Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labas rytas 4u.gif

Gaily, aš kadaise su maže ant rankų, kojos nykštį į lovos koją trenkiau. Nagas suėjo į vidų. Paskui porą metų jis augo įskilęs. Skaudėdavo augimo metu, pamenu unsure.gif

O tau neskauda, kai į kedus mauni, ar nespaudžia?

Dėl stogo tai nerealiai faina bigsmile.gif

Aš lovoje su citrininiu vandenuku bigsmile.gif Pamiršau jau kaip tai nerealiai faina. smile.gif
Eisiu krauti lagaminą pasimėgavusi.

Ai, Rasytee, aš pvz tokiu laiku apie 15 buvau priaugus tikrai. Tai mano akimis, tu labai mažai priaugai. O Gaily tai gal per mažai ir gąsdino medikus biggrin.gif Nžn, kaip buvo, Gaily? Nesibarė jie tada? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 12 gegužės 2017 - 07:13
QUOTE(Fėja* @ 2017 05 12, 08:12)
O tau neskauda, kai į kedus mauni, ar nespaudžia?

Dėl stogo tai nerealiai faina  bigsmile.gif

Aš lovoje su citrininiu vandenuku  bigsmile.gif Pamiršau jau kaip tai nerealiai faina.  smile.gif
Eisiu krauti lagaminą pasimėgavusi.

Ai, Rasytee, aš pvz tokiu laiku apie 15 buvau priaugus tikrai. Tai mano akimis, tu labai mažai priaugai. O Gaily tai gal per mažai ir gąsdino medikus biggrin.gif Nžn, kaip buvo, Gaily? Nesibarė jie tada?  biggrin.gif


Mes kalanetikoj basom darom smile.gif šiek tiek bet kokiuose batuose spaudžia man dar jį...

Ne, nesibarė. Visi tyrimai visada buvo geri, ko bartis ;) matuodavo ir pilvą, tolygiai augo.

Aš šian ir lovoj kavą gėriau wub.gif kol mb išsinešęs maitino 5.45 atsikėlusią damutę biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 12 gegužės 2017 - 07:28

Labas rytas.

gaily - teks su basanoskem eiti i sale😃

Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2017 05 12, 07:26)
Mes kalanetikoj basom darom smile.gif šiek tiek bet kokiuose batuose spaudžia man dar jį...

Ne, nesibarė. Visi tyrimai visada buvo geri, ko bartis ;) matuodavo ir pilvą, tolygiai augo.

Aš šian ir lovoj kavą gėriau  wub.gif  kol mb išsinešęs maitino 5.45 atsikėlusią damutę  biggrin.gif

Aaa, basom tai gera.
Nu bet ir nesmagu, kai taip su tuo pirštu...

Na taip, kai pagalvoji. biggrin.gif

Bet ir rytų ankstumas.... wacko.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 05 12, 08:29)
<p>Labas rytas.</p><p></p><p>gaily - teks su basanoskem eiti i sale😃</p>

Su šliopkėm per pirštą. O ką, tik vyrams galima?! 😂
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 12 gegužės 2017 - 07:38

Labas rytas, damos  :) 

Pagaliau penktadienis  :) 

Šiandien mieste karališkasis vizitas princo, tai nu eina sau - visi centre kaip išprotėję, kamšiai belenkokie, avarijos, pėstieji po ratais krenta. Žodžiu siaubelis  :unsure: Šiandienai eismo peripetijų man tikrai pakaks  :D  :D 

Ryte svarsčiau lėkt į salę kojų dieną pasidaryt ankstybėj ar geriau vakarui palikt, tai nusprendžiau palikt vakarui ir apsisukus ant kito šono toliau pučiau į akį sau  :D  :D​ 

Atsakyti

Almost, FB buvau radus juokeli: uzrasiau sau ant lubu virs lovos: Rytoj einu i sale. Dabar pabundu kiekviena ryta ir galvoju: Gerai, kad ne siandien😂

As irgi vakare varysiu i Pumpa. Dabar grizau namo, su vesuoju transportu pasivazinejus. Masina servise. O man zut but i banka reikejo. 

Atsakyti

Almost, FB buvau radus juokeli: uzrasiau sau ant lubu virs lovos: Rytoj einu i sale. Dabar pabundu kiekviena ryta ir galvoju: Gerai, kad ne siandien😂

As irgi vakare varysiu i Pumpa. Dabar grizau namo, su vesuoju transportu pasivazinejus. Masina servise. O man zut but i banka reikejo. 

ai žinok aš variau ryte antradienį šią savaitę (tik prieš kelias savaites iš viso rytais pradėjau varyt), tai normaliai tikrai viskas. man nėra problema atsikelt taip anksti ir lėkt iškart į salę  :) tik tiek, kad vakar vėlokai grįžau po prancūzų paskaitos, tai kol nuėjau miegot, viską - taip norėjosi dar lovoj padrybsot  :rolleyes:  :D  :D​ 

Atsakyti

Labukas.

As pietauju namie. Suvirskins ir eisiu prasibegt, tada pumpas.

Katee, terezza, visos sportininkes. O jus vartojat papildus kokius? Karnitina dar ten visokius? Magni?

Man po tokio intensyvaus sportavimo pradejo sirdi skaudet, kartais koja, ranka nutirpsta. As isprakaituoju mineralus, jauciu. Tai organizmas jau zenklus rodo. Ka cia vartot papildomai?  :hmm: 

Atsakyti
As pvz, kai sportavau, tai magni diasporal gėriau, nes tikai, mėslungis kartais budavo.

Guliu Melragės kopose. Prie juros salta, bet kopose gera, silta. bigsmile.gif
Atsakyti

Attic - butinai nusipirk Magni (milteliais), ir Kali (Kalio chloridas yra toks). Butent sirdziai ir sanariams gerai sis derinys. Vyras geria jau pora metu si derini. Jam "diedukas" pirmu reikalu parekomendavo butent siuos du vitaminus nusipirkti. Ir gerk butent pries treneruote, 20-30min. Gali ne kiekviena diena, bet pries treneruote butinai. Nors tu ir sportuoji vos ne kiekviena diena.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 12 gegužės 2017 - 14:53

Va, sie:

[attachment=243166:20170512_155502.png]

Atsakyti