Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Stengiuosi..

Atsakyti

Kai kurie pavyzdžiai uzkreciantys...😘

Atsakyti

Merginos, ne nu, Dievaži tikrai, užteks gal jau, kaip galvojat? Gi ir kitos temoj yra, nu nemalonu net ir skaityk kažkaip jau darosi, nebeskanu ir nebeaišku, ką papasakot nu.. 

Atsakyti

Kai kurie pavyzdžiai uzkreciantys...😘

Tau uzsekresti nereikia. Tu jau permirkus sia liga. Tik dabar, atsiradus tinkamai terpei, paumejimas aplanke.

Atsakyti

Nu ne...ji gali sau leisti siuntinetis nahui,o kiti tipo ale nutyli?!...lai nusiiima savo įsivaizduojama karūna ir bendrauja žmoniškai....dar drysta kažkam sakyti dėl simpatijų ar antioatijų!!!....inaf Jei namie kas nesiseka,tiksliau ŠIKNOJE,vaikų lūpomis kalba tiesa,tai nereikia čia to brudo nešti...

Atsakyti

Nu ne...ji gali sau leisti siuntinetis nahui,o kiti tipo ale nutyli?!...lai nusiiima savo įsivaizduojama karūna ir bendrauja žmoniškai....dar drysta kažkam sakyti dėl simpatijų ar antioatijų!!!....inaf Jei namie kas nesiseka,tiksliau ŠIKNOJE,vaikų lūpomis kalba tiesa,tai nereikia čia to brudo nešti...

Prodaznaja skura esi ir viskas. Eik i buda.

Atsakyti

Prodaznaja skura esi ir viskas. Eik i buda.

Aš eisiu kur noriu,kada noriu ir su kuo noriu...o va dėl tavęs neramu,nes nuo to kad esi uždaryta toj būdoj,taip ir elgiesi...

Atsakyti

Pereini i asmeniskumus. Viska verti tam, kad ale gyvenime/namie kazkas negerai. Juokinga. Pagal save nevertink. Tau, kluikai, net nedaeina, kas mane paliete ... Nes prodaznaja skura esi. Maziau tokiu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 11 gegužės 2017 - 11:17

Pereini i asmeniskumus. Viska verti tam, kad ale gyvenime/namie kazkas negerai. Juokinga. Pagal save nevertink. Tau, kluikai, net nedaeina, kas mane paliete ... Nes prodaznaja skura esi. Maziau tokiu.

Esu kokia esu ir tau dėl to nei šilta nei šalta,jeigu i asmeniškumus nesikeidi....katee,nuimk gazą ,ir išmok gerbti aplinkinius...kad esi uzglusinta savo gyvenime,ne aš ar mes kalti....norėdama pakeisti pasaulį pradėk nuo savęs...tikiuosi bent kazkas like ten pas tave.

Atsakyti

Esu kokia esu 

Tai ir buk ta prodaznaja skura. Amen.

Atsakyti

Kaip prostitutes sventomis patampa, "karjera" baigusios, taip Mrs. kitus pagarbos mokina😂 Su puse SM kas antra diena koliodavosi savo laiku, sukom ir padlom vadindama kitas 😂

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 11 gegužės 2017 - 11:35

Kaip prostitutes sventomis patampa, "karjera" baigusios

Asmeninė patirtis?!😂 Why not?!..stiprybės!

Atsakyti