Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Asmeninė patirtis?!😂 Why not?!..stiprybės!

Mmmjooo, viena isgertuvem apkaltino, kita prostituciaja ( demesi bandant l nukreipti nuo antros teksto dalies). [i]Dva sapoga para[/i]. Ka cia bepridursi....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 11 gegužės 2017 - 11:55
QUOTE(katee @ 2017 05 11, 11:49)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Mrs. Patranka" data-cid="71621441" data-time="1494495942">
<p>Asmeninė patirtis?!😂 Why not?!..stiprybės!</p></blockquote>
<p>Mmmjooo, viena isgertuvem apkaltino, kita prostituciaja (tycia demesi nekreipdama nuo antros teksto dalies). Dva sapoga para. Ka cia bepridursi....</p>

Dar ir pilnatis sakė kelios merginos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 11 gegužės 2017 - 11:56

Ot nesiseka tau moterie..TOKIE KALTININAI,kad vis tik atlaikyti😂😂😂

Atsakyti

Dar ir pilnatis sakė kelios merginos biggrin.gif

O Mrs. tau siandien negaila?😯

Atsakyti

Ot nesiseka tau moterie..TOKIE KALTININAI,kad vis tik atlaikyti😂😂😂

Baik tu. Cia tik tau atrodo, kad TAVO kaltinimus man reikia atlaikyti. Bet tu man ne autoritetas, tai man vienodai sviecia tavo sapaliones. Mane gali izeisti man brangaus atminimo apsikimas. O ne tavo asmeniskumai (pro sali). Juk tai tik "bred sumasedsego".

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 11 gegužės 2017 - 12:04

Būtent...vat ir finišo tiesioji...kas brangu tau ar man kitam tik eilinis įvykis...nereikia savo autoritetu kisti kitiems,kas norės ,įvertins ir be pašalinių ...

Atsakyti

Juo labiau rėkti ,kokie kiti niekingi,nesusipratėliai visi kiti apart taves,yra kvaila.

Atsakyti

Būtent...vat ir finišo tiesioji...kas brangu tau ar man kitam tik eilinis įvykis...nereikia savo autoritetu kisti kitiems,kas norės ,įvertins ir be pašalinių ...

Eilinis ivykis, taip. Kiekvienas turi savo "herojus". Todel nereikia sikti ant kitu zmoniu atminimu ir juos sumenkinti. Butent tas ir izeide. As nekaltinau nei vokiecio, nei ruso, nei dar kazko. Cia bendra zmoniu tragedija buvo. O politika - trecias klausimas jau. Visi turejo zuvusiuju kare artimuju, suzeistu ir t.t. Jiems geles ir nesamos. Tas atminimas svarbus kiekvienam. O svesti niekas neverte. 

Atsakyti

Bet tu norejai isvemti susikaupusi pykti. Todel leidaisi i asmeniskumus. Su Pergales diena tas tavo protrukis nelabai susyjes. Issivaliai. Valio☺

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 11 gegužės 2017 - 12:17

Katee,tau reikia pagalbos,bet aš nepajėgi ..

Atsakyti

Katee,tau reikia pagalbos,bet aš nepajėgi ..

Tu pajegi tik i asmeniskumus leistis. Seniai pastebeta. Ir vyra, ir indaplove, ir Klaipeda, is SIKNOJE prisiminei. Viska apjungei i viena 😃 Grazumelis. Zodziu, "prazydai"😄

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 11 gegužės 2017 - 12:30

Bet tu norejai isvemti susikaupusi pykti. Todel leidaisi i asmeniskumus. Su Pergales diena tas tavo protrukis nelabai susyjes. Issivaliai. Valio☺

Nevemiu nei tiesiogine nei perkeltine prasme,manau tai yra gerai... pykčio nelieku ČIA,kaip ne kito,tam turiu kitu vietų,o ir d.d retai,labai retai jomis naudojuos.

Atsakyti