Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Ką turi iš Zylės?  :)​ 

Lėtaeigę sulčiaspaudę, gavau dovanų 30-mečio proga :) Pradžioj daug labai spaudėm sulčių, o dabar retai, nes kažkaip kokteilius pamėgom labiau, kur viskas susivartoja ir neišsimeta išspaudos :) nes jos irgi naudinga ląsteliena :)

Atsakyti


Lėtaeigę sulčiaspaudę, gavau dovanų 30-mečio proga :) Pradžioj daug labai spaudėm sulčių, o dabar retai, nes kažkaip kokteilius pamėgom labiau, kur viskas susivartoja ir neišsimeta išspaudos :) nes jos irgi naudinga ląsteliena :)

Su letaeige ir mano tokia patirtis. Pradzioj kiekviena diena spaudem. Dabar stovi nelieciama. O kokteiline nauduojama.

Dekui, drugelis.🎈

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 11 gegužės 2017 - 18:40

Man tai iš tikro, žiauriausia tą sulčiaspaudę plauti... jei iškart neišplauni - apdžiūva viskas, tada išvis nesamonė kol išplauni. O va kokteilinę išplaut - juokų darbas.

Bet naudosim, naudosim, rudenį kai obuolių iš sodo prisivešim maišais, tai ir spausim, dabar nėr ką norėt - morkos išsausėję, obuoliai taip pat, vien tirščiai tos sultys gaunasi.

Atsakyti

5 biggrin.gifiš ligoninės grįžau minuse iškart biggrin.gif3 pupa svėrė biggrin.gif

Man tas negresia 😁Jau dabar beveik 7 turiu !

Atsakyti

Rasytee, nuostabiai atrodai! 😍Nezinau kur tu cia ka priaugai apart pilvo, kojos plonytes, rankos plonytes.  O kiek tau men jau? 

Atsakyti

Rasytee, puikiai atrodo, visa svyti. 

Tigriau, tavo akys liudnokos, nors visa puikiai atrodo  :4u: 

Katee, palto ir sukneles spalva  :wub:  

Buvau mamos dienoj pas dukra mokykloj. Dukra uzrasius, kad man 7 metai  :D , kad megstu duona, suri ir kava, ir esu baltais plaukais  :D Visa svente super suruosta, visi ja vardu kviecia, ji ten skleidziasi kaip gele, susilydziau. Pasiemiau mokyklos bukleta ir sianakt vyra lausiu, kad uzrasytumem i ta mokykla ir kitamet. 

Mes tai namie rakandu turim ivairiu, bet vyras nori lauke grilio. Nu aisku pas mur ir oras kitoks tokiems dalykams. 

Atsakyti


[b]Katee[/b], palto ir sukneles spalva  :wub:  

 

Buvau mamos dienoj pas dukra mokykloj. Dukra uzrasius, kad man 7 metai  :D , kad megstu duona, suri ir kava, ir esu baltais plaukais  :D 

🎈 

👍

O mano bernai parase, kad mamai 34 metai. Rudais plaukais. Paskui parase ka as megstu. O paskutinis R sakinys buvo: Ir labai nemegsta netvarkos😃

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 11 gegužės 2017 - 20:17

Rasytee, nuostabiai atrodai! 😍Nezinau kur tu cia ka priaugai apart pilvo, kojos plonytes, rankos plonytes.  O kiek tau men jau? 

Aciu. Zinoma tikiuosi , kad ne viskas ant sedimosios 😁. Bet as pati tai jauciu ir matau ant kur . Bet as per visus nestumus pastorejus , nepavyksta man mazai priaugt . Nieko nepadarysi 😎

Baiginejasi 6men 

Atsakyti

Rasytee - o tai ką reiškia nepavyksta mažai priaugti? 10-14kg tai yra normalus prieaugis. Netikiu, kad buvai priaugus daugiau.   :) Va kokie 25-30 - čia yra daugoka. Bet vėlgi, jei moteris save prisižiūrinti - numeta ir juos.

 

8.p.m. - miela tokios šventės  :wub:​ 

 

O va man kaip nesiseka priaugti, taip nesiseka - nieks nemačyja - nei riešutai kasdien, nei gausus kiekis maisto.

Aš viską išdeginu labai pavargdama, organizmas suvartoja viską ir nieks nesikaupia.

 

Gal parekomenduotumėt kokius vitaminus neblogus, kur visi magniai, kalciai būtų.?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 11 gegužės 2017 - 20:55

Aš viską išdeginu labai pavargdama, organizmas suvartoja viską ir nieks nesikaupia.

Gal parekomenduotumėt kokius vitaminus neblogus, kur visi magniai, kalciai būtų.?

Zinau, kad taip buna. Pati esu susidurus, kai dirbau po 12val. Perkarus buvau juodai.

As atskirai vartoju visokius vitaminus. T.y. atskirai vit.B, folio rugsti, vit.D

Atsakyti

Rasytee - o tai ką reiškia nepavyksta mažai priaugti? 10-14kg tai yra normalus prieaugis. Netikiu, kad buvai priaugus daugiau.   :) Va kokie 25-30 - čia yra daugoka. Bet vėlgi, jei moteris save prisižiūrinti - numeta ir juos.

8.p.m. - miela tokios šventės  :wub: 

O va man kaip nesiseka priaugti, taip nesiseka - nieks nemačyja - nei riešutai kasdien, nei gausus kiekis maisto.

Aš viską išdeginu labai pavargdama, organizmas suvartoja viską ir nieks nesikaupia.

Gal parekomenduotumėt kokius vitaminus neblogus, kur visi magniai, kalciai būtų.?

Su pirmu 13 kg , su antra 11kg , dabar manau bus tikrai 13-15.

apie vitaminus nieko negaliu patart , stengiuos nevartot

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 05 11, 22:05)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="drugelis." data-cid="71622506" data-time="1494528718"><div><p><strong>Rasytee</strong> - o tai ką reiškia nepavyksta mažai priaugti? 10-14kg tai yra normalus prieaugis. Netikiu, kad buvai priaugus daugiau.   smile.gif Va kokie 25-30 - čia yra daugoka. Bet vėlgi, jei moteris save prisižiūrinti - numeta ir juos.</p><p></p><p><strong>8.p.m.</strong> - miela tokios šventės  wub.gif </p><p></p><p>O va man kaip nesiseka priaugti, taip nesiseka - nieks <em>nemačyja - </em>nei riešutai kasdien, nei gausus kiekis maisto.</p><p>Aš viską išdeginu labai pavargdama, organizmas suvartoja viską ir nieks nesikaupia.</p><p></p><p>Gal parekomenduotumėt kokius vitaminus neblogus, kur visi magniai, kalciai būtų.?</p></div></blockquote><p>Su pirmu 13 kg , su antra 11kg , dabar manau bus tikrai 13-15.</p><p></p><p>apie vitaminus nieko negaliu patart , stengiuos nevartot</p>

Tai čia labai normalu ;)

Labas rytas! Nebegaliu, lėksiu jau šian sportuot, nu kaip nors tas mano pirštas biggrin.gif dar prasideda body balance treniruočių lauke 16 a ant stogo sezonas, laimė biggrin.gif
Atsakyti