Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Nu va, išbandžiau naują grillį, liuks! Nei ten kas dūmina, nei ką. Labai tvarkingas prietaisas.

Gal biškutį per mažai pamarinavau krütinėles, tai prėskokos gavosi, bet skanu 👍

Dar noriiu paklaust tų, kas naudojat, jūs tuos griliaus kepamuosius paviršius nuimat kad išplaut, ar tiesiog taip valot? 

Nes pas mes tai yra ką valyt, iš pradžių kepiau jame daržoves, paskui baltą sūrį, finae paukštieną, tai yra ką pavalyt.

Atsakyti

Graži, švytinti, laiminga nėštukė! Liuks atrodai👌

Atsakyti

Blueta, as isimu ir po tekanciu vandeniu plaunu.

Ir taip, jokiu dumu. Visiskai👍

Siandien kepiau kalakutienos kumpelius. Marinavau pries tai kefyre. 

Atsakyti

Nu va, išbandžiau naują grillį, liuks! Nei ten kas dūmina, nei ką. Labai tvarkingas prietaisas.

Gal biškutį per mažai pamarinavau krütinėles, tai prėskokos gavosi, bet skanu 👍

Dar noriiu paklaust tų, kas naudojat, jūs tuos griliaus kepamuosius paviršius nuimat kad išplaut, ar tiesiog taip valot? 

Nes pas mes tai yra ką valyt, iš pradžių kepiau jame daržoves, paskui baltą sūrį, finae paukštieną, tai yra ką pavalyt.

Visada ištraukiam ir nuplaunam normaliai, kartais ir į indaplovę dedam grotas  :)​ 

Atsakyti

Rasytee - grazu! Papasakok, kaip plaukai? Ar atsigavo nestumo metu? Patankejo? Nes lyg tankesni nuotraukoje atrodo.

Atsakyti

Ačiū už pagyrimus ! 

Besilaukdama nesijauciu as gražiai , bet stengiuos neapsileist , kartais sugriebiu save i rankas .

tik su apranga sunku , nesinori daug prisipirkt , o dar kai tie orai taip keiciasi tai sunkiai sekasi kazka susiderint .

Atsakyti

Blueta, as isimu ir po tekanciu vandeniu plaunu.

Ir taip, jokiu dumu. Visiskai👍

Siandien kepiau kalakutienos kumpelius. Marinavau pries tai kefyre. 

O tau nebėgo tas kefyras grioveliais? Skaniai gavosi? Statei paukstienos programą?

Visada ištraukiam ir nuplaunam normaliai, kartais ir į indaplovę dedam grotas  :) 

Vat vat, turėjau ketinimų į indaplovę kišt, ale pagalvojau,gal megalima 😃 Aš gi, tūndra, nepaskiačiau net instrukcijos, permečiau tą trumpą "gaidinimą" i psio. 😃

Atsakyti

Ačiū už pagyrimus ! 

Besilaukdama nesijauciu as gražiai , bet stengiuos neapsileist , kartais sugriebiu save i rankas .

tik su apranga sunku , nesinori daug prisipirkt , o dar kai tie orai taip keiciasi tai sunkiai sekasi kazka susiderint .

Nu i be reikalo nesijauti! Gerai atrodai, pažėk, kaip veidas spindi.

A man tai negaila buvo sau rūbus pirkt neštukiškus. Net į GN namus nusipirkau gražų komplektą po gimdymo. Man negaila sau. 😊 Galvodavau, bleeeemba, ir taip jaučiuos kaip banginis, tai nors gražūs rūbai, geri kvepalai šiek tiek reikalą pataisys 😃 

Atsakyti

Blueta, nu ne, nenubego. Nes kefyras tirstas gan, o tas pavirsius greitai ikaista, tai nespeja, matyt. Man tai skanu su kefyru marinuota paukstiena. As marinavau 3val. Siaip reiketu per nakti palaikyti. 

Taip, paukstienos programa nustaciau. Labai greitai iskepe. Labai dziaugiuosi siuo prietaisu. Gaminti malonumas tuoj pataps😁

Atsakyti

Vat vat, turėjau ketinimų į indaplovę kišt, ale pagalvojau,gal megalima 😃 Aš gi, tūndra, nepaskiačiau net instrukcijos, permečiau tą trumpą "gaidinimą" i psio. 😃

Deda MB kartais į indaplovę tikrai  :) Ir grotas, ir tą padėklą, kur subėga viskas  :) 

Kol daėjo, ką turi minty su tuo "gaidinimu"  :D  :D  :D  :D​ 

Atsakyti

Rasytee - grazu! Papasakok, kaip plaukai? Ar atsigavo nestumo metu? Patankejo? Nes lyg tankesni nuotraukoje atrodo.

Ne tikrai nepatankejo , nepagerejo 😫!

o su antru vaiku tikrai buvo pagereja , uzauge . Pasidziaugiau apie metus , si kart to pacio tikejaisi 🙄

Atsakyti

Kol daėjo, ką turi minty su tuo "gaidinimu"  :D  :D  :D  :D 

Nu jo, kai sulietuvintai parašai ang.žodį, kartais sunku pagaut. 😃

Čia skiačiau Jag.parašė "keisas" galvoju wtf  😃, o tai "case" 😃

Atsakyti