Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

QUOTE(Rasytee @ 2017 05 11, 15:48)
<p>Ikeliau foto</p>

Nu fainuolis jau toks pilvukas! Bet nepasakok kaip storėji, visa tokia pat, tik pilvas auga smile.gif čia kaip ir aš "storėjau" smile.gif

Nu parašykit aparato pavadinimą smile.gif pagooglinsiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 11 gegužės 2017 - 16:57

Nu i be reikalo nesijauti! Gerai atrodai, pažėk, kaip veidas spindi.

A man tai negaila buvo sau rūbus pirkt neštukiškus. Net į GN namus nusipirkau gražų komplektą po gimdymo. Man negaila sau. 😊 Galvodavau, bleeeemba, ir taip jaučiuos kaip banginis, tai nors gražūs rūbai, geri kvepalai šiek tiek reikalą pataisys 😃 

Tai as nevaikstau su vienom kelnem... ir siaip "problemeliu" turiu su rubu kiekiu 😎 Bet kad ir orai keiciasi ir as pati augu . Ir ne taip lengva rast kad ir patiktu ir tiktu . Ana diena jau sukroviau i maisa isaugtas 5 kelnes...kurias pirkau jau besilaukdama , kazkaip man viskas nepatogu 👿

Sukneliu prikabinta , bet oru nesulaukiu 🙄

Atsakyti

Nu fainuolis jau toks pilvukas! Bet nepasakok kaip storėji, visa tokia pat, tik pilvas auga smile.gifčia kaip ir aš "storėjau" smile.gif

Nu parašykit aparato pavadinimą smile.gifpagooglinsiu

Didelis tas mano pilvukas , visai kitaip auga nei pirmi , tikrai greiciau pasirode 😍 Bet kol dar nesunku , nekarsta tai kaifas tas nestumas .

ne zinok tikrai as paaugau . I kelnes neilendu jokias senas . Uzaugo sedimoji , slaunys . As realiste sia tema ! Bet viskas bus gerai .

primink kiek tu priaugai , as vel pamirsau 😂

Atsakyti

Nejuokinkit...kefyras eina ir ne kitaip,be kokio riebalų jos bus...kaip sakau , paliko žyme ir ramu,anaiptol ...

Atsakyti

gaily​ - Tefal OptiGrill

Atsakyti

Tai as nevaikstau su vienom kelnem... ir siaip "problemeliu" turiu su rubu kiekiu 😎 Bet kad ir orai keiciasi ir as pati augu . Ir ne taip lengva rast kad ir patiktu ir tiktu . Ana diena jau sukroviau i maisa isaugtas 5 kelnes...kurias pirkau jau besilaukdama , kazkaip man viskas nepatogu 👿

Sukneliu prikabinta , bet oru nesulaukiu 🙄

aaaaaa, nu tai nėr kad neperki 😃Gal ne visai tinkamas nusiperki 😃

Aš fainų dalykų Benetton nėštukių skyriuj rasdavau. Ir tos kelnės gi reguliojamos šniūriukais/gumelėm būdavo, tai kažkaip ilgai man tikdavo.

Atsakyti

aaaaaa, nu tai nėr kad neperki 😃Gal ne visai tinkamas nusiperki 😃

Aš fainų dalykų Benetton nėštukių skyriuj rasdavau. Ir tos kelnės gi reguliojamos šniūriukais/gumelėm būdavo, tai kažkaip ilgai man tikdavo.

Kaune ner ucb nesciu skyriaus . Bet vasara ne uz kalnu , nereik man tu spec rubu , visus virsutinius ir suknutes perku siaip didesnio dydzio , ilgesnius . O kelniu buvau hm papirkus , kiek cia panesioji tai nespeja jos nusinesiot 

Atsakyti
Blyn bandos jausmas... biggrin.gif ir man idomu ka cia per geri mergos nusipirko... einu apziureti...
Atsakyti

As laikausi 😁Nes labai nemegstu turet daug rakandu virtuveje 😁

Atsakyti

Labas vakaras,

 

Apžiūrėjau ir aš albumą :)

 

Rasytee - net nepanašu, kad būtum visa suapvalėjus, matau tai tik pilvuką gražų, veidas liesutis visai :) Gražiai atrodai  :4u:

Tigriau - puikią kelionę apturėjot :)

 

Katee - graži, kaip visada, paltukas labai skanios spalvos  :rolleyes:

 

Man irgi to grilio norėtųsi, bet, kaip ir Rasytee, daug rakandų ir taip turiu, bijau užgriozdint virtuvę dar labiau, o tai ir Zylė nelabai naudojama stovi, skrudintuvas duonos irgi dulka tik, retai bepanaudojam...

O šiaip keptuvėje beveik niekada nieko nekepu, jei norisi kepto - orkaitėje, bet vėlgi - rankovėj, ar troškintuve, sveikiau, gi... :)

 

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 05 11, 18:03)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="gaily" data-cid="71622088" data-time="1494514521"><div><p>Nu fainuolis jau toks pilvukas! Bet nepasakok kaip storėji, visa tokia pat, tik pilvas auga vartotojo įkelta nuotraukačia kaip ir aš "storėjau" vartotojo įkelta nuotrauka

Nu parašykit aparato pavadinimą vartotojo įkelta nuotraukapagooglinsiu</p></div></blockquote><p>Didelis tas mano pilvukas , visai kitaip auga nei pirmi , tikrai greiciau pasirode 😍 Bet kol dar nesunku , nekarsta tai kaifas tas nestumas .</p><p>ne zinok tikrai as paaugau . I kelnes neilendu jokias senas . Uzaugo sedimoji , slaunys . As realiste sia tema ! Bet viskas bus gerai .</p><p>primink kiek tu priaugai , as vel pamirsau 😂</p>

5 biggrin.gif iš ligoninės grįžau minuse iškart biggrin.gif 3 pupa svėrė biggrin.gif
Atsakyti

Man irgi to grilio norėtųsi, bet, kaip ir Rasytee, daug rakandų ir taip turiu, bijau užgriozdint virtuvę dar labiau, o tai ir Zylė nelabai naudojama stovi, skrudintuvas duonos irgi dulka tik, retai bepanaudojam...

Ką turi iš Zylės?  :)​ 

Atsakyti