo. Ka cia vartot papildomai?  :hmm:

Vartoju tik BCAA.

 Man sportuot geriausia rytais, bo jei ryte nepadarau trefkės, tai jau psio, ir numuilinu. 😃

Nei papildų, nei vitaminų negeriu, tai negaliu nieko parekomenduot. Kartą metuose pasidarau išsamų kraujo tyrimą, nieko netrūksta, net vit.D norma, kas retai LT klimate būna 😃, tai kam dar gert. Bet ir mityba mano pilnavertė, 

Na, papildai sportui yra truputį kas kita, nei kad vitaminai. Va, mano vartojamas BCAA tiesiog padeda raumenims greičiau po treniruotės atsistatyt.

O vitamino D pas mane net šiek tiek virš normos. Iš kur - neįsivaizduoju. Saulės pas mus mažai, vitaminų negeriu.

Atsakyti

Na, papildai sportui yra truputį kas kita, nei kad vitaminai. Va, mano vartojamas BCAA tiesiog padeda raumenims greičiau po treniruotės atsistatyt.

O vitamino D pas mane net šiek tiek virš normos. Iš kur - neįsivaizduoju. Saulės pas mus mažai, vitaminų negeriu.

Tai kas lb intensyviai sportuoja tai taip. 

kaip iš kur? Taigi mėnesį saulėj buvai, keliavai.

mano panos jau Meksikoj, žiūriu, naktį žinutė atėjus, kad jau hostely. 

Labas rytas.

Atsakyti

Drugeli, oi, kaip abydna 🎈 Mano sūnus irgi vis pameta, tik jam atsiranda. 😊

Su tais vaikų telefais taip jau yr.

koks gražus saulėtas rytas, najnajnaj😍

Atsakyti