Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

10 kg per 3 men nemazai. 1kg per menesi skaitosi normalus svorio metimas.

Labas rytas.

Atsakyti

Varau i manikiura ir pedikiura. Gaila tiek laiko sedet, bet ka darysi. Reikia pries sventes.

Kas vagia mano laika?

Atsakyti

Varau i manikiura ir pedikiura. Gaila tiek laiko sedet, bet ka darysi. Reikia pries sventes.

 

Kas vagia mano laika?

 

Kiek laiko Tau trunka pasidaryti manikiūrą ir pedikiūrą?  :)

 

 

sveikos!

Tigriau - šaunuolė Tu, sveikinu su pasiekimu!!! :4u:

Atsakyti

Almost - nuo 9 iki 12 prabuvau salone. Manikiuruinuzsirasiau 9 val. Baige 10val. Bet i pedikiura uzrase administratore 10.30. Galejo 10-tai rasyti. Tai puse valandos teko laukti. Todel uztruko iki 12val. Buciau 11.30 isejus.

Siaip visada 2,5val uzima man+ped.

Bet Nail bare jau galima rinktis extra varianta. T.y. kai vienu metu daro ir man ir ped. Visai super! Tik kaina didesne.

Atsakyti

Bet Nail bare jau galima rinktis extra varianta. T.y. kai vienu metu daro ir man ir ped. Visai super! Tik kaina didesne.

 

aha, va kaip tik dėl ir klausiau, nes skaičiau, kad atsirado ta express paslauga  :)

Atsakyti

Kazin Kaune yra toks  :hmm: man patiktu

Atsakyti

Laba!

viena diena liko dirbti :D 

cia tai toki express manikiura/pedikiura visad gausi, laikas pinigai - cia  :D
As savaitgali nusilakavau. Raudonai. gal kiek per rysku, bet kaledos :P

Vakar nuvezem maze i ligonine. Sekmadieni sukilo temperatura iki 39,7. Numusam - ir vel sukyla. Tai nieko jai nerado, issiunte namo. Gausim paskui uz tas kelias valandas, n tukstanciu saskaita i pasto dezute  :unsure: 

Atsakyti

Na ir sistema pas jus, 8pm :huh2: 

Man tai nuovargis ir lakstymas jau duoda vaisius. Siandien nuejau iki bankomato pinigu nusiimti. U zmanes stovejo vyras eilej. As surinkau suma, pasiemiau kortele, o pinigus ne :oh: Cia pat stovejo ir berniukas mazas, savo darytas atvirutes pardavinejo. Kaina - kiek negaila. Nupirkau is jo atvirute su uzrasu Dosnumas. Ir prisiminiau apie pinigus. Pasisukau. To diedo jau nebuvo. Ir pinigu, aisku. Na ir zmones, atsiprasant.

Atsakyti

Katee , tikiuosi suma nebuvo labai didele  :unsure: labai nemalonu ...

as egle biski persipuosiau , zaisliuku nusipirkau siandien , silpnumo akimirka uzejo  :angel2: 

siandien daug darbu padariau , jau daug ka pasveikinau , ryt laukia svente mokykloj  :wub: 

Atsakyti

Ikeliau kelias foto

Atsakyti
Katee, man buvo panasiai, su didele pinigu suma. Man didele. Pusė MB algos... Tai va, kreipiausi i banka, jie perskaiciavo bankomate pinigus ir pamatė, kad ta suma buvo suryta bankomato. Niekas nespėjo pasiimti. Atgavau visus. Pabandyk, o gal ir tavo pinigu noekas nepaėmė.... unsure.gif
Atsakyti

Rasytee - ne, nedidele suma. 50eu (nors litais pagalvojus...). Reikejo uz gimnastika atsiskaityti. Tai nuvaziavau nusiimti, kol vaikai trenkej buvo. Bet vis tiek ziauriai nemalonu ir slykstu, kai is po nosies paeme, nes as salia stovejau ir rinkausi atvirutes is berniuko.

Feja, nemanau, kad praryjo bankomatas. Nes as nuejau, kai pinigus tik skaiciavo ir jie nebuvo dar islinde. Kortele tik atidave. Ir tas diedas tuoj pat priejo, nes uz manes stovejo. Tai jam tiesiai i rankas ir islindo greiciausiai pinigai.

Aisku, paskambinti galima pabandyti rytoj.

Atsakyti